Jump to content

pričajte


Recommended Posts

eto vidis, reagujes impulsivno, moras pronaci sopstveni mir, pa ces i ti ovako kao daki i ja, da zavrsavash faks i budesh na dobrom putu da sprcash

samo ja da zavrsim faks, ostalo cemo lako :D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf, spavao od pola 7 do sad, dobar osecaj...

nego, 3 dana ne mogu da se setim neke pesme, i sad u snu se kao truckam autobusom, i vozac kao na tranzistoru pusta, sad ide repeat 3 dana :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

pa to matori, i ja da sam onaj stari, mogo sam da napravim foru za to tvoje da ti sreca na nos ulazi, sto je jos bolesnije priznaces. ali ne, i ja sam se promenio! <3

da buraz, obojica smo preskocili savrsene penale i lepse se osecamo zbog toga! ja mislim da je ta renesansa uma koja sve nas ceka po majama 2012, nas vec pogodila!

btw, video sam na fejsu jutros, dve klinke 90+ godiste kako jedna drugoj prosledjuju koju iz andjela i ono "jos samo hiljadu i smiricu se" i kao "xixixi owo je nasxe!"

:(

Link to comment
Share on other sites

hijaoj kakav pocetak dana!

zaspao sam oko pola 5, probudili me oko pola 7. kazu idemo po pasose.

ja tek zaspao, ne znam gde bijem, krce mi creva i boli me glava. ustanem, istusiram se na brzinu (nekih 2 minuta max, licni rekord), jer su mi skoro svu vodu potrosili, i krecem u sopot. Predali sve i platili, gledamo gde cemo da izblejimo tri sata. prvo smo otisli do nekih Baba, to vam je 'etno country club' ili tako neko sranje gde urbani ljudi idu da bi se ponasali ruralno. svi fini, sve cisto, svedski sto/dorucak 550 din po osobi. neka sranja nalik na dorucak koji bi sam sebi kuci spremio. preskocimo tu ponudu, nastavimo dalje. odemo do nekog, dal se tako zove mesto ili restoran, Stojnika. tamo nas ne konstatuju jedno 15-ak minuta i uvidjamo da nema smisla dalje sedeti. I na kraju se vracamo u Sopot, a tamo sve proradilo, rostilji, zeludacna erekcija. imaju cak i wireless, na kom sam upravo. zagrizah najzad pljeskavicu, rajski jebeni osecaj.

soz 4 wall of text, osecam se jebeno epski trenutno.

Link to comment
Share on other sites

nije nesto to bezalkoholno pivo, moze da prodje ako je brutalno ladno. a sindikat sam cuo na radiju, singl "diskretni heroji", koji roflmao od rima :))

in the other news, TGIF! mada me ceka neko rintanje za vikend ._.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...