Jump to content

ol' Skool


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeste bre, ovo je prva varijanta sa tri tastera, imao je jedan sega klub u zgradi ovde još '94, baš je bilo jebeno igrati MK3 kad je izašao na tome jer je gornja ruka i noga bila A+B i B+C, respektivno. Posle su došli šestotasterni džojpedi i sve je postalo pesma.

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je ovo u Srbiji imalo ukupno dvoje ljudi :) od njih jedan drugar koji je imao samo jednu igru ali vrednu - Super Mario Bros 2, jednu od najboljih platformi ikad...

jbg bash je tuga to bila nisam imao nigde da kupim igre a jedini lik u okolini koji je dolazio do igara je bio neki opasan drkosh sa matorcima iz shvice... od svega cale iz japana donese ovo chudo krajem 80ih koje godinama nisam ni igrao jer nisam imao skart na tvu :)) ali da sam se naigrao jesam obrtanje 3-4x jedne igre za redom i taj rad

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@Necola jeste bre to je ta. I dalje je imam kod bakute i svaki put kad odem tamo je igram ko mutav.

Eh taj basket '96.

A ona fejk kineska je valjda imala 6 dugmitja na dzojstiku i imala je mesto desnog 'restart' dugmeta na samoj konzoli neki ljubichasti prekidach koji ne znam chemu je sluzhio, ako me setjanje josh sluzhi.

Inache i ramba i dalje imam kod bakute samo shto sam izgubio 'adapter' :/

A i sumnjam da bi radio ...

Link to comment
Share on other sites

Jeste bre, ovo je prva varijanta sa tri tastera, imao je jedan sega klub u zgradi ovde još '94, baš je bilo jebeno igrati MK3 kad je izašao na tome jer je gornja ruka i noga bila A+B i B+C, respektivno. Posle su došli šestotasterni džojpedi i sve je postalo pesma.

Cek, kad si rekao "Posle su došli šestotasterni džojpedi" ne znam da li si mislio na tu igraonicu samo ili uopste, posto ja sam MK2 igrao na sestotasternim dzojpadima :/

Evo slika kucista te verzije na koju ja mislim, sa sest tastera.

Mega.Drive.2.Nice.jpg

Link to comment
Share on other sites

u kinesku segu su se stavljali zuti kertridzi, u original crni i to je to :D

imao sam tu fejk, i brdo igara, nego jel ima neko možda sliku te konzole, ne mogu da nađem nigde

btw

448868.jpg

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...