Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

39C vrh, sedim u duksu i trenerci, zima mi je i igram hon \o/

i JEBEM (bar u necemu jel)

al dobro, oce to jednom godisnje ><

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Bio sam u gradu i skapirao potpunu diskonekciju sa cenama na nekim mestima. Da me je neko presreo i pitao - koliko košta kolač u gradu, ja bih rekao - 150 dinara. Mislim da 200 ne bih nikad prešao. Kad ono, bez 300 kinti za kolač na nekoliko mesta, ništa... Izgleda da sam ispao iz fazona. Ili samo treba da odem u neku poslastičarnicu koja nije u centru grada, mada opet, nije to poenta.

Link to comment
Share on other sites

Koji sam car lenjosti, nemara, neodgovornosti i nerada :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jel ima živine?

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

* toliko treba da se sasvim skromno ali i kvalitetno uradi novo kupatilo, nova kuhinja, okrechi stan, zamene prozori i da imam gde da spavam i radim.Stan je iz 62, 63ce i nista osim krecenja na njemu nije radjeno za skoro pola veka...

Ako treba neshto oko stolarije slobodno poshalji pm. ^_^

Cvrchi ovo govno i dalje, ne znam 'de je! ;c

.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...