Jump to content

Dragon Age Origins


G!!!

Recommended Posts

+10 slotova mozes da kupis skoro u svakom mestu na mapi a da ima valjanog trgovca. Plus taj u pocetnom kampu se respawnuje, znaci mozes da kupis kad dodjes prvi put i posle kad padne noc u kampu. Ali to nije poenta. Poenta je da sam kretao vec nekoliko puta sto iz pocetka sto od nekog ranijeg sejva jer sam ostavio neki item kod nekog prodavca a on ga nije vratio u inventar. Kao sto rekoh, OCD sto se tice skupljanja stvari. Sta mislis zasto volim Gothic serijal? Beskonacan inventar. Iz istog razloga apsolutno sam mrzeo Diabla i nisam ga igrao kao neki.

Recimo i ovo me tera da krecem opet,nije spoiler ali za svaki slucaj.

Kao sto rekoh igrao sam skoro do kraja, kretao iz pocetka vec nekoliko puta. Svi kompanjoni imaju misiju. Bar svi koji pricaju. Sto me dovelo do razmisljanja i mog 6-og pocinjanja iz pocetka. Sta ako pas ima misiju?! Ne onu gde zapisava sta stigne, vec neku vezanu za njegovu sposobnost da ocisti krv sa kompanjona i dobije bonus na HP. Na samom pocetku je objasnjeno da "taint" tj. krv blight stvorenja je zarazna i mabari postanu bolesni i umru. Cak ima i misija sa onim cvetom u vezi toga. Stoga sam resio da furam dzukelu svuda sa sobom. Pa ako se nesto desi, se desi. Najverovarnije nece ali ako ne probam ... I'll die !!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@Pekarman- nema [|)]

Nema ni za

Loghaina

Anyway,kad se DW warrior nabudzi jak je ko zemlja...problem je sve dok se ne nadju solidna oruzja,sad ga samo pustim da kolje sve i podrzavam ga sa Wynn.

Par SCa proslo je vec dosta vremena ne bi trebalo da bude spoiler,al ipak

Alis.jpg

sc.jpg

Zmaj3.jpg

Zmaj1.jpg

Zmaj2.jpg

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

set koji ti kraftuje nije realan ako igras rogue/assassin-a..... zato sto rogue ima talenat koji ti dozvoljava da dmg bude zasnovan na cunnningu a ne na strenghtu... sto je kul naravno, i onda ti nabudzis cunning ko zmaj, medjutim kad oces da nosis dragonskin set... treba ti 35 strenghta.... lol, preterali su ga, za medium armor.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

I ja sam kao pesma prebio Wynn u Mage toweru pa sad nemam healera ... ffs :) Igram kao board/sword warrior ... spec berserker :) Kolko sam provalio ovo je najbolji spec za dmg warriora sa stitom...

Mada isto razmisljam da rollujem Mage-a i krenem iz pocetka ... dosta toga sam uradio lose sa warrom.

Vec sam sprco Morrigan takod a me i ne smeta da krenem opet:))

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...