Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

???

Zadnji put kad sam proveravao, klavir nije pevao.

Inace sta sve ljudi pishu ovde strahota ... ovaj daki po stoti put dokazao da je veca sisica nego sto je zdravom mozgu zamislivo. Bravo ako nikad ne volis nikad neces biti povredjen, sto bi rizikovo kad si mala sisica ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

...Uzmi odpevaj joj...

e moj studentu

Inace sta sve ljudi pishu ovde strahota ... ovaj daki po stoti put dokazao da je veca sisica nego sto je zdravom mozgu zamislivo. Bravo ako nikad ne volis nikad neces biti povredjen, sto bi rizikovo kad si mala sisica ...

sto bih trebao voleti, zuane?

zapravo, o tome bih mogao mnogo da kazem. duge veze su kul. naviknes se na jednu osobu, sa njom ti je lepo, dobar seks jer se znate dojaja, dobro druzenje, spike i sve to. postovanje na prvom mestu, ali ako ne ide, i to ne mojom krivicom, cao zdravo. nema tu emocija niti mesta za sujetu. jos bolje, hvala ti sto sam na vreme uvideo da nismo jedno za drugo. a naci ribu danas je tesko poput naci detelinu sa 3 lista. mislim, wtf.

btw.

*lesko

->ako si neraspolozen, skini korijevu pesmu i gledaj moj avatar. win vrh win

Edited by daki_
Link to comment
Share on other sites

dobra je pesmica stvarno,ali necu to da slusam,onda cu stvarno bas bas da se smorim...a i imam takvih stvari na kompu,doci ce vreme i za to :).

@corey pade mi to na pamet,ali neka,razgovor nekako bolje posluzi :).btw,skinuo sam onu pesmu kad si bacio na best electro.

@nemke pokusavam ;)

e rurovci,dobri ste,nije bilo puno hejta,mada verovatno je jos rano za procene :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mushkarac koji nije voleo i bio povredjen, nije mushkarac.

Tako da se dakijeva pricha totalno uklapa mohi.

EDIT: rechenica je isuvishe prosta tako da bi stvarno morao da se potrudish da je shvatish drugachije, cenim da je ovo samo radi hejta :)

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Pishe se sa "d" LOL - molim ove programere da se ne javljaju...

p je bezvuchno, pa ne moze zvuchno d da stoji ispred njega... izuzeci su ds i djs

We are glad you lol in your own face.

Mushkarac koji nije voleo i bio povredjen, nije mushkarac.

a ti si muskarac sa 20 godina??

mi smo jos decacici koji sede za kompom i igraju igrice.

imao sam i ja te klinacke ljubavi sa 17-18 godina, bio godinu dana sa ribom, ostavila me jer sam bio u usa, valjda joj trebalo kurca, stajaznam, ja tugovao i posle samo roflovao.

marmusharchmene!

Edited by daki_
Link to comment
Share on other sites

hehe celav mu pankreas hehe

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

jer?

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...