Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas otisao na ispit, sabio k'o car, jeo picu, otisao u dom kod devojcice, otisli posle u poslasticarnicu na neku random tortu i limunadu,

malo se zezali u parku i setali, ispratio je kuci i sad sam tuzan!

NOT.

jes' da ide sutra kuci, al' mozda i bolje tako, nisam uzeo knjigu vec nedelju dana. sad samo hardkor!

[:)]

Zgazice te ko najgore pre ili kasnije zato sto se prodajes za vaginalne sokove.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

jbt igram nesto online sa ortacima i u pozadini mi radi tv rts2

neka stara emisija o soluncima, mestu gde je preminuo Gavrilo Princip itd(trezor se zove)

koji govor sa puno emocija je odrzao neki cica najveci car na svetu Solunac, najezio sam se

cica 90 godina, 20 ordena na sebi, mali gedza, zivahan, tvrd i zajeban, pravi Sumadinac...tako mator bi napucao i mene i dakicu zajedno, mogu da zamislim koliko je bio lud u najboljim godinama

legenda

mislim, to mora da se vidi

probacu da iskopam negde na tjubu, mada cisto sumnjam

u ostalim vestima: nema vode u zgradi, pukla neka cev

jel to onaj sto bleji kod memorijala u solunu?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bili juče naj drugar iz osnovne i ja da se vidimo sa drugarima i drugaricama iz osnovne posle 7 godina, organizovali se kao da se skupimo... brate.

bilo je i carski i bezveze u isto vreme. carski jer nas je bilo 9 drugara i 7 drugarica (da ne veruješ koje su ribe sad, lol) i ispalili su baš oni koji su i u osnovnoj bili najgori šabani, a bezveze što niko od njih osim dve drugarice, ortaka i mene nije otišao negde malo dalje. završili srednje škole i rade ili se izdrkavaju. sve u svemu, uber kul je proteklo sve, i igralo se i pevalo i skakalo i dralo, a niko nije slomio ništa niti završio na ispiranju. baš sam se lepo proveo i ispričao sa svima.

prekjuče pričam sa sinom ćalovog kolege da bi trebalo da se skupi to neko društvo iz osnovne i lik kao "ololol, skupljanje društva iz osnovne, važi"... seronja

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

prekjuče pričam sa sinom ćalovog kolege da bi trebalo da se skupi to neko društvo iz osnovne i lik kao "ololol, skupljanje društva iz osnovne, važi"... seronja

Jeste, kod svakog u osnovnoj je bilo ko u tinejdžerskim serijama, pa jedva čekamo da se ponovo vidimo i evociramo zanimljive uspomene.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...