Koliko vidim, gađali su evoluciju, a ne revoluciju. Gledavši ova dva snimka i Steam stranicu, vidim:
Ima više tornjeva (u demou se vidi 7 kamenih i 2 drvena tornja).
Više zamki i opsadnih sprava.
Putevi kojim se radnici brže kreću.
Vreme ima uticaj na mapu; nepogode uništavaju useve, smanjuju domet strelaca. Ne znam da li noć ima više od koymetičkog efekta.
Jedini veći novitet je sistem ispostava, gde se pominje da ćeš morati da braniš linije snabdevanja od ispostave do grada. Kako će to izgledati u praksi, ne zna se još.