Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

ova tri sata sto sam igrao 90% vreme sam bio u pticijoj perspektivi, a ono sam se ili zezao i jedno 3-4 puta sam zumirao za jedan korak jer je tada bolja preglednost u smislu da vidis dalje sta se nalazi ispred tvoje grupe, cak se vide i neprijatelji kojih nema na minimapi, ali to je stvarno bilo jednom ili dva puta

prica je super :) klise do klisea ali tako dobro upakovani i tecni da je to super :)

kako dobar filing kad ti 3 sata proleti kao 10 minuta :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

nije se skinulo preko noci! WTF? Samo nekih 20%....glupi SBB je kriv provereno...kad sam otishao na spavanje ishloja 200k/s a sad ide 10k/s...provereno je glupi SBB opet neshto dzarao nocu pa nisam imao internet jedno 2-3 sata. Cesto to rade u zadnje vreme jebem ga...

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

au jbt, koja perverzija :)

igram kao dwarf noble warrior i peglam sa dual wieldom, fantasticno me igra uvodi u prichu :)

ako jos neko igra sa istim izborom, zanima me da li ste i vi upali u cjuzu jer vam je onaj burazer Belen uvalio kobas i smestio vam, pa vas onda sutnu iz grada i onda lepo bez icega krenete sami u sopstveno putesestvije ili moze tok radnje i drugacije da ide ?

Edited by G!!!
Link to comment
Share on other sites

Elf mage ovde, prica je brutaaaalna, ja sam jos uvek u mage toweru na nekom kvestu koji kapiram da ce me izuje lol.

Igra prelepo izgleda zaista, igram na max setovanjima 1680x1050 sa 4xAA.

Prvo sam bio napravio elf rogue-a, i skroz je drugacija intro prica skroz, to mi se dopada, vidim ja da ce se ovo igrati sa vishe klasa/rasa :/ sigh.. wtb free time.

.. jesus didn't dance... but his beat goes on ..

Link to comment
Share on other sites

Drugari, is it me ili je glavni lik mutav? :(

Ako jeste, gadan turnoff :(

jeste,mutav je :/

btw, za bolji fps u igri bitniji je mnogo procesor od grafike.

meni na 1680x1050 i max setovanjima stoji zakucan na 60 frejmova non stop.

procesor i7-920 klokovan na 3,5 i gtx260 extreme .

a drugaru sa istom kartom i dual korom, fps ne prelazi 30.

jos jednom, igra me odusevljava.

razvoj price sa dwarfom (ipak morate biti sutnuti iz kraljevstva i onda doci kod hjumena :) ))))

Link to comment
Share on other sites

OK, ajde jedna napomena. Posto igra ima 2x3x3x2 nacina za igranje a neki od nas bi da igraju i posto zavrse sa pocetnim likom, sledeci kreten koji postuje nesto vezano za quest/story line a da ne koristi spoiler leti sa ovog dela foruma ako budem morao da podmitim ceo RuR savez krofnama i pecivom. Ne stvarno, gde vam je kultura? Mogu ja sad da odpevam u detalje sta sve ima da se desi kad igrao kao Human Noble ali to ne radim zar ne ?

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se za screenies i spojlere..

Haxxori slede za one koji budu bezobrazni :).

Inace, KAAKO je dobra igra, dodushe ja za razliku od nekoga ovde zaboravih koga, u vecini koristim WoWlike view, nekako mi izometrijski view daje slabu preglednost prilikom ulaska u fajt, u fajtu je vec druga prica.

.. jesus didn't dance... but his beat goes on ..

Link to comment
Share on other sites

mene su malo razocarali dijalozi koji su klasicni biowareovi, mislim nisu nista mrdnuli, 4 kao opcije isti rezultat, grananje je tek misaona imenica, videcemo tek da li uopste zavisi od tvog karaktera opcije u njima (mada ako je rezultat isti nije ni bitno)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jel igra zahtevnija od recimo lupam nwn 2 ili witchera?

ne bih bas da skidam toliku igru pa da mi kaze onda velikim slovima "your comp sux you fail"

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...