Jump to content

interventna


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sve neki zajebani zestoki, urbani momci koji su imali iskustva sa interventnom. Izgleda samo ja nikada nisam imao problema sa policijom (osim sto su me obarali na vozackom)

jebes mi mater kad bi neko na ruru pitao kako je na mesecu i tad bi se javilo 20 likova koji bi rekli bio sam ili je neko njihov bio :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

vetj duzhe vreme imam prichu o nekom uzhasnom mestu u sredishtu zemlje gde po 2 - 3 kalupa mali zli goblini prave ove domatje pandure, samo ih shtancuju od kamena, blata i onda pljunu unutar lobanje kad izadje iz kalupa uz rechi "evo dodali smo i mozak" ajde sad zapakuj ga i poshalji na ulicu!

jevrejska rech golem bi odlichno opisala neke nashe policajce (glupo mi da generalizujem, kapiram da ipak postoje neki inteligentni primerci kod nas) posto je to sinonim i za chauru, glupu osobu a i za "raw material"

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Sinoc mi blejimo u bloku i negde oko 12 dolaze dvojica iz interventne ka nama. Sekund pre nego sto smo ih videli, lik pored nas baci flasu (da se razbije, jel), a kad smo ih ugledali, jedan moj ortak kaze:"evo ih kerovi". Odmah smo svi znali da se zajebao sto je to rekao, ali nije rekao glasno niti uvredljivim tonom... Uglavnom, pokupe tog mog ortaka i lika sto je bacio flasu i iznabadaju ih pred nama. Pitaju mog drugara:"Jel si ti sad faca u drustvu sto govoris kerovi", ovaj se nesto izvlaci u fazonu to je samo izraz nije nista lose mislio, a ovaj mu kaze:"Oces sad da pusis kurac pred ovim tvojim drustvom", ovaj naravno kaze da nece ali braaaate...

Prebili ih ni zbog cega. Da li oni smeju da to rade, da li to treba prijaviti, da li se uopste moze prijaviti i da li ima ikakvog efekta?

Sto im niste jebali mamu :)

Salim se , oni debili mogu da rade sta im volja , tako da izbegavaj ih , CELAVCI su cudo !! .

Link to comment
Share on other sites

to je zato sto bataju cuvaju sumari i lovocuvari

imash mnogo veliki jezik za osobu koja je uspela da se pojavi u takvim filmovima kao sto je "Planeta Majmuna" i "Povratak dzedaja" kada meni prebacujesh za shume i rezervate. Mojne da ti raskrcim dedovinu na Endoru!!!

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam zašto toliko napadaš absolute-a, miliću. čovek samo kaže kako treba da bude, sigurno nije toliko u lalalendu da misli da je stvarno tako. naravno, to što bi trebalo a nije je posao za državu, konkretno ministarstvo policije i ostatak vlade, ali verovati da će oni to da urade je takođe za lalalend.

i to "za budale treba budala" možda jeste tačno, ali oni klincima u kajblu lupaju šamare, a majmuna u audiju oslovljavaju sa gospodine, ako uopšte smeju da ga zaustave.

Link to comment
Share on other sites

a svi smo mi zeke i ne znamo kako treba da bude ? jel sam trebao (ili kruko, drashko) svaki put kad se pishe ovde na forumu o npr. privatizaciji da uletim sa spikom "prichao mi dinkitj" i onda posolim sa nekom moralno-drchnom prichom "ako tjete to da prichate shto prichate pocepajte sve pare iz novchanika!!1" .. mislim uredu je.

a za priche sa audijem se uvek setim one spike posle broditja kod rampe .. hahaha "shta otjesh bre!1 marsh u pichku materinu" [:D]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam zašto toliko napadaš absolute-a, miliću. čovek samo kaže kako treba da bude, sigurno nije toliko u lalalendu da misli da je stvarno tako. naravno, to što bi trebalo a nije je posao za državu, konkretno ministarstvo policije i ostatak vlade, ali verovati da će oni to da urade je takođe za lalalend.

sve to stoji, ali posle ove njegove price ja bi se plasio da od njega trazim pravni savet ;)

Link to comment
Share on other sites

josh i elokvencija, pa vidi se da si pravi pravnik, sa pravnog fakulteta gde se studira pravo.

[roflmao] jebeni :)

@topic: ortak i ja jednom pripiti izlazimo iz SKCa, i tu kod autobuske patrola i krenu da nas smaraju, "gde ste bili", a videli nas 2 sec pre toga kako izlazimo iz SKCa... ja se trudim da ne umrem od smeha, i oni odma "šta je smešno", i onda smaranje 20 min, pretres, ...

samo treba iskulirati maximalno...

Link to comment
Share on other sites

Jednom je izbila neka tucha na zurci gde sam bio pa su nas pretresali,to je jedini kontakt sa interventom sto se tice mene :p

Ali vise puta dok sam bio u gradu kasno,dodje tako par policajaca koji se setaju i kao "sta radis u ovo doba,blalbal" ali meni je to normalno,i trebaju to da rade,ne znam kako iko moze da se ljuti za to?

Šta ima tebe ko da proverava šta radiš ? Kolko znam, u ovoj državi nije zabranjeno raditi išta drugo sem spavanja, tako da te cimaju za to nije normalno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Nisam hteo da svojim postom pokazem kako sam ja neki baja koji ima muda i ne sme da ga dira interventna. Ali sam shvatio neke stvari. Ja ne znam da li su svi gledali film Mrznju ali kada posle jednog vremena koji prodjete kao klinac i svedok ste nekih desavanja koje neki ljudi ne bi sanjali onda i kao licnost ojacate. Kroz bezbroj primera sam osetio bol, strah i pretnje pandura koji su urezali u meni da ce oni uvek biti ona strana, a mi ova. Da cu uvek gledati pandurski auto kao nesto sto je bitno ili u tom trenutku kriticno. Da me gledaju belo napolju kada ih gledam zato sto su police. Da to sux. Video sam korumpirane policajce i jednog koji je cak bez ikakvih problema izjavio: "pa jel ti bre znas ko je ovo" misleci na lika koji sedi u novoj 7-ci bmw i ne staje tu, nego vise ponosno nego ponizno kaze: "Limun, pa ti mislis da ja njemu mogu da napisem kaznu". Od onih prasinara do inspektora !! I onda kazem pa cekaj bre jel imam ja nekog jebenog prava. Jer mora sve kroz pare, moc i carsijske price da prolazi u ovom gradu. Jel tako ? Ok, onda cu i ja tako sebi da napravim. E jel mozes ti mene, mogu i ja tebe. Jer cu imati posledice. Jebi ga !

Edited by zEky

V

Link to comment
Share on other sites

Šta ima tebe ko da proverava šta radiš ? Kolko znam, u ovoj državi nije zabranjeno raditi išta drugo sem spavanja, tako da te cimaju za to nije normalno.

Pa nisam rekao da je zabranjeno,samo ako je 3 sata ujutru i par klinaca se seta sto ih ne bi pitali "sta radite,gde ste,licnu kartu" ?

Link to comment
Share on other sites

a za priche sa audijem se uvek setim one spike posle broditja kod rampe .. hahaha "shta otjesh bre!1 marsh u pichku materinu" [:D]

Ja sam video nešto još bolje, oko 2000. tamo gde se seku Cvijićeva i 29. novembra. Nisu se ni zaustavljali, samo je lik kroz prozor reko "mrš bre mamu ti jebem" i zamanuo da udari saobraćajca, ali nije uspeo pošto nije bio dovoljno blizu...

Link to comment
Share on other sites

kakav topik

kakvi hejtovi

kako do jaja

ahahahaahahah

vristao sam

:))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam video nešto još bolje, oko 2000. tamo gde se seku Cvijićeva i 29. novembra. Nisu se ni zaustavljali, samo je lik kroz prozor reko "mrš bre mamu ti jebem" i zamanuo da udari saobraćajca, ali nije uspeo pošto nije bio dovoljno blizu...

[roflmao] da li je moguce.. [roflmao] [roflmao]

Link to comment
Share on other sites

startovala me interventna par puta al nikad nista nije bilo

"gde ste bili?"

"u gradu"

"gde idete"

"na bilijar"

"jel ste osudjivani"

"ne"

"sigurno?!"

"da"

"ok"

:)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pricao sam vec pricu kako su me terali da se izuvam na trgu, ja (misleci da imam prava lol) trazim broj znacke i dobijem samar.Samo taj jedan put, uvek je bilo dobardan/licnu/osudjivan/ne/pretres/dovidjenja.Drugari su ti debili jer

1.Razbija flashu iz dosade u kajblu, staklo na sve strane, sutra tu trci moja cerkica, saplete se i isece lice, staklo u oku, slepa do kraja zivota.

2.Reci drugarima da su prljave svinje, retardirana stoka ali da to uopste ne mislim uvredljivo.

3.Maltretirali su vas samo verbalno, a mogli su mnogo dalje da odu, neke hintove ti je dao dovla.

4.Nadji decka koji ce da te odvede na giros u 8, umesto tipa koji te vodi u park, u ponoc, na pivo.

imam trip da pocnem da bezim interventnoj, i kontam da bih pobegao ali sta posle toga? da li bi mogli da me nadju ili nesto slicno?

Ja i burazer smo im jednom zapalili, valjali smo diskove kod SKC-a, oni napravili raciju.Ne vidim kako bi mogli da te nadju.Ali bezis ako imas razlog, neces valjda da bezis iz zezanja? :D

A maud odusevljava sa "pravnik sa pravnog gde se uci pravo" [jupi]

Link to comment
Share on other sites

Ja isto nisam imao nikad problema sa njima, evo bas pre neki dan je su me zaustavili na skuteru:

-Saobracajnu, vozacku

-Evo

-Zbog cega ja bila ova zabrana

-Zbog voznje u pijanom stanju

-Sad nisi pio?

-Ne

-Ni malo?

-Ne

-Bas nista?

-Bas nista

-Sigurno?

-Da

-Dobro, cao zdravo

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Ja isto nisam imao nikad problema sa njima, evo bas pre neki dan je su me zaustavili na skuteru:

-Saobracajnu, vozacku

-Evo

-Zbog cega ja bila ova zabrana

-Zbog voznje u pijanom stanju

[:D]

Ja uvek zamislim nekog cika-dobricu (moguce zastavnika u penziji) kad se prica o zabrani voznje zbog pijenja :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mene redovno zaustavljaju pa sam svik'o, a valjda i zbog tog lezernijeg stava izvale i oni da nisam neki sto ubija ljude lol, pa se sve zavrsi na hvala, prijatno i eto. Jedino da se setim da su me bash cimali, bio sam sa dovlom, a to je bilo bash tipa pola sata nakon sto su "dva mladica" upucala onu neku devojku na banjici a mi bash tuda prolazili, pa su zagledali ono i u gepek i ispod sedista da nema "pistolja" i proveravali nas, ali su nas ubrzo pustili.

A najnoviji susret sa interventnom je bio kad su me zaustavili u kolima kod glavne autobuske, i kao daj sve zivo i licnu kartu, otvori gepek (a ja u gepeku drzhim karton mleka, sad kad je zima taman da se hladi ;)) i oni kao - sta je ovo? ja rek'o "mleko, tu je taman hladno da ne moram da vucaram sve kuci" i oni kao "haha" i vratili mi dokumenta i kao ajde teraj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...