Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Obrni okreni nije za trcanje, tezak vazduh pred kisu, sama kisa ili isparenja posle kise, ima da geknes u svakom slucaju.

Dobro jutro svima koji nisu pobegli na selo za ovaj vikend :)

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Boga mi, pekarman-e, gresis :)

Bas je bilo fino i sveze :)

I nema mnogo ljudi, sto je uvek plus....:)

Nego, jel zna neko gde da idem da kupim shorts za trcanje? Nista mnogo skupo ni fensi :)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

E u starom merkatoru dole, ona planeta ili sta vec,znaci ekstremna totalna rasprodaja sportske opreme.

Ja kupio par umBro polo kosulja-majica po 1400, patike od 1500 bas ima vrh stvari za te pare.

Naravno airmax su i dalje 11-13000, koji je to vrh potez :)

Namame roditelje da povedu male glodare i glodarke da im kupe patike za 1500 i onda se malisani uhvate za airmax i kukaju :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e,ja sam ranije imao slican problem. I to mi se fazon desava samo nocu. Ujutru kad ustanem,na fonu mi pise nesto tipa "message couldn't be delievered",a posle me ljudi zovu i pitaju kakav sam to XXX mms poslao. :DNekim jednostavnim anitvirusom sam to resio...

Pa mozda si mi ti slao :D

Al' fora je sto nemam ja na fonu taj virus, nego meni stizu takve poruke sa jednog istog broja stalno (meni nepoznatog), a meni skida kredit.

Ja uzmem i okrenem taj broj, i javi se neka zena iz zaklopace koja je udata u drazanj, a telefon je kupila na ustanickoj :D Kaze, imala je jos 5 poziva zbog toga. Zamisli koliki njoj stize racun :D

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Vrtim ključ na ulici spadne mi sa prsta i odleti u kanalizaciju, bože :(

Inače bio na fudbalu sad crko sam, idem da se istuširam pa na čas.Večeras polufinale na turniru jeej \o/

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...