Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

'deste bre ljudi ... ne smem da kažem koliko sam spavao, ali jako puno :) A ako je sad 8:41, znate i kad sam leg'o ... izgleda da me je baš izmorila ova radna nedelja.

A ako nisam pomenuo, a čini mi se da nisam, u ponedeljak idem na more :) Konačno i ja da se malo odmorim! Sziget, Keln i to ne računam, to je više pos'o! :)

Pa FOX je još odavno (ima sigurno preko godinu i više) prodat Grcima, onom bajku što drži Antena televiziju i onaj čuveni Heaven records preko kojeg je JK stigla na MTV (riiight). E pa taj lik je otkupio od FOX-a kanal (ne znam koliko je to prošireno van naših granica, da li je još negde sličan dil pao), te će se FOX sad zvati Prva srpska televizija. Spiking of, upravo od trenutka te prodaje Fox je krenuo da "popušta" sadržajem, pa su stigle razne turske i latino serije, Seka je dobila desnu ruku i tako to, pa vam je jasan pravac u kojem će dalje ići ta televizija.

A bas steta, inace ne gledam nista sem sporta na tv-u ali volim fox ponekad da pogledam imali su dobre emisije/filmove, iznenadili su me sa ovom glupom serijom seherezada ali evo i sad opravdanja. Bas steta. Inace dobro jutro.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haha, istina. Ovako neces videti ni minut utakmice. :D

ja trazim sa ortacima neki pogodan kafic da gledamo veceras utakmicu.

kako je prekaljen ovaj Đole [8D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Nemo 33 je najdublji bazen na svetu. Njegova maksimalna dubina je 35 metara. Sadrži 2.500.000 litara vode bez hlora, čija je temparatura 30 stepeni.

[

mislim da ima vise vode. 2 500 000 ima olimpijski bazen dubok 2 m

a vidi stvarno mali je bazen nego jako dubok, sry

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

video sam ovako duboke bazene u kompleksima NASA-e. Koriste ih za simulaciju bestezinskog stanja i obucavanja astronauta za operacije opravki u svemiru

inace jutros sam zatekao preklanog goluba na terasi, mislim da je moj macak napokon "skupio ceo album"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

hohoho, dolazi devojcica veceras da gledamo kosarku, pravimo palachinke i camopr se =D

[8D]

nemoj samo da ti pusi dok budes pekao palacinke!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jao jel bese ima urbana legenda sa tiganjem, obrtanjem palacinki, pusenjem i padanjem palacinke na karu?? :)

на њена гола леђа...

:))))

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...