Jump to content

interventna


Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni kad bih doshao policajac ja bih samo rekao "good, bad, im the guy without the gun" i otishao tt

nema tu mnogo priche lol

Ja sam sa pandurima imao par puta problem kad su me izdrkavali ali jbg mozes da naletis na stoku uvek, u svakom slucaju ne valja se praviti pametan i pricati kako to ne sme on po zakonu i sta ti ja znam, samo ces da dobijes preko picke. :)

ILI KURCA :DDDDD

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne smeju to da rade.

Policija ima tačno određena ovlašćenja koja sme da koristi, odnosno radnje koje službeno lice u obavljanju službene dužnosti sme da čini!

Postoji priličan broj zakonskih izvora koji stoje između nas i tzv.organizovanog aparata državne prinude, a koji garantuju sve od prava na život pa na dalje.

dzaba si se trudio... pitanje je sta smeju, a sta ne... smeju SVE... to sto nisu ovlasceni, to je druga stvar... mnogo puta sam video da smeju cak i ono sto ti nikada ne bi palo na pamet... :))

ali stvarno ne razumem kako to uvek neko izvuce deblji kraj,zaustavljan sam od 2 ili vise pandura barem 6-7 puta (bez problema) , od interventne ukupno 4puta (2 puta sam bio sam, 2 puta kad nas je bilo 6) i opet bez problema, i tako kad vidim da su nekoga prebili bez razloga jednostavno ne mogu odmah da poverujem mozda kad bih video (izuzetak maretova prica)

kad vas zaustavi interventna njih je obicno 4, ako prvo biju pa pitaju onda jbg, ako prvo pitaju pa biju, gledaj da se obratis liku sa pravim prugama (trojica imaju slomljene pruge, dok je jedan uvek sa pravim taj lik je baja u toj situaciji :) ) cim ih vidis uvek budi spreman na pretres podignes ruke u visini ramena i malo rasiris noge nije tesko a pomaze.

mene su po tim istim blokovima toliko puta zaustavljali, kontrolisali, ispitivali, da mislim da me u zadnje vreme kuliraju zato sto me svi prepoznaju... :)))

NIKADA nisam imao niti jedan problem... a bilo je izuzetno zajebanih situacija...

pricam iskljucivo o zaustavljanju po kraju... sto se tice fudbalskih utakmica ili vanrednog stanja bilo je sranja u nekoliko navrata i to bez moje krivice... osim ako nisam kriv sto volim da gledam fudbal uzivo ili da ne budem u svojoj sobi zato sto je ubijen premijer...

ahahah, da sam u tom tripu, odmah bi ovo stavio u potpis ahahah:)

sto im nije reko 'jebem vam mater', mislim, to je isto izraz, ja kad to kazem nekom, to je u sali, uopste ne mislim da mu seksualno opstim s kevom.

da sam ja taj pandur jebo bi mu mater, a ne neki gvozden palibrk iz pickovaca.

problem i jeste sto u neformalnom razgovoru koriste rec ker da identifikuju policajca (koliko ovo smesno zvuci)... samim tim je normalno da mu izleti takva glupost... kao sto je i normalno da ga panduri isamaraju... (normalno=/=pozeljno) ja koristim izraz pandur... mozda bi i mene otkinuli od batina...

"sta radis u ovo doba,blalbal"

u 9/10 slucajeva pratio sam devojcicu gajbi... da su vodili evidenciju zakljucili bi: ili da lazem ili da sam ludo zaljubljen :)))

Jednom sam se samo smorio kada su mi rekli "isprazni dzepove" izvadim ja mobilni a on me pita "odakle ti mobilni?" i sta da mu kazem jbte? "pa imam mobilni" najgluplje pitanje ikada :)) ali i to treba da rade po meni samo bez pitanja "odakle ti mobilni" :p

zaboravio sam na to... mene su jednom ubili sa pitanjima koji ce mi qrac dva telefona... :))

sto je dzabe, to je i bogu drago... :)

Link to comment
Share on other sites

Jer mora sve kroz pare, moc i carsijske price da prolazi u ovom gradu. Jel tako ? Ok, onda cu i ja tako sebi da napravim. E jel mozes ti mene, mogu i ja tebe. Jer cu imati posledice. Jebi ga !

totalni offtopic... zezate mauda za jel i jer... evo dokaza koliko svi mi razmisljamo o tome... :))))

Hhaha lucky osecam da su zbijali shale na tvoj racun jako dugo :p "neki sumnjiv lik ono ovo,kazemo mu mi -otvori gepek- kad ono...10LITARA MLEKA ho ho ho ho"

Demian ja nisam cuo tu pricu kada si se izuvao na trgu? :(

umesto da on izuje cipelu... pandur izuo njega... :D

Pa ja sam cuo da je deijev rodjak bio na Apolu 12 i ono nije stao na mesec jer mu bilo glupo da se eksponira a bar 3 Mohijeva ortaka su vodila tu misiju iz Hjustona:)))

dobri stari kjoot...

Dushan Mihajlovic

ahahahahahahaha... ovaj post je najjaci post na rur-u... ovo je haiku poezija... vrhunac nadrealizma... tri u jedan... ja tu ne bi nista diro... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

nije u redu da maltretiraju ljude,ali jbg,moze im se.Nisam imao nikakvih problema sa policijom...bio sam i privodjen (u pogresno vreme na pogresnom mestu scenario) ali sam bio max kulturan i nisam glumio ludilo i nisam pricao da znam svoja prava!!!1sve se na kraju zavrsi sa hvala, dovidjenja, prijatno...

kristijan je uvek na pogresnom mestu u pogresno vreme... ma da... ;)

Link to comment
Share on other sites

totalni offtopic... zezate mauda za jel i jer... evo dokaza koliko svi mi razmisljamo o tome... :))))

umesto da on izuje cipelu... pandur izuo njega... :D

dobri stari kjoot...

ahahahahahahaha... ovaj post je najjaci post na rur-u... ovo je haiku poezija... vrhunac nadrealizma... tri u jedan... ja tu ne bi nista diro... :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

kristijan je uvek na pogresnom mestu u pogresno vreme... ma da... ;)

Cekaj jel moguce da sam napisao onako sa onim. OMg :)

Mnogo me jebe to jel i jer.

No, sad cu se ispraviti :))))

moja recenica: Jel mora sve kroz pare, moc i carsijske price da prolazi u ovom gradu? Jel tako ? Ok, onda cu i ja tako sebi da napravim. Jel mozes ti mene, mogu i ja tebe. Jel cu imati posledice. Jebi ga !

V

Link to comment
Share on other sites

problem i jeste sto u neformalnom razgovoru koriste rec ker da identifikuju policajca (koliko ovo smesno zvuci)... samim tim je normalno da mu izleti takva glupost... kao sto je i normalno da ga panduri isamaraju... (normalno=/=pozeljno) ja koristim izraz pandur... mozda bi i mene otkinuli od batina...

sto jest jest, kako god da ga je rekao moze da bude samo uvredljivo

kapiram da bi se i pokretacica topica uvredila da je neko zove droljom, a jbg i to mu dodje izraz (ono kao ... jel ides na zurku cuo sam da ce biti dosta dobrih drolja i sl.)

Link to comment
Share on other sites

ti bash volish da pishesh kilometarske postove i da quote-ujesh ljude ?????

postoje trenuci kada sam bukvalno u situaciji da biram izmedju citanja rur-a ili gledanja u plafon... duga prica... :)

postignes domino efekat... pa dobijes 10 odgovora zaredom...

@doolio: naravno da je u pogrdnom... :))))

@zeky: meni je ta greska toliko normalna (iako se bas trudim da je izbegnem) da bih je standardizovao...

@absolute: kad budemo poceli da dajemo migavce svaki put kad menjamo traku i da cekamo zeleno za pesake onda ce mozda i druga strana biti drugacija... ;)

@bjeli: ali ima i drugacijih slucajeva... "u mamu ti jebem" moze da znaci: koji si kralj do jaja si me zajebao... :)) sto ces shvatiti kao pohvalu, a ne signal za *cigla u glavu*... :DDDD

Link to comment
Share on other sites

da ali sve je to stvar kome govoris i kako govoris.

ako kazes ortaku koji je priveo bruka ribu "u mamu ti jebem" on ce se nasmejati smekerski

ako kazes nekom prolazniku koji seta bruka ribu "u mamu ti jebem" sledi ciglja u glavu :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

da se razumemo nisam citao ceo topic

ja (bio sam prisutan) sa ortacima sam imao problem sa interventnom i jedan od clanova brigade je hteo mog druga da baci sa kalemegdana

ja sam mu prisao i trazio da mi pokaze legitimaciju i kada je odbio ja sam mu se uneo u grudi i procitao broj i prijavio ga

i dalje ne znam sta se desilo sa njim ali je delovao protiv zakona i pravilnika

praksa je totalno druga prica od onoga sto bi trbalo da bude

inace sam nikada nisam imao problema

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...