Jump to content

Big Bang Theory


Recommended Posts

Tako je i meni bilo kad sam prvi put pokušala da gledam seriju nakon izlaska prve sezone. Premisa mi je bila neprivlačna, likovi iritantni, ona plavuša naročito, i prestala sam da gledam posle dve, tri epizode. Bilo mi je IT crowd > this.

I onda sam pre par meseci pokušala opet da gledam, dala seriji drugu šansu i ovaj put mi je bilo smešno. Toliko da sam pogledala sve 3 sezone u roku od ~2-3 nedelje. Na likove se vremenom navikneš i zavoliš ih, sad mislim da je Penny carica ;D

+ geek humor

+ gomila referenci na star trek / wars, generalno SF i fantasy

+ provlače se poneka dostignuća iz fizike itd.

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

nije humor na nivou "ide integral ulicom i svima jebe keve, sve funkcije beže glavom bez obzira, samo e na iks bleji i puši pljugu", al moraš biti određeni lvl da bi shvatio dobar deo fora

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Nisam gledao ovo nikad ranije, počeo sam redom pre desetak dana (malopre odgledah 2x12) i mogu reći da je ovo otprilike najbolje što sam gledao u životu.

Nije najbolje, ali među najboljim stvarima koje sam pogledao ikada \0/ više serija vudi, nema te čak ni u prolazi u ovom odeljku foruma.

Vajnovao sam na početku teme, i ortak me nagovori da nastavim sa gledanjem. Sve što mi je smetalo sada mi je vrh, ekipa, preterani geek fazoni, Šeldon, ma sve sve : )) obožavam ih.

Epizoda kada pojedu one kolačiće dok čekaju kišu meteora, i kada Raj proziva za Amere za izgovor samo što nisam pao sa stolice koliko je vrh ispalo [jupi]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ozbiljno razmišljam da prestanem sa gledanjem Two and a Half Men-a, što bi bilo prvi put da uradim. Došao sam do šeste sezone i stvarno mi je muka koliko stoje u mestu, jedina promena je malac što raste.

Čarli prca i ide mu sve od ruke, isfrustrirani buraz i njegov glupi sin koji mnogo jede i isto toliko prdi.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...