Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja kako sam predao gotov test, covek mi kaze "vidimo se na predavanjima, kolega" :D

Cekaj, koji si ti smer? Meni je sestra na meteorologiji (upisala sad u junu), a ja sam stavio prvu zelju Primenjena i kompjuterska fizika. Doduse, ima jos vremena, moram da odradim i ovaj drugi prijemni sutra na Masincu, ako njega super uradim, idem tamo, ako ne, na fiziku cu.

Prijemni je na fizici forme radi, asistentima dekan kaze da rade studentima prijemni da bi upali. Sestra mi zavrshava tamo pa imam inside info lol. Ja sam taj smer Primenjena i kompjuterska fizika bash. Mada, nema neke preterane razlike ni za Mashinac, ni to niko ne upisuje.

.

Link to comment
Share on other sites

Prijemni je na fizici forme radi, asistentima dekan kaze da rade studentima prijemni da bi upali. Sestra mi zavrshava tamo pa imam inside info lol. Ja sam taj smer Primenjena i kompjuterska fizika bash. Mada, nema neke preterane razlike ni za Mashinac, ni to niko ne upisuje.

Odlicno, ako zagusti, zovem te :D

A to da te bukvalno "vuku sa ulice" da dodjes i upises, to jeste tacno, jer nece ljudi da se bahcu sa fizikom, a i normalno, fakultetu odgovara sto vise studenata na budzetu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

E imam jedno vrlo vazno pitanje!

Na laptopu mi se sjebao onaj djavo shto drzi monitor, i sad mi stalno pada ako ne postavim nesto da drzi monitor. Da li neko zna gde ovo u Beogradu mogu da popravim????

ljubim ljubim

vas formi!

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Pa danas sam radio za Fizicki fakultet, sto sam odmah i hteo posto sam fejlovao za upis na budzet na Vishu Elektrotehnicku, a sutra ujutru radim za Masinac prijemni.

koji je tebi peršun???

Sem naravno ako ne upadneš na budžet pa te boli kratki mač

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

grujo kad sam video kolki post i kako si poceo pomislio sam neko teze sranje, ono se malo raspravljali oko fudbala :D

takodjer :)

ja da sam na grujinom mestu stalno bih opijao calte vidim da se provredni odma prosipa djubre pere ves sudove nije lose :)

a "svadja" podseca na spansku seriju :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

grujo, ćale ti je carčina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

frka frka frka frka frka .... uhvatila me je frka pred put u petak :(

krecem u 7.20 i stizem u Bech u 6 popodne.. :(

malopre sam probala onaj manijacki ranac sa svim stvarima... dosta je tezak i moram lepo da ga namestim...

joj

slusam the cure-pictures of you

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

opusteno matora, najbolje se putuje kada putujesh sam;))

kao drugo, u kulturnom svetu airmax nose samo indijci i pakistanci, i to poneki tek.

to je ianche najlakshi anchin da uochis srbina, kao i nashu ziljavu ribu, to mozesh prepoznati bez greshke gotovo, a takodje i nasheg lika koji se istripovao da je italijan:P:)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...