Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jafa je jafa, zajebi.

On d adr hend !!!

Tananananananana!!

season1.jpg

Daj baj maj hend

season2.jpg

aj davnloaded fru d web

season3.jpg

tu hev this van for meeee

special.jpg

ta na!!

36.9 GB, skidano poslednjih par meseci! JEA!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako vam se čini ova nova Milkina jaffa?

Ja sam bio baš zainteresovan za istu i još sam dobio i preporuke, ali nešto kad sam probao, nisam baš impresioniran.

Ukus je moooožda za trunčicu na strani Milke, ajd da kažemo bolja im je ova čokoladna glazura i imaju nešto deblji žele, ali su (u Rodi doduše) 10ak dinara skuplji nego Jafa a pakovanje je 25 grama manje.

Ima i neko retardirano otvaranje koje mi se ne dopada. Od ukusa, koliko sam video, imaju pomorandžu, malinu i čokoladni mus. Ova treća verzija jeste nešto drugačja jer je nema Jaffa pa je možda stvarno nešto što bi se moglo probati.

Ali nekako sam očekivao više. Nemam nikakvu potrebu da sad pri narednoj kupovini dam tih 10-15-20din više da bih kupio Milku. Kao što recimo imam da dam za Jaffu u odnosu na onaj Eurocake ili kako se zove Swisslion verzija Jaffe koji mi je nekako baš loš.

Probao sam samo tu sa cokoladom, i onako nije losa mala promena u odnosu na jafu upravo zbog toga sto je jafa nema u ponudi. Ostale nekako nemam ni zelju da probam

@topic, imam upalu svih mogucih misica od voznje.

Link to comment
Share on other sites

@Igor

Jel primetna razlika između remastered verzije i originala, zato što ako jeste radije bih oriđinale gledao ? Kako ti glasi ime pack-a, ime grupe koja je ripovala ?

edit..

našao sam pack koji si skinuo...

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

zašto mi google hrom javlja da je ova strana na hrvatskom?

Stanko uhakovao rur

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ma Bitldjus je najjaci, taj crtani sam najvise volela da gledam :)

pored Nindza kornjaca... :D

gledala sam malopre neki totalno glup film "proof" :P inace, razmisljam da li da na putovanju ukljucim i Barsu ... :P

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Prehladjen sam kaoooo pas, to me sve odjednom stiglo za 2 dana,aj da je samo mene,nego 4,5 ortaka isto,ili je neki mini virus,ili smo se svi medjusobno zarazili... ko ce ga znati,nos mi curi kao bojler,sinusi me ubishe... shta preporuchujete coldrex ili fervex?

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Prehladjen sam kaoooo pas, to me sve odjednom stiglo za 2 dana,aj da je samo mene,nego 4,5 ortaka isto,ili je neki mini virus,ili smo se svi medjusobno zarazili... ko ce ga znati,nos mi curi kao bojler,sinusi me ubishe... shta preporuchujete coldrex ili fervex?

I meni ista prica.

Nije da sam prehladjen kao pas, nije me jos stigla bolest, ali na putu je.

Uzmi fervex. :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...