Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Da, zanimljivo, i jos je deo dexyco-a, ili ih oni barem uvoze.

A sta cemo sa zenskom garderobom "Kara" ? :)

jos bolji je bilbord za kfc, ispred osnovne skole kod mene u kraju. "najbolja piletina u gradu" :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Deste dobri ljudi, deste dobri ljudi :)

Juche je bilo ok skroz, nadam se da ce se tako nastaviti i danas, posebno sto je petak, pa zatim josh i RHH, znachi zabava na sve strane! :)

jos bolji je bilbord za kfc, ispred osnovne skole kod mene u kraju. "najbolja piletina u gradu" :)

Ahaha, te fore sa bilbordom ispred neke ustanove su oduvek bile genijalne ;)

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro, po ceo dan rad, svaki dan do utorka, onda malo usporava tempo ali opet isto.

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

probudio me jutros dementirani komsija kome smeta buka

zato sto hodamo i zato sto idemo u wc?!?!?!

idem sad samo da sprzim pljugu do predsednika kucnog saveta...

goveda matora da pocrkaju sva

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Nemam vise mesta da diskovima, nemam gde da skidam ... ohhh noes!

Elem, zavrsavam sa poslom za 15 min i palim do teretane da malo vezbam pa neki mali has :) Posle toga jedina varianta - fiml+kunt!

Nemam nista organizovano za danas uvece, a da budem i iskren nisam bas ni raspolozen :)

Elem, stator and ivan> 120jura +- je ok cena, medjutim moram da izjurim eksterni jer nemam vise ni mesta u kucistu za jos jedan disk ... u prvi mah sam hteo neki NAS da pazarim pa lepo ko covek da ga steknem u mrezu al skupo bre mnogo ... a ako bi vec uzimao NAS ocu bar 1TB sto je cca 400 jura ovde :(

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Nemam vise mesta da diskovima, nemam gde da skidam ... ohhh noes!

Elem, zavrsavam sa poslom za 15 min i palim do teretane da malo vezbam pa neki mali has :) Posle toga jedina varianta - fiml+kunt!

Nemam nista organizovano za danas uvece, a da budem i iskren nisam bas ni raspolozen :)

Elem, stator and ivan> 120jura +- je ok cena, medjutim moram da izjurim eksterni jer nemam vise ni mesta u kucistu za jos jedan disk ... u prvi mah sam hteo neki NAS da pazarim pa lepo ko covek da ga steknem u mrezu al skupo bre mnogo ... a ako bi vec uzimao NAS ocu bar 1TB sto je cca 400 jura ovde :(

to se ne isplati nikako nego bre lepo ti kazem uzmes disk za 120 jura i jos kutiju za njega za 2k din boznes u usb i to je to milina.

@ Ivan pa napisao sam 13.6 din po GB a i napisao sam da je 750 GB hard dakle rekao sam cenu doduse na malo geeky nacin ali drugacije mi i ne dolici :P

Link to comment
Share on other sites

preseli se u paviljone tamo su zidovi debeli 1m, mozesh da umresh a niko ne bi nikada saznao;)

pa nece da umire naglas :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...