Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

Pa sta znam, meni ne deluje kao da je preterano zahtevno.

XP MINIMUM SPECS

* OS: Windows XP with SP3

* CPU: Intel Core 2(or equivalent) running at 1.4Ghz or greater

AMD X2(or equivalent) running at 1.8Ghz or greater

* RAM: 1GB or more

* VIDEO: ATI Radeon X850 128MB or greater

NVIDIA GeForce 6600 GT 128MB or greater

DVD ROM (Physical copy)

20 GB HD space

.. jesus didn't dance... but his beat goes on ..

Link to comment
Share on other sites

Meni radi na Intel 4500 integruši, ono jes u 1024x768 sve na low, ali radi veoma igrivo i pritom na tim detaljima izgleda kao recimo Oblivion, što je više nego korektno (za te pare). Tako da što se tiče optimizacije, pokidali su.

Igrao sam jedno pola sata i moram reći da ako ovako bude do kraja, ovo je onda totalna hitčina :) Prvo, napokon oslobađanje od zamornog D&D sistema. Ovaj njihov deluje sasvim dobro i funkcionalno. Drugo, gluma i voiceoveri su top notch, jes da dijalozi traju sto godina al su super. Treće, izometrijski pogled, kretanje i izdavanje komandi su iznenađujuće udobni, očekivao sam neko silovanje ko u par skorašnjih igara (npr Witcher, gde je izometrija golo sranje), a i kad se već dohvatamo toga, komandovanje i u Balduru i Icewind Daleu je bilo suprotno od udobnog, kad ono međutim.

Link to comment
Share on other sites

jel igra zahtevnija od recimo lupam nwn 2 ili witchera?

ne bih bas da skidam toliku igru pa da mi kaze onda velikim slovima "your comp sux you fail"

meni radi i na laptopu koji je c2d t7250@2ghz, 2 gb rama, ati 2600hd, u 1280x800, graphic high, texture medium, aa x2, iskljuceni frame buffer effects u podesavanjima (nemam pojma sta sve podrazumeva to, ali je grafika onda na nivou witchera recimo)... najbolje da kazes sta ti imas

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pekarska matematika :)

Dva pola, 3 rase, 3 klase i neke imaju 2 izbora porekla. Ok, nije egzaktna matematika :)

koliko se secam pise da se ne razlikuje gejmplej izborom pola, a koliko sam skapirao recimo isti je pocetak za noble dwarfa bio on warrior ili rogue

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

aj vi se sad malo izigrajte, pa dajte rivju:)

ali lep rivju, ne nesto 'e, lepo je drvece i ima dosta ljudi sa kojima se prica' nego nesto sto bi pilo vodu i da je igra ima VGA grafiku i staje na pet megabajta:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

G!!!

bursting bubbles since 2000

Rekoh da lupam, zar ne? :)

ma ok :) nego cisto razmenjujemo utiske

za doolia, ako uporedis ovo sa baldurom sa nwn-om, sa mass-om, to je to, kombinacija od svega plus po koji feature extra...

za detalje moras sacekati da izigramo bar po jednom

ALI NEMA VOICE OVERA ZA GLAVNOG LIKA OMG!!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa kapiram da bi to bilo još dosta cimanja da se snime sve kombinacije (muško/žensko/human/patuljak/elf), a meni je isto bilo čudno u početku, ali sada mi ne smeta, a kada malo razmisliš i nema mnogo smisla jer bi lik samo ponavljao ono što si ti već pročitao i odabrao dole.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Meni radi na Intel 4500 integruši, ono jes u 1024x768 sve na low, ali radi veoma igrivo i pritom na tim detaljima izgleda kao recimo Oblivion, što je više nego korektno (za te pare). Tako da što se tiče optimizacije, pokidali su.

'oce raditi na onoj mojoj nesreci? javi mi se kad me vidis na messengeru da te pitam nesto za graficku :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Povlačim ono što sam rekao za kontrolu. Za exploring je bolji third person, za fajt izometrija, ne postoji nikakva zlatna sredina i iziskuje stalno prebacivanje kamere. Počinje neviđeno da smara posle nekog vremena.

ja se i tucem u third personu i ne smeta nesto, stigoh do brazilske sume. inace igram na hardu.

Link to comment
Share on other sites

Odigrao pola sata sa magom(sjajno je sto je mana regen sistem) cisto da vidim kako igra izgleda,sutra cu malo detaljnije da vidim klase itd.Generalno sam zadovoljan...za sad jedina stvar koja mi smeta je kamera.Tacno mi fali pozicija izmedju treceg lica i izometrije.

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

meni fali sto u izometriji je zapravo pticija perspektiva, trebali su malo ugao da povecaju jer bi bilo mnogo preglednije, a ne mozes ti da rotiras kameru gore dole kao u drugim modovima... verujem da se to moze ispraviti ceprkanjem ali me mrzi da trazim po forumima, vise bih da igram :)

btw evo lista trenera za specijalizacije

Arcane Warrior: Learned From: The Presence in Brecilian Ruins (“Nature of the Beast” quest line)

Blood Mage: Learned From: Desire Demon in Fade (“Arl of Redcliffe” quest line)

Shapeshifter: Learned From: Morrigan (Companion), Varathorn (Dalish Camp)

Spirit Healer: Learned From: Wynne (Companion), Wonders of Thedas (Denerim, after Landsmeet starts)

Rogue

Assassin: Learned From: Zevran (Companion), Alarith’s Store (Denerim, after Landsmeet starts)

Bard: Learned From: Leliana (Companion), Alimar (Orzammar)

Duelist: Learned From: Isabela (The Pearl in Denerim)

Ranger: Learned From: Bodahn’s Wares (Party Camp)

Warrior

Berserker: Learned From: Oghren (Companion), Gorim (Denerim Market)

Champion: Learned From: Arl Eamon (at the end of the “Urn of Sacred Ashes” quest line)

Reaver: Learned From: Kolgrim (Wyrmling Lair)

Templar: Learned From: Alistair (Companion), Bodahn’s Wares (Party Camp)

i da, jel neko poterao i igrao koji dlc ? a? i kako naravno :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hm, ja sam u kampu nekom dobio opciju da downloadujem neki additional content, ali nisam zeleo time da se bakcem.

To ce doci na red kad se predje igra :).

Inace trudim se da radim sve sidequestove, ne toliko jer me mnogo interesuju koliko zbog toga da sam malcice jaci za main story questove, igram na normalu.

.. jesus didn't dance... but his beat goes on ..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...