Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Joj kako im ameri seru u usta pa to je strasno! Mi bismo mnogo ravnopravnije odigrali sa amerima odgovorno tvrdim! Al' neka, mozda je i prerano za nase da igraju finale sad da ne nametnu sebi teret na ledja za sledeca takmicenja. U svakom slucaju za mene su prvaci! i kako cemo samo da rendamo u Litvaniji i Londonu pa nece biti dobro protivnicima :)

I za kraj, slazem se za Keselja. Decko je fantastican skakac i suter!

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

ja sam za to da se istih 12 okupi opet za EP.

naravno, bez tepica, ali to je do mene, imam nesto protiv decka, mozda je on normalan i sve to, ali je IDIOT RETARDIRANI KOME TREBA ZABRANITI DA IGRA KOSARKU REPREZENTATIVNU. ne pratim na ga klupski, tako da ne mogu da pricam na tu stranu.

u svakom slucaju svaka cast za momke, zasluzili su medalju, minimum srebrnu.

Link to comment
Share on other sites

sto stalno nasi treneri i igraci kenjaju o sudijama o organizatorima itd. u svakom sportu

jebo te izgubili smo i cao, kakve sudije kad mi izgubimo u poslednje 4 sekunde

nhf ali si zaista retard, jesi gledao utakmicu ili si tad pravio treci acc pa nisi video sta se izdesavalo? delom je istina da se stalno zale ali je ovo itekako opravdano...

Link to comment
Share on other sites

znalo se i znali su kako ce se sudije ophoditi u tom mecu, trebalo je malo vise da se racuna na to. Da su nas ojadili, jesu, ali nista neocekivano...

Sad kao znaju da ce im sudije ukrasti 5 lopti pa ce oni da daju 10 koseva vise a da je posteno sudjenje nebi se cimali za tih 10 poena. Ne ide to tako. Ono je bilo tipicno navlacenje na tursku stranu. Ukradu malo ovde, zajebu ovde, slazu onde i eto ga +1 za tursku. To su profi sudije koje znaju profi i da ukradu . Znali su da su obe ekipe slicnog kvaliteta i sta treba oni da urade da navuku pobedu domacina, i to su i uradili. Jeste da i pored svega samo mogli onaj zadnji napad da odbranimo ali to ne menja cinjenicu da smo pokradeni.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

60818_1622424362026_1278968676_1794365_3555842_n.jpg

Samo da ga zdravlje posluzi!

' date='13 September 2010 - 11:06' timestamp='1284372360' post='1616253']

Prijatelju ono je bilo sve samo ne profi kradja.

LOL....U pravu si da je profi kradja nebi izvalili....Ono je bila najgora kradja jer je bila toliko ocigledna.

Edited by pirun
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...