Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odo' sad da ucim inace, a uvece cu da jebem k'o car, jes' da to radim

20 dana mesecno, al' reko' ipak da vam javim!

Kad ces da vozis bajs?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

hahaha :))

Spiking of jogurt, imao sam i takvu "epizodu", kada je u frižideru ostavljen jogurt u čaši polu popijen ali sa uredno zatvorenim poklopcem onim (ko to još radi?). I ja izvadio i kao da promućkam ... ostalo je istorija :)

zbog takvih scena sam navikao da preklapam sakom gornji deo case dok muckam :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam posle prosipanja jogurta po tastaturi isto stavio pod cesmu, kao, da se ispere od jogurta i stavio da se susi na radiator, posto je bila zima i radili su, sa ciljem da se osusi i da sutradan normalno koristim istu tu tastaturu.

moram li pomenuti da sam bio cirke jako :))))))

ahaha, najjaca prica ikad:)))

btw, u 11 sam izasao iz kuce, evo sad se vratih, mrtav sam

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u nabavci u HiperCortu, bilo ukupno 10 ljudi :) Jedini problem je što definitivno imaju neku frku sa dobavljačima, recimo nema ništa od Carnexa, nije bilo onog Merima bebi sapuna i tako nekih standardnih stvari. Ali pored toga su i dalje ubedljivo najjeftiniji. I jos pride na celu kupovinu ide 10% popusta, što nije malo. Osim na one akcijske proizvode, ali to nisam ni kupovao.

Link to comment
Share on other sites

isto, samo sto sam se vratio u pola 10. ubila me kisha, ceo dan imam boner zbog ribe. dolazi kod mene u subotu konacno. [8D]

da opere ves, naravno.

cekaj, jel to bese ona riba u koju si se zaljubio ili neka druga?

Inace, zavrsavam ucenje, poludecu od teoreticara i usrane moderne filozofije...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...