Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako ga ubode ovaj ivan, k'o prstom u oko! doduse, malo je neumesno odmah odbacivati necije misljenje "cuti i dizajniraj" opaskom. mada, sta ja znam, ja sam glupi dj ;D

ovih dana je prosto neverovatno sta mi se dogadja. nikad mi nije vise bolela patka za zene, a nikad se nisu vise lepile. izgleda da su to neka nepisana zivotna pravila...

Osecaju tvoj bol, pa hoce da ga izlece...8D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@ ale

mucilo te u snu ko ce dobiti na izborima. ipak, brat je objasnio 8)

Osecaju tvoj bol, pa hoce da ga izlece...8D

razmisljao sam o tome. moguce da iza ovih naizgled mladih ociju vide ocinsku figuru, iskustvom prekaljenog ljubavnog ratnika, gospodara borbenog polja erotike.

a mozda i zbog toga sto sam poceo da nosim paradajz u gacama.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Vratio se iz teretane, trcao ko hrcak na onaj traci. Inace tamo su papni samo tako, imaju TV-ove ispred tih traka za trcanje i naravno nisu povezani i tako stoje ugaseni vec ko zna koliko.

Inace sam pre neki dan i zvanicno postao apsolvent sto je generalno mega, jos samo da stisnem zube da izguram jos ovo malo pa da me bog vidi [;)]

Link to comment
Share on other sites

Jutros idem sav smoren i skenjan na poso za civilku, jutro prohladno cekam bus, i vidim pored devojku lepaaaa u picku materinu. ni trunka sminke, nista, onako jos pospana zmirka i cupka po hladnoci, znaci sav sam se raznezio. drzalo me lepo raspolozenje dok nisam stigo na poso -_-

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

ti kao da pravish distinkciju izmedju americke ekonomije i spoljne politike, sto mislim da nije moguce :)

Od Obame se ocekuju nerealni rezultati. Samo zato sto je on crn i zna da izgovori nuclear i aluminum, za razliku od ove trenutne avetinje ne znachi da je carobnjak iz Oza. On je samo jedan covek koji je ipak nasledio drzavnu administraciju koja razmislja isto vec pola veka. Amerika je prosta kapitalisticka drzava u kome je jedan interes najvazhniji - kapitalizam, materijalna pohlepa odnosno "americki san" koji je u eri konzumerizma prestao da bude "mogu da budem sta god hocu" i postao "mogu da kupim sta god hocu"...

to je sve generalno tačno, ali obama je pričao o konkretnim promenama na polju ekonomije. ako četvrtinu toga sprovede, uz ovu krizu, predstojeću recesiju i oporavak, posredni uticaj amerike na ceo svet (pa i na srbiju) će dosta da se promene.

ne očekujem ni da će za njegove vlade biti kopnenog rata. možda neko bombardovanje, ili ograničene akcije specijalnih jedinica, ali bez invazija, okupacija i tako toga. za ovo nemam nikakve dokaze, čista špekulacija je u pitanju :)

kako ga ubode ovaj ivan, k'o prstom u oko! doduse, malo je neumesno odmah odbacivati necije misljenje "cuti i dizajniraj" opaskom. mada, sta ja znam, ja sam glupi dj ;D

ovih dana je prosto neverovatno sta mi se dogadja. nikad mi nije vise bolela patka za zene, a nikad se nisu vise lepile. izgleda da su to neka nepisana zivotna pravila...

ma ja to igija malo onako drugarski, poštujem inače njegovo mišljenje i to. i tvoje.

a za kuje mogu da potvrdim - lepile su se same kad sam bio očajan, a sad sam suve kite jer zapravo želim da imam devojku. valjda je to kombinovani efekat podsvesti, feromona i frakturisane društvene strukture.

Link to comment
Share on other sites

to je sve generalno tačno, ali obama je pričao o konkretnim promenama na polju ekonomije. ako četvrtinu toga sprovede, uz ovu krizu, predstojeću recesiju i oporavak, posredni uticaj amerike na ceo svet (pa i na srbiju) će dosta da se promene.

ne očekujem ni da će za njegove vlade biti kopnenog rata. možda neko bombardovanje, ili ograničene akcije specijalnih jedinica, ali bez invazija, okupacija i tako toga. za ovo nemam nikakve dokaze, čista špekulacija je u pitanju :)

nas su bombardovali za vreme najveceg dot com buma i rekordnih suficita tokom klintonove vlasti...tako da ne vidim kako ekonomski zdravija amerika moze garantovati bilo sta pozitivno srbiji

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Na mene su se ribe "lepile" samo kad sam vec imao vezu, tj. sto sam srecniji bio, to su vise dolazile ...

Irony of the man.

Inace, popizdeo sam ko zmaj ... palim jutros kola, i cujemo neko lupanje odpozadi, bas onako gadan zvuk. Nista, izadjem da vidim sta se desava i naravno nema nista ... mic po mic, posle jedno 15 min inspectovanja provalim da mi se zabio neki industrijski sraf/ekser u gumu i da viri ... napolju magla i minus, a ja onako pospan menjam tocak ... sav sam se umazao. Just great :)

Dobro, bar ce me ovo konacno naterati da odvezem auto u servis, golf mi izgleda ko onaj porshe iz californication koji vozi duchovny ... totalno razjeban al sa stilom ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Na mene su se ribe "lepile" samo kad sam vec imao vezu, tj. sto sam srecniji bio, to su vise dolazile ...

Irony of the man.

Inace, popizdeo sam ko zmaj ... palim jutros kola, i cujemo neko lupanje odpozadi, bas onako gadan zvuk. Nista, izadjem da vidim sta se desava i naravno nema nista ... mic po mic, posle jedno 15 min inspectovanja provalim da mi se zabio neki industrijski sraf/ekser u gumu i da viri ... napolju magla i minus, a ja onako pospan menjam tocak ... sav sam se umazao. Just great :)

Dobro, bar ce me ovo konacno naterati da odvezem auto u servis, golf mi izgleda ko onaj porshe iz californication koji vozi duchovny ... totalno razjeban al sa stilom ;)

[:0]

sto sam srecniji bio, to su vise dolazile

pa jos nisam cuo za slucaj da neko hoce da se skolomota sa nesrecnom olupinom.

Edited by krmkozoid

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

U fazi najdubljeg moguceg sna , neko chudo puklo ispred moje zgrade , i to gigantska detonacija , mislio sam da su se cigani dokopali dinamitara pa se igraju u 5:30 ujutru

ali nije , posle jedno 5 explozija ispred zgrade buklja dim

pogledam sa terase i vidim 2 automobila u ugljenisanom obliku i jedan koji je nagoreo , vatrogasci se pojavili poprilicno brzo , dok su komsije bile jos brze u pomeranju svojih automobila od mesta explozije...

i taman legnem da nastavim qnt kada mi policija zvoni na vrata u 7 i poceli da me ispituju da li sam nesto video blablabla...

smorio sam se za medalju , ceo dan se vucaram polumrtav od umora i nikako da se nakanim da odspavam jos malo ... oh well life goes on

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ko te jebe kada cinis uslugu raspalom grobaru :D :D :D

hahahahha,jel ti pricao sta se desilo? :D

dosao ja jutros na posao,kad eto njega...i on poludeo,ne zna sta se desava,kao otkud ja na poslu,ovo ono...kad ispade da je menadzerka rekla onom drugom sankeru da ga menjam u sredu.I sirce molio njega da zamene smene kako bi on isao na tekmu.Ovaj valjda zaboravio da mu kaze da ja radim u stvari prvu...hahaha :))

i na kraju popio covek kafu,i otisao kuci da spava :)).

enivej,zaradio danas te parice,i sad cekam dominusa da dodje po neke njegove kutije...za kasnije cu se valjda nesto isplanirati...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

e jaaaaaadan...

mada razumem tvoju frustraciju, sa onom frizurom i ja bhi bio isfrustriran na ceo svet :((

E sad kontam zasto te svi hejtuju, jer ono, onaj moj post je bio zajebancija (doduse nisam stavio smajli) ali sam mislio da ces skotnati :/ Dakle uopste mi nije bila namera da te hejtujem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...