Jump to content

ol' Skool


Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam sa 6-7 godina plakao kad su se na lokalnoj televiziji zavrshili mocni rendzeri jer sam se istripovao da su umrli :D

tisina svi hejteri rendzera !!!

Secam se devedesetih, tacnije 99. za vreme Slobe...Nindza Kornjace u 18:00, Power Rangers 18:30 !!! Trcao sam kuci iz druge smene da odgledam to :D

deca sa 6 godina inace razmisljaju kao tridesetogodisnjaci samo sto izgledaju mladje.

Ocete mozda sad da pokusate da mi objasnite kako su i tuletubisi odlican tv program? Ajde paljba ja sam u tim godinama gledao he-man-a nindza kornjace tropical heat sto je za nebrojeno klasa bolje od rejndzera mrtvih ... Vash retardizam objasnite nekako drugacije, a ne hejtovanjem mene.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ocete mozda sad da pokusate da mi objasnite kako su i tuletubisi odlican tv program? Ajde paljba ja sam u tim godinama gledao he-man-a nindza kornjace tropical heat sto je za nebrojeno klasa bolje od rejndzera mrtvih ... Vash retardizam objasnite nekako drugacije, a ne hejtovanjem mene.

Brate meni sada rendzeri jesu uzasno retardirani i nisam nesto ponosan sto sam se njima odusevljavao, ali niposto to ne govori da sam ja retardiran ako sam ih gledao sa 8 godina.Jednostavno tako je islo...dodjem iz skole, nemam pc, gledam tv prvo idu kornjace, rendzeri pa FRIENDS.Jbg. nisam bio toliko pametan i dubokouman ( kako se pise ova rec ? ) da skontam debilizam te serije, likovi idu biju negativce, cool je to kada imas 8 dina.I nisam te hejtovao, ono tisina sto sam napisao je vise bila opustena shalica :D

am i clear !?

Link to comment
Share on other sites

Mislim stvarno Mohi chime se ti zanosish jebo te.

Bio sam klinac i kao i svako dete u tom uzrastu ujutru ustanem mnogo rano i gledam kartun netvork sve do pred shkolu pa posle toga dodjem iz shkole gledam koji vec crtani ima da se gleda na domacim televzijama, i onda u devet chekam kecheri da pochnu na tnt. :D

Ako u medjuvremenu nisam napolju 24 sata.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo... ko mi nadje ovo za PC (al da radi pod XP-om) popusicu mu karu (ili olizati klitt ako je gospodjica):

The Horde

g06810z63e8.jpg

THE STORY

You play Chauncey, one of King Winthrop the Good's humble servants. During a meal at which you are serving food, the king begins choking on a bit of turkey.

The other people at the table are so engrossed in one of Kronus Maelor("the Evil High Chancellor")'s stories, that they don't notice the king's predicament. But you, realizing the magnitude of the situation, perform a royal Heimlich maneuver on his highness, saving his life.

Although Maelor wishes you imprisoned for attacking the king, King Winthrop has a better grasp on the situation and rewards your valor by knighting you "Sir Chauncey" and giving you a small tract of land known as the Shimto Plains.

While vast tracts of land are nice, these particular tracts of land are infested with "The Horde". Luckily, as part of your reward for saving his life, the good king has given you his mighty hordling-crushing sword, Grimthwacker with which to thwart the advance of the foul beasts.

Your job is to turn the lands given to you into a thriving community.

732242-1139136994_00_super.gif

732244-1210706674_01_super.png

732247-1210706676_01_super.png

732250-1139153469_00_super.gif

732235-horde__the_3_super.png

[:D][:D][:D][:D]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

tebi je očigledno nepojmljivo da postoje osobe kojima je i sa 7 godina previše retardirano da gledaju kečere i moćne rendžere. moraćeš da nam veruješ da takve osobe postoje.

Naravno da postoje, ali da li to njima daje za pravo da ubedjuju ostale da su glupi sto su sa 7 godina gledali MR a oni nisu pa su zato pametni ?

Link to comment
Share on other sites

Ocete mozda sad da pokusate da mi objasnite kako su i tuletubisi odlican tv program? Ajde paljba ja sam u tim godinama gledao he-man-a nindza kornjace tropical heat sto je za nebrojeno klasa bolje od rejndzera mrtvih ... Vash retardizam objasnite nekako drugacije, a ne hejtovanjem mene.

ko hejtuje tebe ultimativna inteligencijo?

samo kazem da je vecina klinaca sa 6-7 godina gledala rendzere. to je cinjenica. ne opravdanje, ne izgovor, ne objasnjenje, vec suva cinjenica.

a sad ovako:

1. niko ne prica o teletabisima,

2. nikog ne zanima sta si ti gledao,

3. ti nisi nikakav reper sta je dobar televizijski program,

4. ti nisi kvalifikovan da procenjujes kvalitet tv emisija, mozes davati samo subjektivno misljenje,

5. niko ne objasnjava retardizam, niti je iko ovde retardiran,

6. niko te ne hejtuje.

aj sad, idi radi nesto pametno.

Link to comment
Share on other sites

tebi je očigledno nepojmljivo da postoje osobe kojima je i sa 7 godina previše retardirano da gledaju kečere i moćne rendžere. moraćeš da nam veruješ da takve osobe postoje.

Ti si onda ochigledno zaboravio shta su sedam godina uopshte,a kamoli sedam godina 94/5.-te.

Mene vishe brinu ovi shto su bili stariji razredi osnovne/srednja shkola, pa su gledali rendzere.

Edit:Uostalom izvukao si iz kontexta,ja nisam rekao da ne razumem ljude koji nisu gledali rendzere kad su bili deca,nego sam rekao da je savrsheno normalno da deca tog uzrasta gledaju tv program takvog tipa.

G i Mohi su bli ti koji su tako iskluchivo postavli.

A radi se o tome da stve vi svi bili za po 4 i vishe godina stariji od nas koji smo generacije 7/8/9 pa je i normalno da ste ih tada kao vec dechaci od po 10-12 godina upamitili drgachije u odnosu nas koji smo tad imali po 5-7, ne razumem sad chemu ovaj bespotrebni razgovor? ;)

Edited by CABKE

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledao mocne sa 16 i to KRAJNJE redovno.

Svak ko misli da sam retos, mozemo da merimo kite, i budjelare ohohohoh.

Jebote naravno da su idiotski mocni rendzeri, ali gledas i umires od smeha jebote. Plus idealno opravdanje samom sebi da zakasnis na prvi cas popodnevne smene :P

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sto kaze killy, svako u zivotu gubi vreme kako mu se svidja. a ja sam ga gubio na amigi i previse hohoho

dve najjace avanture

operation_stealth_003.png

hello, my name is john glames ^_^

Universe_2.png

universe

upravo sam izvalio i neki klon chaos enginea, alien bash, moram to da nadjem negde :))

5406_dbs1.png

benefactor

benefactor_003.png

apocalypse (omg zaboravio sam ovo, najjaca heli igra na amigi, posle desert strikea ^_^)

apocalypse_001.png

stunt car racer =)

stunt_car_racer_6.png

guy spy

GuySpy_Train_station.png

banshee

Banshee_(AGA)_1.png

speedball 2

Speedball_2_-_Brutal_Deluxe_2.png

indiana jones and the fate of atlantis

Indiana_Jones_and_the_Fate_of_Atlantis_-_The_Graphic_Adve_2.png

joj, gde su te bezbrizne godine :S

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...