Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kako mrzim kada mi matorci udju u mod kupovine namestaja ili bilo kojih zidarsko/molerskih radova po kuci kao da je to razlog i izvor svih trzavica...meni je vazno samo da je cisto, da nema buba, krokodila, da ne bude ultra prasnjavo a to sto imamo isti plakar vec 19 godina....big deal. sada ce da majstorishu,razvaljuju stari,ugradjuju novi za koji cu i ja dati verovatno deo...

...moram da se nekako odselim

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam svoj prvi digitalac, neki Samsung, 8.1 Mpix, 3x zum i karticu od 2 GB. Saću da slikam trapez u visokoj definiciji \o/

Takođe, kupujem jutros nešto u Maksiju, neka kokoška u korpi ispred mene stavila "Joy", na naslovnoj strani piše "Jedan partner nije dovoljan! Svaka treća žena je neverna, a vi?" /facepalm + /headpunch

Link to comment
Share on other sites

Uzeo sam svoj prvi digitalac, neki Samsung, 8.1 Mpix, 3x zum i karticu od 2 GB. Saću da slikam trapez u visokoj definiciji \o/

Takođe, kupujem jutros nešto u Maksiju, neka kokoška u korpi ispred mene stavila "Joy", na naslovnoj strani piše "Jedan partner nije dovoljan! Svaka treća žena je neverna, a vi?" /facepalm + /headpunch

rofl sad sam procitao taj clanak, neko kupio, keva ili sveca:)))

i ono, opusti se, negativno se prica o tome u clanku:) znaci nije 'svaka treca je neverna a ti si glupaca ako nisi' nego 'omg kolko nas je neverno, bas smo bezveze', tako da je sve pod kontrolom, kuhinja je zauzeta:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

rofl sad sam procitao taj clanak, neko kupio, keva ili sveca:)))

i ono, opusti se, negativno se prica o tome u clanku:) znaci nije 'svaka treca je neverna a ti si glupaca ako nisi' nego 'omg kolko nas je neverno, bas smo bezveze', tako da je sve pod kontrolom, kuhinja je zauzeta:)))

fijuu matori! sad nam je lakse :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...