Jump to content

pričajte


Recommended Posts

devojcica na ekskurziji evo vec 3 dana,neverovatno koliko mi nedostaje...jedva cekam da se vrati... :))

Nemoj bash toliko da je chekash,seti se mora :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

untill the eggs

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

fak, eo me na poslu, muerto bolestan, ne znam kako cu preziveti danasnji dan.

Edited by Krukozord

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Kad je mene zaobisao virus, onda stvarno.... :)

Drmnite neki ferveks, stvarno pomaze, pogotovo kad se "lomite". Posle je kasno :)

Btw, ima li neko od vas Sansa Fuze ili neki slican, planiram da uzmem dobar player al nikako da se odlucim :) Bitno mi je da je zvuk vrh ( glasan takodje!) i da je sto manji i sto laksi. Moze cak i bez ekrana, dakle focus na muzici :) Moze savet na PM ili ovde ako nije offtopic.

Link to comment
Share on other sites

Kad je mene zaobisao virus, onda stvarno.... :)

Drmnite neki ferveks, stvarno pomaze, pogotovo kad se "lomite". Posle je kasno :)

Btw, ima li neko od vas Sansa Fuze ili neki slican, planiram da uzmem dobar player al nikako da se odlucim :) Bitno mi je da je zvuk vrh ( glasan takodje!) i da je sto manji i sto laksi. Moze cak i bez ekrana, dakle focus na muzici :) Moze savet na PM ili ovde ako nije offtopic.

creative!

ja sam se totalno razocharao onim isprdkom od ipoda... josh sam uzeo i sennheiser 760 koji je tek doveo nivo mp3-a na prihvatljiv... dakle skidam kapu applu sa kakvim govnetom je postao trend-seter

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam se totalno razocharao onim isprdkom od ipoda... josh sam uzeo i sennheiser 760 koji je tek doveo nivo mp3-a na prihvatljiv... dakle skidam kapu applu sa kakvim govnetom je postao trend-seter

ako ti je tiho, skini onaj programčić koji otključava neznamšta. za to je kriva evropska unija, morali su da smanje max volume da ne bi deca ogluvela, ili zbog tako neke gluposti.

ja sam imao 3G ipod i neke starije sennheiser bubice, i zvuk je bio odličan. moguće da su novije generacije nešto ujebali, al ne deluje mi verovatno. :)

Link to comment
Share on other sites

kako to samo bas se cuje, a nije dovoljno duboko..ne razumem bas konstataciju. ja imam pretposlednji nano i do jaja je, ne znam kakav je taj novi. a volume ili otkljucaj (sto verovatno jos ne moze na novom), ili pojacaj stvari u itunesu, ili pomocu mp3gaina.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

G, uzeo si novi nano ko moj ?

Meni vrhunski radi sve, prezadovoljan sam

Ako ti se ne cuje dobro imash i u settings da pojacas celokupan zvuk, odnosno da smanjish limit koji imas na volume pesama

+ meni su one ipod slushke odlichne, ne znam kako tebi to smeta ?

ako ti nista od toga ne radi, onda lepo skini mp3gain program sa neta, i peglaj sve na 93 ili 92 db, samo pazi da ne klipuju

Edited by eX1|e
Link to comment
Share on other sites

iam poslednji nano, nemam ni jedan problem koji si naveo...ako je istina to oko zakljucavanja bla bla max volume-a , evropa kurac palac, ne znam, u americi je moj kupljen pa je sve kako treba valjda...ja sam takodje prezadovoljan

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...