Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moze Toma da pricha o Evropi koliko hoce...nece je videti, a to je jasno poruchila i Evropska Unija (mada je to 'jasno' ipak komplikovano0 za vecinu radikala)

A shta je prichao o Rusiji? O tome kako je bio tamo? Kod koga je bio? koji drzavnik ga je primio? Mira Markovic?

zanemarujes sledecu cinjenicu: boris tadic je pozivan ISKLJUCIVO kao predsenik srbije... a tomislav nikolic kao predsednicki kandidat opozicije... pritom toma nije pricao o svom putu i samoisticao se na taj nacin, dok tadic trpa svaku svoju protokolarnu sliku u spotove koji danonocno kruze u zakupljenim terminima...

Brate, nece Evropska Unija, nego pojedine drzave. Spanija, Grcka, Rumunija, Slovacka, Kipar su IZRICITO protiv i nece priznati nezavisnost...neke drzave su neodlucne po tom pitanju takodje.

onda nema dileme... ako EU odjebe albance volece ih toma i svima ce pojedinacno da im popusi qrac... a i ja cu ako treba... bice to divna uzajamna saradnja... svima je jasno da toma nema nikakve opaske na gore navedene drzave (osim spanije verovatno)... covek je mislio prvenstveno na engleze i nemce... i njihovu moc da raznim polugama moci zadobiju vecinu...

itd itd itd..... covek kome su ruke KRVAVE DO LAKATA optuzuje drugoga za ono za sta je sam kriv... sjajno, ali FAKIN SJAJNO... Ne da nije za prichu, nego grobar nije za PUSTITI NA ULICU. Ali bozhe moj, lik sa osnovnom skolom ima jedinstvenu sansu da postane preCednik, i nemojte posle da se smejete kada kazem da je srbija banana-republic i da u njoj zivi 2 MILIONA TARDOVA !!!

Po 100-ti put ponavljam da je Tadic daleko od idealnog predsednika jer je dopustio da ga ucenjuju mlohavci i zlocinci, najvise bih voleo da je umesto njega kandidat neko drugi i BOLJI ali na zalost nije, ali SRS koji ne samo da je jos uvek LEGALAN u srbiji nego je cak i neki FAKTOR, pa to naprosto prevazilazi sve Diznilende i Theme Parkove ovog sveta...

Zelim sve ovde da vas pozdravim i da vam pozelim da se lepo provedete na glasanju u nedelju...

I za kraj pricha za laku-noc deco:

bravar je bio dozivotni predsednik... opet se delimo na gradjane prvog i drugog reda???

Link to comment
Share on other sites

drugo i da jesu to negde izjavili/saopshtili .. mislim da to vishe govori o toj organizaciji nego o radikalima. toliko o pravichnosti te organizacije .. shta ona ima da se mesha u izbor u Srbiji dokle god je on demokratski, tj. vetjinom glasova ?
ovo ej zapravo prvi put da niko iz eu nije prisrao enshto, ranije je ta podrshka bila mnogo ochiglednija, sad se sve svodilo na to kako ce ds da obrne izjavu iz eu pa da izgleda kao da podrzavaju tradica.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

lutka sa naslovne strane:

VRHUNSKI KLIP:

...pazi, iskreno bih voleo da su oni klipovi sa SRS ekipom ovakva SPRDNJA... da je sve neka montaza, igra rechi i kadrova...

...da seselj potezhe plasticni pistolj na ljude... da se matorci grabe za lazni plasticni hleb jer su ucesnici u nekim igrama bez granica

nalik na onima iz San Marina... Da su scene iz vukovara i knina samo dobra kinematografija nasih filmadzija...

...ali tamo bato moj sve REEL STUFF! Pain, blood, suffer, death. Did ya miss something? That is hard 2 beat, bejbe !!!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

i marsovci su shvatili da su svi isti retardi:))

hotjesh da kazhesh da su i retardirani marsovci manje retardirani od npr leisura i niggera ?

slazhem se .. retardiraniji su i od marsovaca ..

...vas dva marsovca bolje se latite KNJIGE da zavrsite te vashe visochije skole... posle cemo lako da divanimo... [roflmao]

cmok! [:X]

PS: el ocete u NS na onaj rejv?

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

sjebo ga je tu..

btw kad malo razmislim..

bokilence je na dobitku anyway..

naime ili ce

1. postati predsednik srbije

2. nece postati predsednik srbije a onda ce sutradan oboriti vladu

usput optuzivsi velju&voju da su oni krivi za njegov poraz i da krshe drevni vrhovni dogovor

(dss premijer ds predsednik)

u aftermathu broja 2. slede parlamentarni izbori na kojima ds moze samo da profitira..

i da napravi vladu sa dinkicem ^ cedom ^ manjinama posto ce dss biti totalno eliminisan iz bilokakve kombinacije, napustice ih i njihovi glasaci..dobice neku bedu 8,9pst

a radikali ne mogu imati 50+..cak ni sa sps..valjda..

konacni realni sumarum tog scenarija je tadija premijer..:)

lol

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

sjebo ga je tu..

btw kad malo razmislim..

bokilence je na dobitku anyway..

naime ili ce

1. postati predsednik srbije

2. nece postati predsednik srbije a onda ce sutradan oboriti vladu

usput optuzivsi velju&voju da su oni krivi za njegov poraz i da krshe drevni vrhovni dogovor

(dss premijer ds predsednik)

u aftermathu broja 2. slede parlamentarni izbori na kojima ds moze samo da profitira..

i da napravi vladu sa dinkicem ^ cedom ^ manjinama posto ce dss biti totalno eliminisan iz bilokakve kombinacije, napustice ih i njihovi glasaci..dobice neku bedu 8,9pst

a radikali ne mogu imati 50+..cak ni sa sps..valjda..

konacni realni sumarum tog scenarija je tadija premijer..:)

lol

a ceda predsednik lmao

GOT MIT UNS
Link to comment
Share on other sites

imam jednu teoriju koju em ne bih da izlazhem pred shirom gomilom, em chekam da vidim shta tje biti na ovim izborima i posle njih (mada sam rezultat nije bitan, vishe od toga zavisi shta tje se dalje deshavati sa vladom). po toj teoriji ds je nasankan dojaja i kao politichki igrachi na domatjoj sceni ispali su mamlazi.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

...pazi, iskreno bih voleo da su oni klipovi sa SRS ekipom ovakva SPRDNJA... da je sve neka montaza, igra rechi i kadrova...

...da seselj potezhe plasticni pistolj na ljude... da se matorci grabe za lazni plasticni hleb jer su ucesnici u nekim igrama bez granica

nalik na onima iz San Marina... Da su scene iz vukovara i knina samo dobra kinematografija nasih filmadzija...

...ali tamo bato moj sve REEL STUFF! Pain, blood, suffer, death. Did ya miss something? That is hard 2 beat, bejbe !!!

matori... sloba je mrtav... pomiri se sa tim... treba da se radi, a ne da se umislja kako ce biti lose ako dodje toma... ili je demokratija kada tapi dobije srcku u pritvoru, a nedi izrastu krila... meni je pandur nabio cev u prsa 2003 i to iz cista mira... a devedesetih sam zasluzio makar frakturu lobanje... tada sam znao da bezim i zasto bezim...

Link to comment
Share on other sites

meni je pandur nabio cev u prsa 2003 i to iz cista mira...

...tako je, IZ CISTA MIRA...

...i to sto je cobi bio preCednik nema veze sa radikalima.. fffs

...tako je, NEMA VEZE SA NJIMA [b)]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...