Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

Mislim da čak i ovi koji plairaju da glasaju za SRS, nisu pročitali program.

Ono što se danas pojavilo u nekim novinama (mrzi me da prekucavam sve)

12. Borba za Srpsku Krajinu

Boriću se svim snagama da prestane okupacija Republike Srpske Krajine.

13. Srbi u Crnoj Gori

Nikakve prepreke ne smeju im se postavljati prilikom školovanja ili lečenja u Srbiji.

22. Nezavisno sudstvo

Blah blah blah (moj komentar: već je najavio da će on lično proveriti dal' je došlo do greške u nekim postupcima)

29. Bez hajke na heroje

Zaustaviću hajku koja se u Srbiji već godinama vodi na najhrabrije srpske sinove koji su branili naš narod (škorpioni???).

Blajezganje, as usual. Kako će nas voditi u Evripu bez saradnje sa Hagom?

Ja za ovakav program ni mrtav ne bi glasao.

Edited by Santa

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a najzhalije je shto program u 9/10 stavkama ne isposhtuje ni jedna stranka, a ne plati to izbornim rezultatima, a to zbog toga shto nema izbora i svi su u nekoj vrsti tala.

pa i 1-2% je promena .. ne znam. mora nekako da se stvori konkurencija medju strankama, pa makar i na takav nepopularan nachin dovodjem tome na vlast. da se meri rezultatima, a ne da se non stop bacaju neke cifre u lice koje nishta ne znache.

a jbg, mogli smo onda da glasamo i za "naseg druga" Mrkonjica, Cedu koji ne bi pobedio ni na izborima za predsednika kucnog saveta ili onog bolida Risticevica :) isto bi se hvatalo

hmmm posteni? Zashto su 'prodali' licencu Karicu za 0 dinara? :)))) Ponovicu - ''ima narod para, samo treba znati, kako mu ga uzeti'' - reche ''vojvoda'' ... Pitaj ljude iz Stare Pazove koliko je poshten portparol radikala, koji je tamo na vlasti.

odlicna ideja pitajmo ih pa da utvrdimo ko treba da bude na vlasti! saberimo kolektivno postenje svih clanova i funkcionera u nekoj stranci pa onda izracunajmo ko je ukupno posteniji! [:D]

predlazem da takodje da utvrdimo ovde komisiju koja ce utvrditi mernu jedinicu za postenje, nesto slicno DaRtVeJdErZaPrEdSeDnIkA projektu

Mislim da čak i ovi koji plairaju da glasaju za SRS, nisu pročitali program.

Ono što se danas pojavilo u nekim novinama (mrzi me da prekucavam sve)

....

Blajezganje, as usual. Kako će nas voditi u Evripu bez saradnje sa Hagom?

Ja za ovakav program ni mrtav ne bi glasao.

Pa u tom sam fazonu i ja ... Jebes ti to sta ih pljuju ovi iz DS-a meni se ne dopada uopste to sta oni sami sebi postavljaju kao ciljeve.

A sto se uspostavljanja ravnoteze medju strankama davajuci glasove radikalima tice - koja crna ravnoteza kad covek drugi put za redom dobija prvi krug? Da se gleda samo prvi krug Toma bi bio predsednik dozivotno da organizujemo izbore svake godine.

Link to comment
Share on other sites

@ Kosovo :)

kljucnu stvar je rekao maud tj. da previse snage ide tamo u manje vise beznadeznu borbu..

nigde ja nisam rekao da je beznadezhna, nemoj da izvrtjesh rechi.

a jbg, mogli smo onda da glasamo i za "naseg druga" Mrkonjica, Cedu koji ne bi pobedio ni na izborima za predsednika kucnog saveta ili onog bolida Risticevica :) isto bi se hvatalo

pa mogao si. to je tvoje pravo :)

inache naslov ovog topica je "krug2", a u drugom krugu su samo taditj i toma.

Pa u tom sam fazonu i ja ... Jebes ti to sta ih pljuju ovi iz DS-a meni se ne dopada uopste to sta oni sami sebi postavljaju kao ciljeve.

pa shta sam prethodno rekao. da program nema veze sa zhivotom. otjemo da uzmemo program djindjitjeve/zhivkovitjeve/koshtunichice vlade pa da vidimo dal su ishta ispunili ?

A sto se uspostavljanja ravnoteze medju strankama davajuci glasove radikalima tice - koja crna ravnoteza kad covek drugi put za redom dobija prvi krug? Da se gleda samo prvi krug Toma bi bio predsednik dozivotno da organizujemo izbore svake godine.

pa shta mislish zashto dobija prvi krug ? zato shto toliko i toliko ljudi glasa za njega, a on ne dobija izbore.

druga rechenica ti je smeh :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Komsija, ne slazemo se oko programa - u smislu da nije isto ako u programu stoji "napravicemo bolje skole, bolnice i sl" pa zajebu, i ako u programu stoji npr "ne zelimo saradnju sa Hagom".

Dobro, druga recenica jeste smeh - trebalo je da stavim smajli :) ali je cinjenica da radikali vec 2. put imaju kandidata koga, pojedinacno gledano, podrzava najvise glasaca, a taj stav "nek se demokrate useru" koji neki odavde guraju zvuci kao da mi nemamo opoziciju sto uopste nije istina.

Link to comment
Share on other sites

Mohi, nisam te shvatio? Ako je upuceno meni onda ne - ne mislim :)

Zato sam i rekao u zajebanciji ono "da Tomu nikad ne bi skinuli sa vlasti da se gleda samo prvi krug" u smislu sto bi dobar deo od tih 2 miliona ljudi uvek glasao za njega.

edit: sad sam pogledao kraj posta pa kapiram da si hteo Maudu da odgovoris, pardon :)

Edited by Bjeli.
Link to comment
Share on other sites

Komsija, ne slazemo se oko programa - u smislu da nije isto ako u programu stoji "napravicemo bolje skole, bolnice i sl" pa zajebu, i ako u programu stoji npr "ne zelimo saradnju sa Hagom".

a u njihovom programu pishe decidirano "ne zhelimo saradnju sa hagom" ili pishe neshto drugo ?

a realnost. evo koshtunica nishta nije rekao o saradnji sa hagom, ovi ga pritiskali "ako ne isporuchish mladitja i karadjitja nema pristupa EU". ovaj ih josh nije izruchio, a mi pred potpisivanjem (prelaznog ili kakvog vetj) sporazuma o saradnji .. shta to znachi ? znachi da stvarnost nije crno/bela ..

Dobro, druga recenica jeste smeh - trebalo je da stavim smajli :) ali je cinjenica da radikali vec 2. put imaju kandidata koga, pojedinacno gledano, podrzava najvise glasaca, a taj stav "nek se demokrate useru" koji neki odavde guraju zvuci kao da mi nemamo opoziciju sto uopste nije istina.

pa koja je opozicija vladi DS/DSS/G17 ? da nije cheda ? da nije sps ? zemlja zove bjelog, javi se =)

edit: sad sam pogledao kraj posta pa kapiram da si hteo Maudu da odgovoris, pardon :)

ako tjebe neshto pokushava da mi kazhe, ne znam koji mu je qrac :) rekao sam mu josh pre 2 meseca da sam ga stavio na ignore :)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

pravo da ti kazem ja se brinem da uradi upravo sve ono sto sam kaze da hoce :)

ne ono sto mu DS pakuje, nego ono sto je sam proklamovao :)

@Maud

U pravu si za program stranke, izvinjavam ti se

12. Borba za Srpsku Krajinu

Boriću se svim snagama da prestane okupacija Republike Srpske Krajine.

13. Srbi u Crnoj Gori

Nikakve prepreke ne smeju im se postavljati prilikom školovanja ili lečenja u Srbiji.

22. Nezavisno sudstvo

Blah blah blah (moj komentar: već je najavio da će on lično proveriti dal' je došlo do greške u nekim postupcima)

29. Bez hajke na heroje

Zaustaviću hajku koja se u Srbiji već godinama vodi na najhrabrije srpske sinove koji su branili naš narod

onaj ko je pisao ovaj program mogao je jedino da se zajebava

Link to comment
Share on other sites

pa isto tako mogu da kazhem da onaj ko je pisao djindjitjev program u kome je pisalo "evropske plate za 4 godine" se isto zajebavao .. i shta sad to dokazuje ? dokazuje samo da programi nemaju veze sa zhivotom ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

nigde ja nisam rekao da je beznadezhna, nemoj da izvrtjesh rechi

previshe snage ide tamo - dotle je tvoje

a da je - u manje vise beznadeznu borbu - sam ja dodao..malo je konfuzno izgledalo,nisam imao nameru da izvrcem nista..hteo sam nastaviti misao i istaci poentu svesrpskog truda i cimanja oko kosMeta..

a samo okrenite sad tv i pogledajte strukturu ljudi na srs mitingu u kragujevcu.ovo je vrhunac..posto dobro znam grad i provodio sam vreme tamo mogu da ocenim da je skupio najpaklenije ljude tog grada..a na drugom kanalu desimir stanojevic peva.isto za srs

nadam se da je poveo ono pseto iz srecnih ljudi:)

Link to comment
Share on other sites

@fatboy Re: CV

Daj, CV je najveca prevara koja se pojavila na svetu na krilima globalizma. Nije bitna strucna sprema, nije bitan radni kapacitet i spremnost, bitno je kako sebe reklamiras i da mozes na intervjuu da lepo pricas i verujes u lazi koje pricas.

cekaj i sta je tu lose? to je jebeno sjajno :)

tj sjajno je samo ako mozes da lazes kao pseto i da u isto vreme oni vide oreol iznad tvoje glave :)

lepo pricas lepo hodas slatka mala nemoj lako da se prodas :)

Edited by Joe Kerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Vi se sprdajte deco.. ja samo znam da ukoliko SRS dođe na vlast, svakako neću kao 90-ih da čekam da "nam bude bolje, i da Amerika i Evropa propadnu", nego se pakujem i idem u tri pizde materine iz ove zemlje.

putuuuuj onda

i sta stalno serete za 90-e ,radikali su bili u vladi samo od 98 pa do onog kumanovskog sporazuma kada su odma izasli,ako je za vas period od 10 dina i god i po isto onda stvarno...

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

A sta ti lupetas, ako podrzavas neciju manjinsku vladu znaci da podrzavas i njegovu politiku.

Ne moze kao, podrzavamo njihovu vladu, ali mi nismo nista krivi, nismo bili u vladi, LOL

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...