Jump to content

ol' Skool


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

klikeri.jpg

naftalinci, porculanci, dzombe, poludzombe, staklenci, papagajci, troperci, rofe, felje.... e to su bile drustvene igre, a ne wow

Da, i čuvena pravila:

Iza lindze ima što znači da nema...

Nema Nenada Stekića....

Tri ko tri ne važi...

Moja renta, moje sve, sve u moju korist...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pokusavam da se setim svih termina koje smo imali....tipa nema djidanja,pa bio je kao helikopter kada si mogao valjda da gadjah iz vazduha a ne sa zemlje...

i btw da li je neko od vas igrao ono sto se u zemunu zvalo Gedze, a kod kruka u blokovima kantare - kao zmurke ali sa fudbalskom loptom kao mesto da se zapljune?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sto se tice klikera, mi smo rupu zvali rofa, imali smo kis (to je kao aut), nema djidanja je obavezno pravilo, bili su jos termini "cekam te na tri/dva...", tus (to ne mogu da se setim sta je, a mozda nije vezno za klikere)...

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

sto se tice klikera, mi smo rupu zvali rofa, imali smo kis (to je kao aut), nema djidanja je obavezno pravilo, bili su jos termini "cekam te na tri/dva...", tus (to ne mogu da se setim sta je, a mozda nije vezno za klikere)...

Brate,tush je kad pogodish tudji kliker,a tush-rupa kad pogodish kliker i ubacis u rupu u istom potezu!!! E TO JE BIO SKILL !!!!

Kolko sam ja sabijao klikere,i jos sam imao neki ultranajzajebaniji stil izbacivanja klikera u mahali :)))

I da mi smo dzombe zvali globusi,a pored troperaca imalo smo i dvoperce i petoperce !!!

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Brate,tush je kad pogodish tudji kliker,a tush-rupa kad pogodish kliker i ubacis u rupu u istom potezu!!! E TO JE BIO SKILL !!!!

da da,tako je, sad si me podsetio ima ono: "nema tusa pre rofe"

bravo

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...