Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa niste moroni, sisaju se i normalni ljudi na kec trojku :)

mi ilustratori fik fik brijac:)))

jedino sto onda ljudi vicu white power za mnom, al nema veze

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Strashan bedak ovih dana... =[

isto bro :((

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ja se sisham kod ortaka za bombu piva.

Nakon zarastanja par meseci, mashinica na nulu,pa opet par meseci zarastanja i tako u krug :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

najposao je biti frizer.. shtricnesh tu i tamo.. i za 15tak min dobijesh 150din najmanje.. radno vreme je ajde 8h .. znachi dnevno se fina para zaradi.. kurs traje 3 meseca.. nznm koliko koshta.. al kontam da je manje od 30k dinara.. nadjesh neki lokal.. i bog da te vidi.. razmishljala sam da upishem taj kurs.. pre par godina.. al eto..

khm.. nznm da li ima ishta lakshe nego mushko shishanje.. no nema veze.. vazhno je da su frizeri napravili vajan posao od toga..

;]

uzhashno.. ali uzhasno me nervira kad me frizerka oshisha kako ona zamisli.. objasnim ja njoj shta i kako.. al eto.. uvek mora da ushere na kraju.. moja stalna frizerka nije mogla odmah da me primi.. (e da.. pazi kad mora da se zakazuje kod frizera.. fensi.. nema shta) .. i otishla kod neke druge.. sve super frizura.. ali.. morala je da stanjuje krajeve.. i tako..

mozhda na kraju upishem taj kurs..

A znaci frizerka je kriva...?

Inache,do jaja sto omalovazavas frizere a ti primas babe i dede u bolnici..

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije me bilo neko vreme :)

malo bio do zene, malo zena do mene... i tako :)

sad sam upravo skontao da sam zaradio 15 dolara danas od klikova za google ads, i srecan sam kao malo majmunce :D

odo da opikam koju dotu, pa da se komiram.. sutra valja raditi bota...

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

300px-Ivory_Coast_penalty.jpg

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...