Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jbt koliko cimanja oko jebenog kreveta, pa mogao sam sam da ga napravim :)) al valjda tju vecheras konachno posle xyz meseci da odkuntam kako valja.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Bio do faksa, uzeo beleshke od simpatichne koleginice, otishao do profesorke, ona riba otishla, jebe joj se [:D]

I sad chitam reader na hrvatskom... Kad nemamo jebene prevodioce za knjige o medijima...

Ovaj Jogood od kajsije ubija :))

Edited by VoOdoO...

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

jbt koliko cimanja oko jebenog kreveta, pa mogao sam sam da ga napravim :)) al valjda tju vecheras konachno posle xyz meseci da odkuntam kako valja.

haha, ne seri da je stigao konacno? :D kapiram da je od zlata koliko ga cekas :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Vratio se sa sahrane, ova vrucina, a ja sav u crnom, u pravu je Wulfgar, postajem crnja :((((((

Juce ponovo poceo sa aktivnim treningom, sad moram da idem da kupim specialnu flasicu za moj specijalni koktel da cirkam za vreme treninga xD

Zbudzio sad nekih 40 evra, sve ide u ishranu narednih 15 dana. Takodje moram da procitam maturski 2-3 puta, jel ga branim u sredu ujutru? Moze li neko da mi objasni kako ce da me muce i dal ce vise od 3 minuta :P ?

Edited by Nikita

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Idem u Zemun da kupim neke šarengaće, ne može se više ići u trenerci i farmerkama.

Stvarno Vudu, kad sam te video juce na Adi, na+35 video u crnim farmerkama, doslo mi je dusu da ispustim zbog tebe....:))))

Znaci, kupujes Sloterovke....onda i obavezno sarenu sulju sa kratkim rukavima, bez prva dva dugmeta...:))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Idem u Zemun da kupim neke šarengaće, ne može se više ići u trenerci i farmerkama.

Stvarno Vudu, kad sam te juce na Adi na+35 video u crnim farmerkama, doslo mi je dusu da ispustim zbog tebe....:))))

Znaci, kupujes Sloterovke....onda i obavezno sarenu sulju sa kratkim rukavima, bez prva dva dugmeta...:))))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

o bozhe, koje je selo ovaj beograd. svako svakog zna. kapiram da je zato i retko casual kresanje.

inache sam juche sabrao i oduzeo, i skapirao da ova stvar sa devojkom ne pije vodu. samo josh da smislim kako da je iskuliram kul, poshto se jadna primila na ovog idiota. a ja, opet, sa druge strane, ne mogu tek tako da prestanem da se javljam na telefon... KAO NEKI ;D

tako da margi, nishta nisi propustio. nabavi mi havajku, isetjitjemo militju krov, i idemo na pecanje :]

do tada, idem u lalalend na kratko. pisham u oko ovom suncu, i asfaltu, i smogu, i prljavom gradu... dajte malo prirode.

Link to comment
Share on other sites

imba sekks [:D]

vise necu raditi u Foxu, prebacujem se na ASP, Ajax i C-Sharp [:D]

web development \o/

\m/

ASP je za picke kao i C# pravi muskarci pice PHP/Javu :)

Inace cekam ortaka pa palimo u teranu, a pre toga krsam neke toblerone lol!

Link to comment
Share on other sites

ASP je za picke kao i C# pravi muskarci pice PHP/Javu :)

Inace cekam ortaka pa palimo u teranu, a pre toga krsam neke toblerone lol!

*khm*

izvini, ovaj, Herr Microsoft samuraju [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

upravo se vratio sa aerodroma,docekao jednog od najboljih ortaka,bio u Americi godinu dana...kako se nekako lepo osecam...ufff...bas sam srecan... :)

njah kako uasno vreme... smaram se sa geografijom ceo dan... veceras neka zurkica na adi...

vidimo se :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...