Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nismo hejteri, nego u velikom gradu kad ideš u osnovnu školu, tu je društvo s koca i konopca jer je upisivano po geografskoj "pripadnosti" odnosno iz okolnih blokova, a srednjih škola u Beogradu ima jedno 80, ako ne laže plan grada, možeš da biraš gde ćeš da ideš, i logično je da je veća verovatnoća da ti bolje legnu ljudi sličnih interesovanja i iz sličnog društvenog miljea i da ćeš više da ih gotiviš. Plus te u srednjoj prolazi pubertet i generalno si manje retard nego dok si bio klinja u osnovnoj. Odnosno šta me boli kurac bre da se viđam sa nekim iz osnovne kad sam tamo imao četri drugara a ostalo su bile mahom debilčine.

E sad to što kod tebe u mestu možda imaju dve osnovne i jedna srednja škola, pa ti je to sve isto društvo, jebiga.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

I meni je to neko drushtvo iz osnovne sranje, gomilu njih kad vidim u prolazu sagnem glavu i pravim se lud dok ne prodju lol. Ali ipak ima nas 10ak koji se i dalje redovno vidjamo, jbg, jedna gimnazija u Chachku, i da necu da ih vidjam ne mogu. Mada, od kada sam upisao fax, ne vidjam se ni sa jednima ni drugima poshteno.

Danas uchim. ;/

.

Link to comment
Share on other sites

i cacani tako govore. meni je to kul, simpa ide uz naglasak :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jesi, jer tako vi čobani i ratari pričate, i posle se još čudite kad dođete u Beograd i vidite da tako nije pravilno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...