Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

Ja kasnim. Neki tajkun kupio je nasu firmu za 3 evra i sve nas otpustio. Sada cekam u redu na birou, ali izgleda za dzabe, jer nemam clansku kartu demokrtaske stranke. Ako nam je ostalo nesto para, skokni pa kupi bar hleb, jer znam da za drugo nemamo. i ukljuci bojler, ako nam jos nisu isekli struju. I molim te pazi kako hodas po gradu da ne bi slomio nogu; ulice su pune rupa iako ih asfaltiraju 4 puta godisnje, a znas da nemamo para za lecenje... Ah, da, malog sam ispisao sa fakulteta jer je skolarina jezivo visoka. Kasnije cu otici do Jovine majke - juce su ga amerikanci poslali da li u irak ili avganistan... kazu, hoce da osvojimo evropu zajedno. ali ne brinem se, bar ga nece slati da se bije za kosovo. ja sam inace dobro. tvoj boris

ja bih da imam makar svoju teritoriju...

Koju tvoju teritoriju sarmice?

Ja kad kupim svoj stan i otplatim ga bice moja teritorija :)

Inace, vjerojatno ste vec videli moj stav (nek se jebu malo oni) ali ipak kad malo razmislim :

Svi koji kukaju da nema posla : jebi ga, drugari ima, ne znam sta da vam kazem. Nije ni meni bilo,al se covek mora brzo preorijentisati. Vreme stalnog dozivotnog posla, je kako smo vec zakljucili, proslo.

Danas sam prvi put vozikao svoj novi auto (skroz ok, prijatno sam iznenadjen), pre 10-15 godina to mi je bila Sci-Fi. A sad cak se nisam ni nesto mnogo napregao.

Moguce je da cu ove godine srediti i stan. Jebote pre 10-15 godina cak nisam ni pomisljao na to. istina neka banka ce me isrkati, ali opet, manja rata od kirije...a bice jednog dana moj.

Evo me na ADSL 1024, i cak kad realno pogledam, i ne sazuva nesto kolko je skup.

I tako pomislim "jebote kolko ja srece imam"

Al opet ove nedelje sam 3 dana radio od 8-19, 1 dan od 8-17 pa od 20-02, i jedan dan milina do 16:30. I to bese mirna nedelja. 2/3 kenjaca radikalskih bi, garantujem, dalo otkaz jer su ugnjetavani i ne ceni niko njihov mozak.

Zato djeco moja draga, skola, pa rmbanje, da, bicete iscedjeni, ali jebi ga svet se menja. I meni ne pada na pamet da gledam kako se vracaju radikali. A muka mi je kad citam ove bljuvotine od nadobudnih kvazi intelektualaca, ili svak-mi-je-drugi kriv lenstina.

Skroz druga kategorija su mali tarzani od 16-ak ljeta koji lupaju o politici. Idite bolje ucite ili pocnite na vreme da kradete/radite, nema vremena za gubljenje

jedini kome ne mogu nista da prigovorim su ljudi koji su prosli sranja u ratu od hrvata/turaka/siptara. Svi moji argumenti jesu realno smesni u poredjenju sa sranjima koje su oni imali.

Ali zato zaista covek ne moze da se sablazne ne gomilu 20+ godisnjih mama/tatinih maza koje ce radije kuknjati ovde i prosipati muda za bubrege (I DALJE JEBOTE) namesto da pokusaju da ulete u vrtlog. Pa mozda se i iscupaju.

Dakle da svima koji zive lose dam zakljucak : od radikala/liberala/neznam koga na vlasti necete imati nista.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo razuma.

Sad cu 23 god u aprilu i radim od 18-te.Glasao sam za demokrate, skolarina mi skocila na 80 000, napustio faks, da molim za pare necu, ali cu ga zavrsiti.

Ko hoce da radi ima posla to je cinjenica koju mi niko ne moze osporiti.Pitanje je samo koliko si spreman da zrtvujes sebe.Glasati necu, za (ove) demokrate

vise nikada, za radikale nikada ne bih.Ko god da dodje kakvi god uslovi da budu ja cu se snaci.Ako postane neizdrzivo idem dalje, preko.Osecam da nista nisam duzan ovoj zemlji i tako cu se i ponasati.

Link to comment
Share on other sites

@ seth .. koji ti jebeni argument imash?

@ sarma jako loshe

jako lose... slazem se... dobio sam obe poruke pa sam c/p onu koja nije bila... a ima jedna bolja, da ne prepisujem, otprilike cu:

traje akcija do ponedeljka: sakrij babi licnu kartu... svi treba da se ukljucimo... drzava je u pitanju...

KAKO SI KUL JEBOTE!!!

c/p jebene poruke... da li je moguce da niko od vas nije dobio??? makar da se pohvalim da imam raznovrsno drustvo... :p

...

^ ^ ^

I I I

jebeni copy/paste...

a makar 40% izaslih na izbore misli da radikali mogu da unaprede zivot u srbiji... isuvise veliki broj da bi se omalovazavao na bilo koji nacin...

...

iz slobinog vrtloga sam se ja izvukao, ali ds-ov zivi pesak ce mi doci glave... ako vec mislis da nije bitno ko je na vlasti, ucini mi pa zaokruzi jedinicu... meni to mnogo znaci...

btw sta god treba da se radi (dva uslova... prvi je fizicka konstitucija/znanje... ne mogu da vozim avion ili da prenosim kamene blokove... prvo ne umem, a drugo nemam snage... i drugi uslov da se nadredjeni ponasa prema meni kao prema ljudskom bicu... znaci minimum kulture i dostojanstva) zovni...

Link to comment
Share on other sites

Svi koji kukaju da nema posla : jebi ga, drugari ima, ne znam sta da vam kazem. Nije ni meni bilo,

al se covek mora brzo preorijentisati. Vreme stalnog dozivotnog posla, je kako smo vec zakljucili, proslo.

Taj rad. Ali ne. Oni zele dozivotan, masno placen posao.... ako mozhe bez onih SI-VI-ja, taj deo i job intervju da se preskochi ako nije frka :)

Zato djeco moja draga, skola, pa rmbanje, da, bicete iscedjeni, ali jebi ga svet se menja.

I meni ne pada na pamet da gledam kako se vracaju radikali. A muka mi je kad citam ove

bljuvotine od nadobudnih kvazi intelektualaca, ili svak-mi-je-drugi kriv lenstina.

au jbt, sta ces sad, predpostavljam da znash da SADA VISHE NISI U NJIHOVOJ MILOSTI I DA

NISTA VISHE NECE BITI ISTO NA OVOM FORUMU ZA TEBEEEEEEEEE.............EEEE....eeeeeee... [roflmao]

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Fatboy. Mislis da su ameri srecni zbog svog zivotnog standarda koji se svodi na:

-dobio si posao, lepo ti je, 8 meseci rada i unapredjene, kupio si kucu i kola na kredit

-4 meseca kasnije corp vrsi reorganizaciju, bice otpusteno 12,000 ljudi bez otkaznog roka, bez otpremnine, ti si jedan od njih

-ne mozes da se selis na drugi kraj USE jer em nemas para em trenutno ima visak te tvoje struke na berzi rada

-pod most, na most, ili pranje casa u Macu?

Francuzi koji svi zajebavaju ne daju cak ni ovoj budali sad i da ih zajebe i oduzme im prava i povlastice na koje su se borili. Slobodno trziste je bajka. Pitanje je samo da li drzava radi u korist svog naroda ili u korist vlasti i prijatelja. Da komedija je bila ono, clan partije, zavrsio sredjnu ekonomsku i marksizam ili DSZ i dobija dozivotno zaposlenje sa lepom platom gde se samo prijavljuje na portirnici u 0700h u 1400h. Ali ako radno mesto postoji, ako je neko strucan i sposoban (ne sposoban tipa ima suraka/tasta/skolskog koji je u odboru patije ili u SUPu ili neki kurac, nego jednostavno i posteno ako je neko sposoban da obavlja taj posao koji obavlja), zasto se nebi penzionisao u firmi u kojoj je poceo da radi?

Gluposti koje su Djindjic i neki njegovi ministri pricali o prekvalifikacijama i menjanu poslova jos ne mogu da oprostim. Kad Vucic ili Govan Mavkovic mlate nesto od njih ni ne ocekujem ni 1% informacionog sadrzaja, ali kad su ovi krenuli da mlate to je za mene bilo razocarenje... Ako si ti proveo 4 godine srednje skole i 3 godine vise ili 4-5 godina faksa uceci se nekom strucnom obrazovanju kako se za ime Boga moze ocekivati da se ljudi prekvalifisu za ocas posla. (zapamti, govorim o svetlom kapitalizmu tako da socijalno, zdravstveno i drzavno skolovanje postoje samo u pricama o Zlom Komunizmu)

Mene treba da bude stid i sramota sto sam potrosio mladost i veliku kolicinu svog novca na VSS i sada treba da radim kao fizikalac ili sta vec zato sto su Djindic, onaj idiot koji je bio prvi DOSov ministar za rad i zaposljavanje i ne znam ti jos ko stvorili situcaiju u kojoj se ljudsko dostojanstvo i integritet postuje kao u Francuskoj 178X i u Engleskoj 1780-184X????????????????????

Link to comment
Share on other sites

zar se sve ne svodi na jedno jednostavno pitanje, kome je lose glasace za promene, kome je dobro - nece.

i to je dobro da vlast bude promenljiva jer u srbiji ne postoji ta tradicija promenljivosti vlasti i to je generalno problem. svaka vlast se menjala sa oruzjem u rukama.

dakle ostaje na tome da li su ljudi zadovoljni stanjem u srbiji u vecini (a realno to je u glavnom beograd), ili nisu....

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ti vredjas lik i delo carlsa darvina pa nikom nista.

[roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Uuuu tenra koji fleshevi. I baba sta je bilo sa ustasama a ?

Dan pred izbore B92 vrti film "Rane". Da vas cujem komani.

josh jedan jeftin trik, pored onih nije gotovo filmova i sl..jaka im kampanja..

p.s. izlazim sutra i glasam za tadica, da unapred ne troshite tastature da sam radikal

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Koju tvoju teritoriju sarmice?

Ja kad kupim svoj stan i otplatim ga bice moja teritorija :)

Inace, vjerojatno ste vec videli moj stav (nek se jebu malo oni) ali ipak kad malo razmislim :

Svi koji kukaju da nema posla : jebi ga, drugari ima, ne znam sta da vam kazem. Nije ni meni bilo,al se covek mora brzo preorijentisati. Vreme stalnog dozivotnog posla, je kako smo vec zakljucili, proslo.

Danas sam prvi put vozikao svoj novi auto (skroz ok, prijatno sam iznenadjen), pre 10-15 godina to mi je bila Sci-Fi. A sad cak se nisam ni nesto mnogo napregao.

Moguce je da cu ove godine srediti i stan. Jebote pre 10-15 godina cak nisam ni pomisljao na to. istina neka banka ce me isrkati, ali opet, manja rata od kirije...a bice jednog dana moj.

Evo me na ADSL 1024, i cak kad realno pogledam, i ne sazuva nesto kolko je skup.

I tako pomislim "jebote kolko ja srece imam"

Al opet ove nedelje sam 3 dana radio od 8-19, 1 dan od 8-17 pa od 20-02, i jedan dan milina do 16:30. I to bese mirna nedelja. 2/3 kenjaca radikalskih bi, garantujem, dalo otkaz jer su ugnjetavani i ne ceni niko njihov mozak.

Zato djeco moja draga, skola, pa rmbanje, da, bicete iscedjeni, ali jebi ga svet se menja. I meni ne pada na pamet da gledam kako se vracaju radikali. A muka mi je kad citam ove bljuvotine od nadobudnih kvazi intelektualaca, ili svak-mi-je-drugi kriv lenstina.

Skroz druga kategorija su mali tarzani od 16-ak ljeta koji lupaju o politici. Idite bolje ucite ili pocnite na vreme da kradete/radite, nema vremena za gubljenje

jedini kome ne mogu nista da prigovorim su ljudi koji su prosli sranja u ratu od hrvata/turaka/siptara. Svi moji argumenti jesu realno smesni u poredjenju sa sranjima koje su oni imali.

Ali zato zaista covek ne moze da se sablazne ne gomilu 20+ godisnjih mama/tatinih maza koje ce radije kuknjati ovde i prosipati muda za bubrege (I DALJE JEBOTE) namesto da pokusaju da ulete u vrtlog. Pa mozda se i iscupaju.

Dakle da svima koji zive lose dam zakljucak : od radikala/liberala/neznam koga na vlasti necete imati nista.

I pored toga sto i dalje mislim da Win kao server suck-uje moracu da se slozim sa kolegom IT-ovcem :) Muka mi je vise od tih tinejdjerskih fazona ja sam buntovnik glasacu za ovoga cije ime necemo da pominjemo.

Link to comment
Share on other sites

pa ne verujem ni da su u bg-u ,jer su i tu dobili radikali u skoro svim opstinama ne racunajuci vracar, stari grad ,dorcol ;)

dorcol jeste stari grad care.. i rulamo [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da ce i JAT da bude pod rusima. A najbolji je direktor JATa kojeg gledam kako se dere na sve strane kako JAT mora sto pre biti privatizovan (tipa mart, april) da bi preuzete obaveze mogli da ispune... Eno ga Velimir Ilic isto na dnevniku kaze kako je ruska ponuda najozbilnija i najbolja od svih do sada... Boze sta se desava...

Za par godina ce opet neko da cmizdri kako je NIS i JAT otisao za par EURa.

EDIT: Moze ovo slobodno da se prebaci na politiku, posto sa izborima bas i nema veze. Sorry.

Edited by Crash Override
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...