Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

meni, kao arhitekti, je kvalitet enterijera veoma vazan prilikom ocene nekog kafica, pogotovo ako idem na neki poslovni razgovor a ne sa ortacima ili ribom. mozda je to profesionalna deformacija, mada sumnjam ali zaista seci knjige da bi ti stale u policu mi je dno dna, jer furash tu prichu "oaza mira gde niko ne pushi i gde mozesh na pauzi da sednesh, popijash vanila mokacino, pojedesh tiramisu i da prelistash casopis/knjigu"

ok, ti idi negde i divi se enterijeru, mi ćemo tamo gde seku knjige i ne smrdi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

taj kafic je mozda ok zbog zabrane pusenja ali mi se gadi, vishe nego sto rechima mogu opisati, jer su sekli knjige na pola, po dubini, kada su lazirali taj izgled kucne atmosfere sa policama knjiga, da bi lepo stale u police. da ne pricam sto im treba pola sata da te usluze ako odesh u podrum

ja idem preko mojih planinara, 1700 sa ruckom i prevozom.

ahaha ides s mojom kevom :D ide i ona sutra :D :D

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Pu jebem ti, taman sam se naprzio na kst veceras, mnogo dobar program, ali eto, dve drugarice sa kojima treba da idem se zaglavile na Batajnickom drumu, zovu vristuci "purnja dim ispod haube, sta da radimo?"... E do kurca, ako ne odem, ubicu se... Miro, privalicu ti se lol xD

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

jel zna neko koja je fora sa PREMIA proizvodima, ovako odokativno uzeli su bar 30% trzista, imaju proizvode od feferona do cokoladnog mleka :c

Mislim da smo već dosta puta razglabali baš ovde o tome, u suštini je u pitanju Maxijev brend (Premia, Adut, Casaneštonešto i još pokoji) i u dogovoru sa proizvođačima uzimaju od tipa Yuhora suhomesnato, Mlekare Šabac mleko i pakuju kao "svoje" uz niže cene. Neki misle da uslovljavaju te iste proizvođače da im daju proizvode za Premiu da bi njhovi "originalni" (Yuhor, Šabac...) ostali u Maxiju.

Idea ima K Plus, Merkator svoj brend itd. Inače dosta poznata stvar po svetu, Tesco ima svoju liniju istih takvih proizvoda, ima i Auchan, Lidl ...

edit: Pretekoše me drugari :) Ali ja ne mislim da furaju tu "teorija zavere" varijantu gde ih uslovljavaju, jer ne vidim ni jedan dobar razlog da Yuhor ne da dodatnu količinu mesa za Premiu, pošto bi ovi nabavili od nekog drugog svakako, pa što ne bi dao Yuhor umesto AgroŽiva, ili koga god. Povećanje prodaje kroz Premiu mislim da ne škodi smanjenju prodaje kroz Yuhor, ako smanjenja uopšte ima.

Glede kafića, slažem se da je jako teško naći mesto u kojem je zabrenjeno pušenje. Pre je bio super onaj Kosta na Terazijama, iako Kostu ne podnosim, ali čitav donji sprat bio je nepušački i zbog toga čak i prazan, pa je bio mesto gde znaš da uvek ima slobodnih stolova. Sad je baš to hevi naći, ali mislim da od ovih što je dozvoljeno pušenje a ok je ventilacija pa ne smeta toliko, mogu da prođu Hot Spot, Tapas ako se ne varam i ovde kod mene Bre je kul za to, Vrt recimo nije. Da ne pominjemo Kuću Čaja naravno :))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...