Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

navatali su likove, neki klinci , 19 dina, utopili su bisto za 20k na nekom otpadu na ibarskoj, ista je poslata na restauraciju.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

danas u teretani ...standardno blejim jedem govna ...stize neki batica prodaje neke cokoladice ....ja reko daj meni jednu da probam racunajuci da ce biti max 100din ...smazem ti ja onu cokoladicu sve super pitam ga ja koliko sam duzan...lik bez blama kao 400 dinara ....

zadavio sam ga u teretani i otisao kuci ....

Pa nije sigurno doneo chokoladicu sa trafike, proteinske chokoladice su 400-600 din :) drzh se kole :D

Edited by uNkindTJM

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Stizao mi neki virus u mms formatu, pa pitam, a racun mi nesto povecan nego inace, pa reko ako je neko upucen :D

e,ja sam ranije imao slican problem. I to mi se fazon desava samo nocu. Ujutru kad ustanem,na fonu mi pise nesto tipa "message couldn't be delievered",a posle me ljudi zovu i pitaju kakav sam to XXX mms poslao. :D

Nekim jednostavnim anitvirusom sam to resio...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

hahaaha deljes stomak i onda popijes litar viskija :D to je ko 2 kile secera :D

nista ti ne brini nisam toliko zapusten, 6-pack se nazire, nije ni nestao smao je dobio zimski tapacirung :D a tu sam ja sportski aktivan i ovako kljakav kakav sam inace iako vec nazirem da cu u 35. prcati samo lezeci ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...