Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uzeo sam gramatiku koja kazhe da po zvuchnosti mozhe da se pishe sa "T" , ali ako se koristi u smislu da ti "odpevavash" pesmu dragoj npr. dok "blejkate" - u tom kontekstu se pishe sa "D". Ovo je stvarno pravilo, nemojte da me terate da sad skeniram celu stranu knjige.

EDIT - @Vlada: To mu kazhem iz lichnog iskustva. Devojka mi je dala korpu posle 2 meseca. Ja sam tako isto bio sa njom dobar i sve sam joj pruzhio. Proshlo je 4 godine i opet smo se nashli - ona je pritom za to vreme bila sa sve nekim kretenima. Opet smo se smuvali i sada je sve kako ja kazhem :))))

EDIT2: Pouka priche je - popij ti korpu, ali ako si stvarno bio super i fer prema njoj onda se ona mnogo vishe tu zajebala nego on :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Dobar prema bivšoj ribi koja ti je dala nogu i ovca su isto. Ko joj jebe mater, nek bude dobar prema njoj sad taj drugi zbog koga te je ostavila a ti idi traži novu.

pa ne bih se slozio sa ovim...

mislim,ok,sjebala me,nije islo,ne voli me,sta god...ali nije ona mene prevarila,niti mi ubila nekog pa da je mrzim...Ovo kazem za neke duze staze,jer bi joj u ovom trenutku glavu skinuo sa ramena...ali to ce me vec ujutru proci,i opet cu je voleti do neba :)).

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

kol'ko je tebi dobro

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

to je to.

dakle,verovatno se zavrsila vezica sa onom devojcicom...kao treba da pricamo u subotu,ali ne verujem da bilo sta tu moze da se promeni...

u ovom trenutku iskreno mrzim zenski rod(verovatno ukljucujuci i svoju kevu),ali dobro,proci ce me...

valjda svako treba da prodje kroz ovu "dao sam ti sve,uvalila si mi kurac" fazu,i posle shvati kako treba da se ponasa...

IDEMO BRE ZIVOT JE LEP!!!

I'M SIIIIIIINGING IN THE RAAAAAAAAIN,OH WHAT A GLOOOOOORIOUS DAAAAAAAY!

KOji je tebi kurac, mogao bi da muvas koju oces ribu, da sam gej smuvo bi se stobom :D

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

hun gari

Vojvodjanski Madjari = Hun Gari :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...