Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Bogami, zanimljivo ovo vreme. Juche kad je pocela kisha da pada odlucio sam da se lepo naspavam, i leg'o sam relativno rano (oko 23h) i spavao do pola osam, milina bash. Naravno, danas sam morao da krenem ranije posto je guzva kad pada kisha, i tako je i bilo. Cak su bila i neka chukanja u Kneza Milosha :( tako da veselje opste.

Srecan rad vredni narode! :)

kad smo kod rur maja, ne mogu da nadjem svoju lol :(

Neeeee! To moraš naći! :)

pa imam 17. Bratu stiglo valjda tek kad je krenuo na fax !

Haha, al' ovaj namesta burazera na penal ;)

"dodaj brate" i onda mi je neko rekao :(

ahaha, ovo je jos genijalnije :))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bogami, zanimljivo ovo vreme. Juche kad je pocela kisha da pada odlucio sam da se lepo naspavam, i leg'o sam relativno rano (oko 23h) i spavao do pola osam, milina bash. Naravno, danas sam morao da krenem ranije posto je guzva kad pada kisha, i tako je i bilo. Cak su bila i neka chukanja u Kneza Milosha :( tako da veselje opste.

postavljaju turete? [:0]

od rane zore u magacinu...a posto je magacin trosna kucerina u pizdi materinoj, imao sam jutros sta da vidim..zid koji deli ostatak placa od dela gde je kuca se srusio od one oluje u subotu. sav sam se umazao, isflekao, i isekao, sad izigravam gospodina u kancelariji, cekajuci kamion sa robom, koji kao po pravilu dolazi kad je lose vreme...i skidam toefl testove, ne znam sad kad cu stici da ucim..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dosao kuci, bio na drugom krugu za posao.

znaci test engleskog sam ownovao za 5 minuta, a test opste kulture onako... mislim realno koliko vas zna 5 najvecih kruzing kompanija na svetu ili aviokompanije madjarske, japana, spanije, ili recimo nabroj drzave na cijoj tromedji se nalazi neki vodopad u africi. misim stvarno :)

napravio par glupih gresaka tipa machu pichu je meni u cile-u ili sto nisam mogao da se setim imena hotela jedro u emiratima... jebeni burj al arab... :)

mada sve u svemu po mojoj nekoj proceni prolazim sigurica u treci krug.

a takodje po mojoj nekoj proceni od nas 15 sto je bilo tamo 12 su idioti, tako da nemam neke posebne ni konkurencije, bar se nadam :)

edit: pitanje je bilo kako se zove hotel od 7* u emiratima i u kakvom obliku je napravljen

pola mase je napisalo "u obliku sidra"

mislim WTF

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

mislim realno koliko vas zna 5 najvecih kruzing kompanija na svetu ili aviokompanije madjarske, japana, spanije, ili recimo nabroj drzave na cijoj tromedji se nalazi neki vodopad u africi. misim stvarno :)

Pa brate, mi ne moramo da znamo, ti si u turistickoj skoli :)

Link to comment
Share on other sites

odo sada ja u tempo, a taman sam skinuo-instalirao i planirao da igram assassins creed, kad ono MORAMO da idemo u kupovinu.

pa majku mu i ja imam dusu BRE!11

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

malev, jal, ne znam špance

ja na poslednjem testu opšte kulture nisam znao koliko ima jevanđelja u bibliji :(

@kruko: verovatno ne moraš da učiš za toefl. lak je to test.

Link to comment
Share on other sites

A fak, raskao sam se po vratu opako u shkoli, mada nije nista ozbiljno, otishao kod babe I jeo najbolji pire ikada, I saznao da su ubili sinovca od mog ujka/stica ne znam ni sta mi dodje koliko sam u shoku.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

malev, jal, ne znam špance

ja na poslednjem testu opšte kulture nisam znao koliko ima jevanđelja u bibliji :(

@kruko: verovatno ne moraš da učiš za toefl. lak je to test.

korodirao mi je mozak od srbije, moracu malko ako hocu dobar skor ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dosao kuci, bio na drugom krugu za posao.

znaci test engleskog sam ownovao za 5 minuta, a test opste kulture onako... mislim realno koliko vas zna 5 najvecih kruzing kompanija na svetu ili aviokompanije madjarske, japana, spanije, ili recimo nabroj drzave na cijoj tromedji se nalazi neki vodopad u africi. misim stvarno :)

napravio par glupih gresaka tipa machu pichu je meni u cile-u ili sto nisam mogao da se setim imena hotela jedro u emiratima... jebeni burj al arab... :)

mada sve u svemu po mojoj nekoj proceni prolazim sigurica u treci krug.

a takodje po mojoj nekoj proceni od nas 15 sto je bilo tamo 12 su idioti, tako da nemam neke posebne ni konkurencije, bar se nadam :)

edit: pitanje je bilo kako se zove hotel od 7* u emiratima i u kakvom obliku je napravljen

pola mase je napisalo "u obliku sidra"

mislim WTF

Realno, citam ovo i kazem sebi - WTF??!?1 ... testovi kad trazis posao :) I jos na sve to takva pitanja ... majketi zasta si se ti prijavio dzokeru! Profana u osnovnoj? :) Kolko se secam, ovakve fore su u x zemalja odavno zabranjene kad se trazi posao, al jebiga...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

testovi su zabranjeni kada se trazi posao? Pa na osnovu chega klasifikujesh kandidate onda? Znam da su zabranjeni testovi sa lichnim pitanjima i cak negde se ne sme traziti slika pre lichnog susreta sa kandidatima, ali testovi struchnosti postoje svuda i to je sasvim logichno, jer necesh valjda da zaposljavash nekoga samo na osnovu neke kontraverzne diplome, koja i na savrshenim fakultetima ako kandidat nema sopstvenu inteligenciju, ne mora da znachi ama bash nista....

elem bio do Vozitja na rucku ( piletina sa indijskim orahom - mega porcija a nije ni preskupo, ukus ftw) sa devojkom iz srednje sa kojom sam uspeo da se prosetam od zemuna do zelenjaka pre nego sto je pocela mega kisha. Malo romantichno, malo setno. savrsheni par u pogreshno vreme.... eeee zivote

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

posao: komercijalista u turistickoj agenciji

pazi bilo je i skroz realnih pitanja, tipa sta je amadeus, razne skracenice u turizmu, ili recimo "sta bi ste preporucili nekome da vidi kad bi otisao u pariz, rim, london, atinu, floridu"

ja kontam da ce glavni kriterijum biti engleski, a da ce ovaj drugi test samo videti dal neko zna nesto o turizmu ili je totalni majmun za posao...

ipak je to pravljenje aranzmana i mora da se ima solidno predznanje

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jebote raspao sam se od umora, ubi me fizikalisanje danas. ne znam da li da uzmem malo da vezbam ili da cimam nekoga na pivo i pljuge...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...