Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne verujem

Ali onaj animator za decu, koliko samo pederski zvuci :)

Slusao sam ga u zemunu kod venecije igrao se sa decom igre gde ako ne pobegnu stici ce ih velika kobasica???

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnogo sam se zaljubio, razočaraću se opasno kasnije. [:)]

odoh da se nažderem na nekom porodičnom ručku, pa da snimam malo ljude po gradu i sam grad za neki viral.

u zdravlje, carevi!

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Jaoj vidi, spavao sam do pola sata duze nego inace! JES!

Legao oko 11 sa planom da ustanem u 6. Jedva sam se digao pre pola čuke, sve produžavao za 15 minuta.

koja je fora sa nedeljnim urankom? meni ovo jedini dan kada mogu da se naspavam ko car.

lol @ Bubimir

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

o boze sta smo docekali

Inace, opet su mi hakjovali i izorgijali acc, a komp je cist ko decije dupe

Tako da pobedili su, nabavio sam autentikator. Ziveo Vitja !!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Kako vam se čini ova nova Milkina jaffa?

Ja sam bio baš zainteresovan za istu i još sam dobio i preporuke, ali nešto kad sam probao, nisam baš impresioniran.

Ukus je moooožda za trunčicu na strani Milke, ajd da kažemo bolja im je ova čokoladna glazura i imaju nešto deblji žele, ali su (u Rodi doduše) 10ak dinara skuplji nego Jafa a pakovanje je 25 grama manje.

Ima i neko retardirano otvaranje koje mi se ne dopada. Od ukusa, koliko sam video, imaju pomorandžu, malinu i čokoladni mus. Ova treća verzija jeste nešto drugačja jer je nema Jaffa pa je možda stvarno nešto što bi se moglo probati.

Ali nekako sam očekivao više. Nemam nikakvu potrebu da sad pri narednoj kupovini dam tih 10-15-20din više da bih kupio Milku. Kao što recimo imam da dam za Jaffu u odnosu na onaj Eurocake ili kako se zove Swisslion verzija Jaffe koji mi je nekako baš loš.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...