Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

LOL Zato je Toma na nivou.

I onda prochitash sledetji red mog posta !?

Lol, a Toma u ovom duelu nije ispao bezobrazni debil, što i jeste... : )

Nisam mislio iskljuchivo na duel.

A i vetj sam rekao da je ovaj duel izgledao kao kviz za decu.

Edited by -protA
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

- U vase vreme je ubijen Slavko Curuvija!

- Gospodine bivsi predsednice, kako ste nisko pali!

Pa u vase vreme je ubijen novinar Nikolic (valjda prezime ide tako) u Jagodini, ubijen je premijer Djindjic dok ste vi bili ministar, jel vas ja optuzujem za to?! Sa druge strane, u moje vreme su ljudi leteli na mesec. To znaci da ja imam zasluge za to!?

HAHAH TADIJA, PRESTANI DA CITAS SA PAPIRA, DUDUK TI JE SMISLJAO ARGUMENTE

a tek za vojsku. Tadic kao NECU DA RATUJEM!, a samo stize zdrs u glavu, A OCETE DA POTPISETE / POTPISALI STE (nisam sugran vec) DA NASE TRUPE UCESTVUJU U NATO AKCIJAMA U SVETU!?!

jaaaaaaao :D

kranja slika. nije ovo bio neki duel. Tadicu su u stabu rekli: "Ne ulazi u razgovor sa tomom, pokopace te.."

On je citao svoje papire, puskice to jest, rec nije odgovorio ili uzvratio Tomi dok ga je toma vukao za nos po studiju..

btw. nigeru nisi dobro gledao, rekli su sta planiraju u budcnosti.. obojica.. samo sto je tadic c/p-ovao govor iz 200x

Link to comment
Share on other sites

realno da je toma malo sposobniji i pametniji kao sto nije

mogo je da RAZBIJE tadiju..muchenik ko profesor na predavanju uziveo se u citanje standardnog `govor br. 964` tipa i ne odgovara na prozivke i onda kad ocekujes da ce toma da ga zalepi i da dobije touchdown radikal krene da prica o cekuu i nekim neargumentovanim budalastinama..i da ide standard putem

ovo je bila velika prilika za tomu jer je tadic bio ko neka sisica koja se naguzila..

meni se cini da je nije iskoristio..

p.s. ne znam kako shaper/vucic i ti ostali govnari iz shtaba sto ih spremaju za duel im nisu dali malo da gledaju intervjue/duele/razgovore Mila Djukanovica..da se uce od vrhovnog i najboljeg politicara na scg sceni..taj bi uverio srbe da im ne treba kosovo..a ovu dvojcu bi pojeo za dorucak u duelu..odjednom..

ps.2 ako se neko odlucio na osnovu ovog duela onda aukurac:)

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

p.s. ne znam kako shaper/vucic i ti ostali govnari iz shtaba sto ih spremaju za duel im nisu dali malo da gledaju intervjue/duele/razgovore Mila Djukanovica..da se uce od vrhovnog i najboljeg politicara na scg sceni..taj bi uverio srbe da im ne treba kosovo..a ovu dvojcu bi pojeo za dorucak u duelu..odjednom..

ps.2 ako se neko odlucio na osnovu ovog duela onda aukurac:)

Milo jeste maher koji je prezivljava iako je optuzen u italiji za sverc cigareta i realno od svih politicara iz bivshe sfrj najvishe se omastio i postigao sve ciljeve svoje politike i josh stosta....ali nije neki govornik sigurno. On je primer kako tiha voda breg roni

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

seselj je u zatvoru, on moze da prica sta oce.

doduse, 4 godine je sedeo u zatvoru bez ikakvog razloga, valjda prvo treba skupiti dokaze protiv nekoga pa ga onda uhapsiti a ne uhapsiti pa onda skupljati dokaze.. ima pravo da bude ozlojedjen i da tako nesto isprdi.

ali seselj se nije kandidovao za predsednika, sa druge strane..

Link to comment
Share on other sites

Evropska Unija satanistichka tvorevina

e Loshmi i ti svasta pricas majku mu :D :D

@ topic i drugi krug...

iskreno se nadam da ce Tadic da pobedi i zelim mu svu srecu na izborima,

i kao sto je neko rekao,ako se neko opredelio na osnovu duela onda stvarno sve u kurac...

Edited by kristijan
Link to comment
Share on other sites

e Loshmi i ti svasta pricas majku mu :D :D

Hoce Toma hoce u Evropu, o ovamo izdaju knjigu pod tim imenom :))

Jebali smo jeza u ledja SVI ako pobedi Toma

I da... buducnost mladih - 2 minuta prichanje o seselju, 1min pljuje Tadica kao da prodaje gudru po shkolama :))))

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

Hoce Toma hoce u Evropu, o ovamo izdaju knjigu pod tim imenom

Jebali smo jeza u ledja SVI ako pobedi Toma

cekaj,nisam upoznat sa tim izdanjem...stvarno su izdali takvu knjigu??

i kako onda neko moze da glasa za njih,ajde nek se javi neko pametan i neka kaze

! ja ne razumem,kako neko moze da glasa za ljude koji su objavili takvu knjigu!?!

na sta lice ti ljudi koji glasaju za njih?!

Link to comment
Share on other sites

Milo jeste maher koji je prezivljava iako je optuzen u italiji za sverc cigareta i realno od svih politicara iz bivshe sfrj najvishe se omastio i postigao sve ciljeve svoje politike i josh stosta....ali nije neki govornik sigurno. On je primer kako tiha voda breg roni

ako se secas kad je bio u utisku nedelje - tad se videlo bas koliko zna da govori..

jedna jako dobra novinarka koja zna da zavlaci i zjaebava (kao olja) nije mogla da izadje nakraj sa prefriganim skotom..strasno je inteligentan i sposoban da nadjaca u konverzaciji..ne znam kako jebemliga..nije mogla prosto da ga iznenadi..dok je s tadijom i tomom bilo opusteno..njima je kolkotolko furala onaj svoj fazon..u ss mogli su od crnogorca da uce a ne ovako ko deca neka..

@ kristijan - evo ti jos nekih naslova

Prljavi Pakt Kurve Del Ponte i Kurve Del Kostunice

Smrdljiva Haska pedercina Dzefri Najs

Francuski picopevac Zak Sirak

Djavolov sledbenik Papa Jovan Pavle Drugi..

imas jos 101 (ali bukvalno) naslov ovakvog tipa.prodaju se u onim srs izdavackim kucama de im izlaze i one novine

a na sta lici 90 posto njih mozes videti na mitinzima..ali gori su veljini..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

kolko sam skontao pricao je o dva puta, rusija i evropa i sl dok je tadija pricao evropa evropa evropa kes kes evropa kes dzepovi evropa

Moze Toma da pricha o Evropi koliko hoce...nece je videti, a to je jasno poruchila i Evropska Unija (mada je to 'jasno' ipak komplikovano0 za vecinu radikala)

A shta je prichao o Rusiji? O tome kako je bio tamo? Kod koga je bio? koji drzavnik ga je primio? Mira Markovic?

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

- U vase vreme je ubijen Slavko Curuvija!

- Gospodine bivsi predsednice, kako ste nisko pali....

itd itd itd..... covek kome su ruke KRVAVE DO LAKATA optuzuje drugoga za ono za sta je sam kriv... sjajno, ali FAKIN SJAJNO... Ne da nije za prichu, nego grobar nije za PUSTITI NA ULICU. Ali bozhe moj, lik sa osnovnom skolom ima jedinstvenu sansu da postane preCednik, i nemojte posle da se smejete kada kazem da je srbija banana-republic i da u njoj zivi 2 MILIONA TARDOVA !!!

Po 100-ti put ponavljam da je Tadic daleko od idealnog predsednika jer je dopustio da ga ucenjuju mlohavci i zlocinci, najvise bih voleo da je umesto njega kandidat neko drugi i BOLJI ali na zalost nije, ali SRS koji ne samo da je jos uvek LEGALAN u srbiji nego je cak i neki FAKTOR, pa to naprosto prevazilazi sve Diznilende i Theme Parkove ovog sveta...

Zelim sve ovde da vas pozdravim i da vam pozelim da se lepo provedete na glasanju u nedelju...

I za kraj pricha za laku-noc deco:

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Brate, nece Evropska Unija, nego pojedine drzave. Spanija, Grcka, Rumunija, Slovacka, Kipar su IZRICITO protiv i nece priznati nezavisnost...neke drzave su neodlucne po tom pitanju takodje.

pa spaniji je to u interesu kao i kipru....a i spanija i kipar se ne pitaju nista :D tako da jebiga ;D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

chekaj jel negde postoji oficijalna izjava iz EU da netje pregovarati sa Srbijom oko chlanstva ako Toma dodje na mesto predsednika ? prvo to nadji u eksplicitnom obliku (da je sa sajta evropske unije npr.) pa da prichamo dalje ..

drugo i da jesu to negde izjavili/saopshtili .. mislim da to vishe govori o toj organizaciji nego o radikalima. toliko o pravichnosti te organizacije .. shta ona ima da se mesha u izbor u Srbiji dokle god je on demokratski, tj. vetjinom glasova ?

i niggeru ima vishe retarda, barem dva milion i jedan!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

@ kristijan - evo ti jos nekih naslova

Prljavi Pakt Kurve Del Ponte i Kurve Del Kostunice

Smrdljiva Haska pedercina Dzefri Najs

Francuski picopevac Zak Sirak

Djavolov sledbenik Papa Jovan Pavle Drugi..

imas jos 101 (ali bukvalno) naslov ovakvog tipa.prodaju se u onim srs izdavackim kucama de im izlaze i one novine

a na sta lici 90 posto njih mozes videti na mitinzima..ali gori su veljini..

i zasto onda ljudi glasaju za njih? ko su uopste ti ljudi,jel postoji neko istrazivanje gde se vidi koje mase su glasale za koga...?

uvek sam sumnjao da svi penzioneri glasaju za radikale,ne znam zasto,niti znam koliko to moze da bude istina....

Link to comment
Share on other sites

pa spaniji je to u interesu kao i kipru....a i spanija i kipar se ne pitaju nista :D tako da jebiga ;D

Pa ako se jedna Spanija i Kipar bash nishta ne pitaju, koliko se onda pita tek Toma Nikolic? :)

Svi koji su protiv nezavisnosti Kosova su dobrodoshli...neuporedivo ih ima vishe sa Tadicem nego sa Nikolicem.

Link to comment
Share on other sites

A shta je prichao o Rusiji? O tome kako je bio tamo? Kod koga je bio? koji drzavnik ga je primio? Mira Markovic?

Primili su ga vicepremijer (i buduci predsednik) Medvedev, predsednik donjeg doma parlamenta Grizlov (lider Jedinstvene Rusije) i predsednik gornjeg doma Mironov (lider Pravedne Rusije). Za predstavnika opozicije iz malene Srbije, to je ipak uspeh. To sto su sigurno radile veze Bore Milosevica, to je druga prica...

Link to comment
Share on other sites

lutka sa naslovne strane:

VRHUNSKI KLIP:

naucio sam borisov program posle prvog slusanja, posto mu se refern ponavlja istovetan broj puta kao i kod pesme cede cvorka: zeleno...

eu/devedesete/bolji zivot/sustinsko pitanje... a prosireni refren ima i karadzica (vuka, ne radovana ofc) ubacenog posle eu...

:))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...