Jump to content

Pričajte šta ste gledali u poslednje vreme


Guest

Recommended Posts

Sad odgledah Terminatora.

Film je nevidjeno dobro snimljen. Recimo ona scena na pocetku kada pada helikopter koja je uradjena u jednom kadru je vrh vrhova. Ima jos nekoliko scena koje fenomenalne. Ovaj sto igra Markusa je najbolji u glumackoj postavi, svaka cast. Scenario je nevidjeno sranje, ali s obzirom da dijaloga ima minimalno i da je ceo film manje-vise omaz ranijim fimovima, onda tu nema sta.

Inace, ono nije Svarci nego neki lik (zaboravih mu ime), australijski bilder koga je licno Svarci odabrao jer uzasno podseca na njega.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odgledao napokon terminatora novog. prva polovina filma sjajna - atmosfera je dobro izveden postapoc fazon, akcija je kvalitetna, kao i vizuelni efekti. shteta shto pricha krene da puca po shavovima posle minskog polja. nekoliko momenata su zaista rofl, ali dobro - koliko sam malo ochekivao od filma, prijatno me iznenadio.

Edited by cali
Link to comment
Share on other sites

my blueberry nights

odlican, film sa odlicnom "pricom" bez ikakve prave "radnje"

krenuo sam da gledam

megashark vs giant octopus i shvatio da to moram da gledam u odredjenom stanju svesti, ali svejedno ono sto sam video(prvih pola sata) je toliko epic da je to... DAJTE IM OSKARA, DAJTE IM MILION EVRA, MA DAJTE IM DUPE ZASLUZILI SU :D

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Znam kako je bilo u Iraku ranije i znam kako zive i gde zive pravi Arapi (sestra od tetke je udata za jednog, a i ziveo sam godinu dana u Libiji). Ovo shto je pokazano u filmu kao da je preslikan neki arapski grad + dodano malo djubreta (shto je i logichno jer se sistem raspada tamo). Sami Arapi su bash tr00 pokazani - svi su kao deca na prvi pogled, ali su inache jako zajebani...

kao da je nabitnije kako arapski grad izgleda?

tehnicki bas dobar film, gluma i kamera stvarno bez vecih zamerki.

prica je o americkim vojnicima i njihovim problemima

film je bash ono sto sami mislio da jeste samo je dobro upakovano sve to,ali pored svega svodi se na patetichno "omg jadni americki vojnici", isto kao i u generation kill koje je naravno ispod ovog filma mnogo mnogo

kada demontira onih 6-7 povezanih bombi, mislim stvarno, onaj trigger-man ga gleda pola sata kako se muchi i onda kao laganim hodom krece do mesta gde treba da kresne bateriju... stize tamo gde ga docheka nash momak i on se samo okrece i sheta dalje :)

zgrada UNa, i auto prepun bombi, kako je bre on proshao chek point, auto se iskrivio od tezine, ali su ga tek uochili kada se parkirao nepravilno LOL

scena sa snajperima (i svo desavanje oko) je da se upishash od smeha (prvo samo napucavanje, kada pogine ralf, nigga seda za sniper na isto mesto, nije se pomerio ni za mm,m menja municiju 5 minuta sa iste pozicije, pije sokic i niko ni da zapuca, a ona scena sa municijom lol, iracani koji pucaju kroz prozor dok im se vidi cev, pogodak sa .50 kalibrom u glavu lika dok trchi i slicno, i to od strane ne profesionalnog snajpera nego od EOD membera LOL)... pojavljuje se EOD baja kojem je rat oduzeo zivot i zivi za fajt, oke, ali zasto mora jebeno biti kul da igra gow, da pije, bije, da je demontirao 1k bombi, ne postuje nikakave procedure, slusha neku heavy rnr, pushi jebeno kul do jaja je, ako je prica i imala dobar smer (kako vojnik postaje mindless drone pod uticajem sveopsteg haosa) sve je sprcano ovim detaljima.... mada okej, irak je jos aktuelan, film je americki, generalno bolje od ovoga u ovom momentu ne moze... sve ovo me podseca na tinejdz serije/filmove gde se pojavi kapiten fudbalskog kluba koji prca sve sto stigne i pravi je dzejms din tog vremena

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

skinuh juce beogradskog fantoma i metastaze,dva "domaca" filma.oba na imdbu imaju 8.2 ocenu.lol.beogradskog fantoma necu ni da komentarisem,ono nije film,pre bi mogao biti neki shlj dokumentarac.

i481028_Image.JPG

http://www.imdb.com/title/tt1433816/

hrvatski film jelte.kad se izuzme da je scenario vec vidjen,i da se tu i tamo hejtuje po srbima,solidan film.

7.5/10 definitivno vredi pogledati,ima par rofl momenta.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

odgledao napokon terminatora novog. prva polovina filma sjajna - atmosfera je dobro izveden postapoc fazon, akcija je kvalitetna, kao i vizuelni efekti. shteta shto pricha krene da puca po shavovima posle minskog polja. nekoliko momenata su zaista rofl, ali dobro - koliko sam malo ochekivao od filma, prijatno me iznenadio.

Word.

Mada, ovo je zanimljivo, matori Salinger se oglasio, i to u stilu fan-klinkice kojoj drhcu nogice. :D

http://www.theonion.com/content/news/new_t...ovie_brings_j_d

:-)

Link to comment
Share on other sites

@ Xzibit, voodoo, bolkonski

OK narode, vi ste forumski veterani i ja stvarno ne kapiram da li je u pitanju neka "veteranska fora" ili stvarno niste obratili pažnju na to da je Onion u pitanju.

You're all gonna die. Then you'll be dead for way longer than you're alive; like, that's mostly what you're ever gonna be. You're just dead people that didn't die yet...

Link to comment
Share on other sites

zgrada UNa, i auto prepun bombi, kako je bre on proshao chek point, auto se iskrivio od tezine, ali su ga tek uochili kada se parkirao nepravilno LOL

zaboravio si u ovoj sveni najbitniji deo - likovi su vezali eksploziv na prekidach koji se manuelno aktivira, a potom napustili auto [:D]

Meni se film svideo zbog perspektive koju film pruzha na ceo sukob, mada izvodjenje filma jeste naivno.

Link to comment
Share on other sites

FIRED UP

Fired-up.jpg

Najobičnije tinejdžersko sranje, bez ijednog tinejdžera u filmu, a opet nisam mogao da prekinem da gledam, valjda zbog svih tih razdraganih riba koje skakuću unaokolo :))) Kako ono ide, trista dupeta je kolko ono sisa?

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Najobičnije tinejdžersko sranje, bez ijednog tinejdžera u filmu, a opet nisam mogao da prekinem da gledam, valjda zbog svih tih razdraganih riba koje skakuću unaokolo :))) Kako ono ide, trista dupeta je kolko ono sisa?

For the lulz, odustao sam posle saznanja da jednog od dvojce glavnih TINEJDZ shmekera u filmu glumi Olsen koji je inache '77 godishte. Dokle vishe?! :'(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...