Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

brate, daj im kesha i vizu i da vidish CHUDO! mislim da bi bosi trchali do granicnog prelaza... [roflmao]

To i jeste fora, ljudi imaju zarku zelju da odu i mnogo im se mrznje nagomilalo prema sopstvenoj zemlji

plus su besni zbog osecaja nemoci (nemanja para) da odjebu sve ovde i otpale i ne treba im suditi

sto pishu svuda to "ja bi otpalio odmah kada bi..." jer bi 70% njih ZAISTA otpalilo, ali nazalost nemaju uslove za to...

pa ti nista ne znas...

klinci mozda imaju zelju da odu, ali!

vecina ljudi sa strane ima zarku zelju da se vrati..

sa 100% tacnoscu i pouzdanoscu. i ne govorim o sitnoj raji, govorim o milionerima i sl..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vecina ljudi sa strane ima zarku zelju da se vrati..

sa 100% tacnoscu i pouzdanoscu. i ne govorim o sitnoj raji, govorim o milionerima i sl..

rofl

Ovo moje drustvo (1970-1979) ima uzasnu zelju da se vrati i uzasno im nedostajemo, i drma ih nostalgija

Onda dodju i posle par nedelja popizde i vrate se

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

brate, daj im kesha i vizu i da vidish CHUDO! mislim da bi bosi trchali do granicnog prelaza...

vec te zamishljam kako go i bos, samo sa nekim sheshirom od slame, trchish ka horgoshu:))

Obicno tvrdnja, "nisam sarkastican, ozbiljno" biva izgovorena kada si toliko ubedjen u svoj stav da ti sve drugo zvuci smesno, i kad prosto ne mozes da verujes sta drugi neko prica.
si to nashao u rechniku ivana klajna;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

pa ti nista ne znas...

klinci mozda imaju zelju da odu, ali!

vecina ljudi sa strane ima zarku zelju da se vrati..

sa 100% tacnoscu i pouzdanoscu. i ne govorim o sitnoj raji, govorim o milionerima i sl..

Smem ovo da stavim u signaturu pls?

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Jedino Maud sa kojim sam se kacio oko pedera onako zestoko me iznenadjuje ovde i njemu skidam kapu.

nema shta da skidash kapu matori .. nisam ja nishta mudar ili shta vetj nego pratim celu stvar iz objektivnog kadra. nisam isprana glava, nisam ostrashtjen i silom prilika poslednjih 5-6 godina pratim politiku (domatju, internacionalnu, globalnu) mnogo vishe od vikend politichara, a od nekih shto postuju ovde koji ne prate uopshte .. sam svetlosne godine (da ne bude da sam prepotentan ima takvih ovde josh al su oni suvishe razocharani u sve da bi pisali ishta ili ih prosto mrzi ili nemaju vremena). al ajde shto oni ne prate, ne chitaju nishta .. nego ko retardi gutaju tu jednu informaciju (koju su sluchajno naleteli na tvu il okrznuli okom u novinama) i josh preko toga ni ne razmishljaju, a imaju za prava da dodju i da kazhu ljudima koji neshto znaju, prate, razmishljaju da oni nemaju pojma. pa ako si chovek od 20+ godina, a ne razmishljash i josh pritom si osion da nekome ko o tome zna mnogo vishe od tebe koji ne znash nishta govorish neshto umesto da tjutish, pa onda si u mojim ochima nishta vishe nego retard.

brate, daj im kesha i vizu i da vidish CHUDO! mislim da bi bosi trchali do granicnog prelaza... [roflmao]

To i jeste fora, ljudi imaju zarku zelju da odu i mnogo im se mrznje nagomilalo prema sopstvenoj zemlji

plus su besni zbog osecaja nemoci (nemanja para) da odjebu sve ovde i otpale i ne treba im suditi

sto pishu svuda to "ja bi otpalio odmah kada bi..." jer bi 70% njih ZAISTA otpalilo, ali nazalost nemaju uslove za to...

oni koji otje da otpale ne prichaju o tome kako tje da otpale .. samo jednog dana odluche tje da otpale i onda rade na tome da otpale. najlakshe je otpaliti, tezhe je snatji se, a najtezhe je biti zadovoljniji kad se podvuche sveukupna crta tamo nego ovde.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Kaze on:

nisam ja nishta mudar ili shta vetj

a onda:

nego pratim celu stvar iz objektivnog kadra. nisam isprana glava, nisam ostrashtjen i silom prilika poslednjih 5-6 godina pratim politiku (domatju, internacionalnu, globalnu) mnogo vishe od vikend politichara, a od nekih shto postuju ovde koji ne prate uopshte .. sam svetlosne godine (da ne bude da sam prepotentan ima takvih ovde josh al su oni suvishe razocharani u sve da bi pisali ishta ili ih prosto mrzi ili nemaju vremena). al ajde shto oni ne prate, ne chitaju nishta .. nego ko retardi gutaju tu jednu informaciju (koju su sluchajno naleteli na tvu il okrznuli okom u novinama) i josh preko toga ni ne razmishljaju, a imaju za prava da dodju i da kazhu ljudima koji neshto znaju, prate, razmishljaju da oni nemaju pojma. pa ako si chovek od 20+ godina, a ne razmishljash i josh pritom si osion da nekome ko o tome zna mnogo vishe od tebe koji ne znash nishta govorish neshto umesto da tjutish, pa onda si u mojim ochima nishta vishe nego retard.

Nego, Maude, da otvoris ti savetovaliste. Znam da nije originalan naziv i nadam se da se Perek ne obrce u grobu, ali moglo bi - "Zivot - uputstvo za upotrebu". Spreman sam besplatno da ti osmislim promotivnu kampanju.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

brate, daj im kesha i vizu i da vidish CHUDO! mislim da bi bosi trchali do granicnog prelaza... [roflmao]

To i jeste fora, ljudi imaju zarku zelju da odu i mnogo im se mrznje nagomilalo prema sopstvenoj zemlji

plus su besni zbog osecaja nemoci (nemanja para) da odjebu sve ovde i otpale i ne treba im suditi

sto pishu svuda to "ja bi otpalio odmah kada bi..." jer bi 70% njih ZAISTA otpalilo, ali nazalost nemaju uslove za to...

Ti si apsurdan jer:

- upravo si rekao da vecina zeli da ode ali nema novcanih sredstava za to

- ako ih nemaju, nece ih ni imati pobedio Tadic, Toma ili Miki Maus

- ako ih nemaju sada kad je Tadic predcednik kako ce ih imati posle 3-eg kad opet postane predsednik

- ko je predsednik ne uslovljava da li ti imas pare ili ne, vec da li si lenja nesposobna stoka koja smatra da samim postojanjem ima pravo na ono sto vredna sposobna stoka ima

- 1+1=3

@Santa

1. Radikali su bili na vlasti. Nikolic je bio na vlasti. Oces da nastavim?

2. You Sir are a grammar nazi, please do die in flames. Soon. Ako me ti razumes i kada pisem na svahiliju onda nema svrhe menjati to zar ne ?:)

3. Kao sto sam vec rekao. Demokrate su na vlasti, vlada nemastina, ti ostajes. Radikali su na vlasti, vlada nemastina, ti ides. Sta u ovome nema veze sa ostala 2 u recenici ? Ili oces ovako. Demokrate su na vlasti, ti si Miskovic, ti zelis da vidis ostali svet. Radikali su na vlasti, ti si Miskovic, ti zelis da vidis ostali svet. [:D]

@mohi

Zasto sam ja uvek mislio da to ide "Menjas misljenja kao kurva gace" ? Ili "... vojnik carape" ?

@Leisure

lei·sure (lē'zhər, lĕzh'ər)

n.


Freedom from time-consuming duties, responsibilities, or activities.

A meni kazes da sam penzos ? Mozda i jesam. Bio sa strane, icicu opet cim bude razloga za to. Malo mi je smesno sto ako nastavite sa ovakvom "jebi me ali nemoj da diras moje cose" politikom svako ko je bio van Beograda moze da se pohvali za 20 godina kako je bio u inostranstvu. Jel kapiras na sta ciljam? :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

@Santa

1. Radikali su bili na vlasti. Nikolic je bio na vlasti. Oces da nastavim?

2. You Sir are a grammar nazi, please do die in flames. Soon. Ako me ti razumes i kada pisem na svahiliju onda nema svrhe menjati to zar ne ?:)

3. Kao sto sam vec rekao. Demokrate su na vlasti, vlada nemastina, ti ostajes. Radikali su na vlasti, vlada nemastina, ti ides. Sta u ovome nema veze sa ostala 2 u recenici ? Ili oces ovako. Demokrate su na vlasti, ti si Miskovic, ti zelis da vidis ostali svet. Radikali su na vlasti, ti si Miskovic, ti zelis da vidis ostali svet. [:D]

Ako je nemaština, jedno 20 puta je manja nego što je bila, a ako se tebi više sviđa kako je bilo, onda glasaj za radikale, boli me kurac.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

gubim se... radikali su bili na vlasti kada je srbija bila bombardovana od strane celog sveta... i to oni sigurno nisu mogli da sprece, posto se 98% nas slozilo oko toga da NEMA STRANOG MESANJA...

sledeci vasu logiku pocevsi od stepe stepanovica i zivojina misica svi redom su izrodi... da ne govorim o onima koji su vikali bolje rat nego pakt... u usta ih jebem... trebali smo da se priklonimo najjacoj svetskoj sili i jedemo govna... poginula su deca u kragujevcu...a pre njih i veliki broj vojnika samo u povlacenju iz srbije u grcku... da li su oni monstrumi zato sto je narod tada lose ziveo i gubio glave ili je u pitanju bila oslobodilacka borba, koja nema alternativu???

poredite ratno stanje (koje nismo izazvali, jer i CNN priznaje da je racak, koji je ujedno i neposredan razlog bombardovanja, farsa) i mirnodopske uslove...

u ratu ne pobedjuje pravda, vec sila... ali to ne znaci da treba da se stidim odbrane sopstvene domovine...

ne vidim zasto se prebacuje radikalima beda izazvana ratovima u bosni i hrvatskoj (posto je njihov POLITICKI uticaj bio zanemarljiv), takodje mi nije jasno kako su radikali krivi za bedu izazvanu bombardovanjem... tako sto su podrzali odluku 98% ljudi koji su izasli na referendum da je strano mesanje neprihvatljivo...

rat je odavno zavrsen... a obecanja vlasti su c/p-ovana od pre 4 godine...

Link to comment
Share on other sites

Kaze on:

a onda:

Nego, Maude, da otvoris ti savetovaliste. Znam da nije originalan naziv i nadam se da se Perek ne obrce u grobu, ali moglo bi - "Zivot - uputstvo za upotrebu". Spreman sam besplatno da ti osmislim promotivnu kampanju.

chekao sam 20 min da vidim koju tjesh dedoniju da bacish i onda sam morao da odem, al sam znao da tje da me sachekati kad se vratim :) sisaj pishicu!

Objasni nam kako vidish Srbiju u kojoj je Toma predsednik? Shta bi on bolje radio od Tadica? Mi smo retardi, ti si baja. Ajd' sad, zbog chega da glasamo za Tomu?

i evo ga jedan od dva najvetja retarda je skupio mudashca i krenuo sa "napad je najbolja odbrana" stavom.

ja nigde nisam rekao da je toma pravi chovek za predsednika. lichno josh uvek nisam odluchio u ovom duelu koje je manje zlo. al isto tako nisam retard koji misli da je predsednik neki svemogutji baja niti slepo gutam postule "povratak u 90te ako toma pobedi" .. pa mi uopshte nismo izashli iz 90tih, ne znam o chemu vi prichate (sem ako ste naravno retardi i mislite da toma mozhe da objavi rat u nekom sluchaju .. onda sa vama nemam shta da pricham vi ste retardi). samo su se face promenile i donekle nachini bacanja prashine narodu u ochi. znachi nema pravog izbora, samim tim izbor izmedju dva izbora koja su pogreshna ne chini izabrani dobar .. al ne, moram to da pojednostavim na nivou deteta od 7 godina da bi retard svatio.

realno (po mom mishljenju) izbor se svodi na sledetje nijanse od kojih nijedna nije presudna za odluku nego se svodi na subjektivan odabir svakog od nas:

taditj:

+ dugo je u pregovarachkom procesu oko kosova uputjeniji je od tome, manje ostrashtjen

+ u vetjoj je milosti zapada od tome, al samo zbog toga shto je vetj predsednik i naravno papet od nekih igracha

- predsednik je stranke koja saradjuje i iz koje dolaze najvetji privredni, ekonomski i ostali kriminalci koji su odgovorni za daljnje pljachkanje ovog narod

- najgora kampanja koju je demokratski blok izbacio za 7 godina, istovetna sps kampanja kojom su isti 10 godina prali mozak ljudima

toma:

+ dobra kampanja

+ nije na vlasti, sem negde na lokalnim i gradskim nivoima al znamo da to ne znachi nishta jel kod nas je sistem idalje centralistichki

- ostrashtjen je, zbog toga shto nije na vlasti, a njegova stranka pobedjuje na izborima vetj 5 godina zaredom

meni ni jedna od ovih crta nishta ne znachi i ne dovodi do toga da kazhem ovaj je super. svakom ko realno mozhe da sagleda situaciju je to jasno.

kako vidim srbiju sa taditjem na mestu predsednika:

isto kao shto je sada .. znachi loshe. pljachka naroda se idalje nastavlja pod geslom "mi smo demokrate", socijalno/kulturoloshko/moralno propadanje naroda

kako vidim srbiju sa tomom na mestu predsednika:

isto kao i shto je sada .. znachi loshe. pljachkanje/propadanje socijalno/kulturoloshko/moralno od strane vlade i radikala (mada oni bi tu najmanje krali/uticali na propadanje ne zato shto su poshteniji nego zato shto predsednichka ovlashtjenja ne omogutjuju ko zna kakve manipulacije).

zashto glasati za taditja:

zato shto ne treba konja menjati u sred trke, pritom mislim iskljuchivo na pregovore o kosovu.

zashto glasati za tomu:

zato shto njegova stranka vetj 5 godina pobedjuje na izborima, a oni seru iz opozicije bez ikakve odgovornosti. zato shto tje se onda lopovi iz ds-a malo stisnuti gubice i stolice znajutji da postoji alternativa njihovoj vlasti i da mogu da zaglave tvorza/da im se kotrljaju glave za sva sranja koja su dosad nachinili.

ovo je najbolje shto mogu da priblizhim osobama koji nemaju pojma nishta o politici nego su zombiji bez mozga koji gutaju parole sa tva, novina bez razmishljanja. realno kod nas je politichka scena u haosu, a za to su najvishe kriv DOS shto 5okt zabranili srs i sps i onda bi situacija bila mnogo jasnija sa 2 eventualno 3 stranke. ovako imamo neke nebuloze kao shto su: koshtunica centar, demokrate koji su levo, cheda koji je sa iglom u levoj ruci koliko je levo, radikali desno pichku materinu .. jednom rechju neozbiljno i scena koja omogutjuje podelu odgovornosti u smislu da se sve raspada, a uvek je neko drugi kriv.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

oni koji otje da otpale ne prichaju o tome kako tje da otpale .. samo jednog dana odluche tje da otpale i onda rade na tome da otpale. najlakshe je otpaliti, tezhe je snatji se, a najtezhe je biti zadovoljniji kad se podvuche sveukupna crta tamo nego ovde.

Pa tjile jesi se ti snasao? I sto je jos bitnije jesi zadovoljan?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

@ Maud...mislim da je veliki razlog za to shto me vredjash tvoje nezadovoljstvo sa samim sobom. Delujesh mi kao neko ko nishta ne radi, fax u kurcu, a kesh zicka od mame i tate.

Banalizujesh previshe neke stvari.... Za dosta drugih stvari se slazem....

Edited by leisure
Link to comment
Share on other sites

LOL

jel to sve shto imash da kazhesh ? vredjam te zato shto ti isto mene vredjash kad prepishesh neke parole iz novina i govorish A VIDI OVO KAKO OVO SMRDE PRDE!1, a pritom se postavljash kao da je to neshto bitno u celoj prichi i da si ti rekao neku mudrost.

i ja sad treba da troshim svoje vreme da ti kao sada objasnim sve po xy put, a ti da nastavish sa nekim nebulozama ? pa lakshe mi je samo da te imenujem za retarda koji jesi.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...