Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

I zato mi je direktorijum sa saved games u witcheru bio preko 1gb :P

Da ali to u danasnje vreme stvarno nije neki problem pa nemamo vise hardove od 40 giga :) Ja bih i svakom slucaju uvek uzeo tu varujantu sa 1gb snimljenih pozicija, nego da moram da ucitavam neki manuelni save koji je bio 5 sati radije zato sto sam lenjivac i samo sam koristio quick save:)

Link to comment
Share on other sites

Ista situacija i tada :(

Edit:Ne pije vodu nikako,sve sam probao.Ko ga jebe djuskam ovako.

Našao sam, kaže da treba da se instalira novi C++ Redistributable jer ga patch 1.01 traži, a onaj koji dolazi uz 1.0 je starija verzija.

Skini ovde

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=766a6af7-ec73-40ff-b072-9112bab119c2&displaylang=en#filelist

i to x86 verziju, bez obzira koji OS imaš.

Link to comment
Share on other sites

taj hold ground stalno koristim. Nekad previse smaraju sa svojom inteligencijom :)

Pre par postova sam pitao dal mogu da isteram archery i dual weapons, uglavnom tesko da moze to tako. Tako da sam uspeo da preko konzole skinem nepozeljne talente i zamenim ih drugim. Ljudi vele da nije namenjena konzola za cheatovanje, al s druge strane ja sam samo zamenio talente, nisam dodao vise nego sto je na mom levelu predvidjeno. Sve ekstra radi i posle level upa itd. Jedina poenta je da se ne dodaju talenti za koje nemate dovoljno atribut poena. Ako nekoga zanima. Mogu da napisem sta i kako i da mu posaljem na mail xls fajl sa svim ID brojevima talenata. Inace nigde na netu nisam mogao da nadjem te ID brojeve pa sam morao da skidam toolset za DA :(

P.S. Sto se tice specijalizacije, knjige su od 10+ golda i prodaju ih neki merchovi. S tim sto prodaju po 1-3 knjige nikad sve.

Link to comment
Share on other sites

Našao sam, kaže da treba da se instalira novi C++ Redistributable jer ga patch 1.01 traži, a onaj koji dolazi uz 1.0 je starija verzija.

Skini ovde

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=766a6af7-ec73-40ff-b072-9112bab119c2&displaylang=en#filelist

i to x86 verziju, bez obzira koji OS imaš.

\o/ bravo vudu,ala si ga opravio svaka ti cast [:D] !!! proradilo sranje.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je odličan soundtrack, iako ne može da prismrdi Witcherovom, jedan od retkih gde sam odslušao sve pesme bez preskakanja. I ostatak bonus DVDija su baš fino sklepali, kome se sviđa igra nek ne propusti.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sinoc uzivao kao nikad do sada u borbi sa zmajem, totalno me odusevilo.

Opet cu ponoviti, SVAKA im cast za world design, zone izlgedaju predivno, grafika otkida, hocu MMO u takvom setovanju, sa takvom grafikom, zonama i karakterima.

Moj setup je sledeci Alistar mi je tank, full shield specced, i teglim 3 magea lol :), jedan mage mi je aoe dmg daler, drugi je healer/disabler (slime ground, earthquake), a treci mage je nesto izmedju dmg dilera i disablera. odlican setup imho.

Svi uvek na hold manje vishe, nervira me kad idu kuda zele i prave se pametni.

Inace smatram da igra i nije toliko linearna, ne znam sta ste vi radili ali ja sam par puta uradio save pre nekih bitnih momenata cisto da vidim kuda prica moze da ode, i ako je sustina u biti tu negde, ipak razlika se primeti te sam sto se tog aspekta tice ja prilicno zadovoljan.

.. jesus didn't dance... but his beat goes on ..

Link to comment
Share on other sites

Ja bih rekao da su obavezni pikovi za dmg maga fireball, cone of cold i eventualno blizzard. Stvari postaju jos bolje kada uzmete sva 3 aoe spella (blizzard, tempest,inferno), taktika je sledeca, bacite fireball (da knockuje sve da ne mogu da vas prekinu) onda blizzard (svi popadaju opet :) ) zatim inferno i tempest. Posle toga se vise nista ne mrda :D

OVa taktika je super pogotovo kada ima mnogo razvucenih archera.

Link to comment
Share on other sites

Storm of the Century : Spellmight + Blizzard + Tempest

ovo mi zvuci zanimljivo ali sma mnogo daleko da bi mogao da probam

ali npr ovo stalno koristim kada su velike grupe u pitanju

Shockwave :Force Field + Crushing Prison

ja relativno lako ubijem vece grupe ali npr revenanti me satiru trebam po 10x da loadujem da mogu da ih ubijem :(

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

Očistio sam ono selo gde su čudovišta izlazila iz zamka, isterao džavola iz onog klinca, očistio circle tower i fade, i sad sam kod onih elfova u šumi gde su vukodlaci. Međutim, kad zađem u šumu, tamo na severu mape gde se spawnuju avetinje kad pipnema nadgrobni spomenik, ošure me ko svinju iako nisam baš slab, ni ja ni parti, al nema veze, to ću da ostavim za kasnije. Sa druge strane, onog hermita sam greškom ubio i mrzi me da učitavam poziciju, al sad više ne mogu da uđem u onu pećinu ispod panja, a takođe ne znam kako da prođem onaj prolaz u šumi što kad se uđe, vrati te na isto mesto i quest ti kaže da moraš da prokljuviš kako ćeš dalje. Znači, kako dalje?

Link to comment
Share on other sites

hmmm

jeste mnogo je tezak taj revenant bas sam pricao o njemu :p

sto se tice tok prolaza mislim da moras da uradis onaj quest sa glavnim drvetom da mu doneses acorns i onda dobijes neku motku koja sluzi kao kljuc ako se dobro secam i ako mislimo o istoj stvari

prodaja game carda , golda na bilo kom server vise informacija na pm

Link to comment
Share on other sites

ja moram da krenem iz pocetka mnogo sam lose budzio maga

nemam onaj skill za pricanje , imam chain lighting koje shit imam isto one arcane talente koje su crap

tako da sam mnogo poena bacio jaooo

Nemoj...eto ti na prethodnoj strani Virtual spomenuo da mozes preko konzole da resetujes talente.

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam fejlovao i u onim ruinama kod bazenčića i altara, al neću još da tražim pomoć dok ne isprobam sve kombinacije :P

Br'te vudz, pa jel si nasao onu knjigu gde ti pise kojim redom treba to da uradis?

[:)]

E da, i ja sam isao identicno po lokacijama kao i ti, i isto su mi ti reverendi zadavali muke. Ako imas cone of cold, mene je spasio, ledi djija koga god hoces.

Edited by uveta
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...