Jump to content

ol' Skool


Recommended Posts

rofl, znaci imao sam oba i brate, ovaj gore ima deset kila otprilike, trajao mi je deset godina, ima gotivne cvrste delove, dugmici rade kako god oces, nema one budjave klik kurce prekidace, a quick shotovi su olicenje pucanja posle tri partije bilo cega i niko mi nece reci da to nisu cinjenice.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ovo je old skul topik...nemoj da kachish te tvoje teh imba :))

jel znas ti kad se pojavio quick shot ili samo prdis? :))

@ doolio

divljache [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ahahaha LAAAKIIII klarisa :)

Pa kolko si ti imao godina 11-12 jel tako?

Njen brat mali tiranin i komsija metalac/panker sta vec. super serija

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ahahaha LAAAKIIII klarisa :)

Pa kolko si ti imao godina 11-12 jel tako?

Njen brat mali tiranin i komsija metalac/panker sta vec. super serija

sto je ona meni bila slatka, a uvek me bio blam da gledam tu seriju pred matorcima :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

da kasnije je igralA i u tinejdzerka vestica ili tako nesto, al je pocela da se goji.

inace oko kempstona : veliki krs. a ionako sam bio navikao na tastaturu.

secam se svi su igrali na q a o p space, a ja na q w e o k i svi su mi se cudili :)

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ClarissaExplainsItAll_S1.jpg

Moonstone

hahaha nisam otvarao ovaj topic uopshte i onda preletim par strana i naletim na ovo :)))

klarisa .. bozhe koje to primanje bilo, olichenje slatkotje :)))

a moonstone .. koliko sam bio imba u toj igri, znam da smo izgubili celo jedno leto na nju. dodushe nebalansirana je bila, ko reshi zmaja i uzme onaj tha best sword ostali mogu da ga duvaju.

Bila je i teenage witch, samo zaboravio sam na kom kanalu, i to mnogo kasnije.

na rts1, sa sve onom crnom machkom koja govori .. al nekako to nije bilo to iako se ona nije mnogo promenila :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

i ja imam sve trobroje

stoje mi pored kreveta

ono fazon,da lepse zaspim :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ček da nabavim nekog digitalca da vam uslikam prvi broj SK :) in your face fat mothafucka

ja imao sve od prvog, al' bacio, koji ce mi kurac ;)

edit: a pa sad kapiram odakle tebi prvi broj!

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ahahaha LAAAKIIII klarisa :)

Pa kolko si ti imao godina 11-12 jel tako?

Njen brat mali tiranin i komsija metalac/panker sta vec. super serija

Max ... mozda cak i manje, zapravo siguran sam manje, jer mislim da nisam bio preko 3-4 razreda osnovne :) A imba je serija i sa onim video igrama sto ona kao programira pa uvek zezne burazera u njima :)) Haha, genijalno :))

Sto se dzojstika tice, i ja sam im'o oba ta modela, naravno uvek sam vishe gotivio Quick Shot II jer je imao te gumbove ;) na samoj palici a ne na postolju, mada da je ovaj prvi i stariji izdrzljiviji, jeste sigurno.

pa posle kad je razvila sifone i dovoljno debeo sloj shminke na licu igrala je u seriji sabrina the teenage witch ali ne verujem da se to davalo kod nas...

'de nije ... na RTS (1) je isla Sabrina, ali bash skoro, max pre recimo 2-3 godine, i to nesto kao svaki dan u nekom popodnevnom terminu :)

hahaha nisam otvarao ovaj topic uopshte i onda preletim par strana i naletim na ovo :)))

klarisa .. bozhe koje to primanje bilo, olichenje slatkotje :)))

a moonstone .. koliko sam bio imba u toj igri, znam da smo izgubili celo jedno leto na nju. dodushe nebalansirana je bila, ko reshi zmaja i uzme onaj tha best sword ostali mogu da ga duvaju.

Hahaha, nisam znao da ima toliko fanova klarise ;) Josh kad sam postovao sliku, vidim niko se ne javlja :)

Jedino ne znam koliko je ovaj dulio imao godina kad mu je bila smor zbog retardizma i amerikanizma, meni je bila tipicna decja serija, posebno sa onim kao grafickim prikazima na ekranu stalno (ne mislim na video igre) i na burazera geeka koji u jednoj epizodi chak uchi da pricha srpski :))

edit: a pa sad kapiram odakle tebi prvi broj!

jujujuju :)

Link to comment
Share on other sites

laki: brate, uvek sam bio alergican na to:) secam se da sam dobijao naprasnu zelju za klanjem cim vidim one roditelje od brendona i brende:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...