Jump to content

Krug 2


Krug 2  

188 members have voted

  1. 1. Za koga cete glasati u drugom krugu?

    • DS
      119
    • SRS
      46
    • Ne izlazim
      12
    • Darth Vader, Papa Smurf... (poništavam listić)
      11


Recommended Posts

  • Replies 997
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a kladim se da si zaboravio kad je Djindjic rekao da nece izaci na glasanje (zaboravio sam koje je tachno bilo)...

ne nisi zaboravio STA JE TACNO bilo nego jednostavno SERESH! STFU!

Osecam da je dopisao "edvard kardelj"

[roflmao] pre bih rekao da je napisao "rezolucija 1244" i to zaokruzio kao trecu opciju [:D]

DUVAJTE GA RADIKALIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!

POZDRAV SA RAPIDOVE GAJBE OD SVIHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pozdrav rapidu & vegeu i svima sa gajbe! samo varite deco u varu je drevna mudrost [:D]

Valjda će se sad raspametiti i početi nešto i za narod da rade, umesto samo za svoje guzice.

Ne, valjda ce se sada OPAMETITI i napraviti novu koaliciju bez bekstebera i ovog BOLESNOG sova lovera...

PS: ceo jebeni dan sam sedeo na glasackom mestu, od 06h do 20h + prebrojavanje glasova.

Strucni nalaz: Da, SRS su UGLAVNOM gomila ogavnih cigosha i najsiromashniji i najneobrazovaniji

sloj stanovnistva zbog kojih ti je neprijatno kad ti udju i zasmrde prostoriju... Kazem UGLAVNOM jer

ima i mnogo NORMALNIH ljudi koji glasaju za SRS...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Evo ga Toma na TV-u, čestita Tadiji na pobedi. Skroz je opušten, vidi se da nije iznenađen rezultatom.

Realno, on je ovde na dobitku. Sad kad ode Kosmet za mesec dana ili manje, onaj ko to bude morao da prihvati (ako zapad krene da preti i postavlja drastične uslove) najebao je politički, a radikali će moći da dobacuju "aha, izdajnici!" sa strane...

Link to comment
Share on other sites

gvozdje se kuje dok je vruce, sad treba pojebati kostunjaju jednim izborcicima i caooo:)

Evo ga Toma na TV-u, čestita Tadiji na pobedi. Skroz je opušten, vidi se da nije iznenađen rezultatom.

Realno, on je ovde na dobitku. Sad kad ode Kosmet za mesec dana ili manje, onaj ko to bude morao da prihvati (ako zapad krene da preti i postavlja drastične uslove) najebao je politički, a radikali će moći da dobacuju "aha, izdajnici!" sa strane...

ko i uvek, to im je poso

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ako posmatramo situaciju sa plans within the plans within the plans stanovista, cini mi se da harkonunicu ceka jedno kopanja spajsa na neobezbedjenom harvesteru, a nažalost ni padisha ni leto nece biti obavesteni o tome.....

realno, odavde se može ispiliti potencijalno dobra stvar a to su malo drugačiji radilkali i politička smrt vojislava. Daj bože

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

amin

nego kontam da ce i radikali da prsnu kad im dodje ses0ljzord, nema vise 'znam kako je biti majka' i 'obracam se invalidima', zardjale kasike ftw, ne znam sta ce oni s njim:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Nigeru ma šta kažeš?

Ti znaš za koga oni glasaju? Ček ček, vi ih pitate pa zaokružujete umesto njih?

A sa druge strane, i ljudi koji navodno smrde su ljudi. Mislim kakva je to diskriminacija. Zamisli ja kažem ti si glup i debeo, znači nisi čovek, ne bi trebao da glasaš..

Straaašno

moram po prvi put na ovom forumu da se slozim sa dakijem.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Evo ga Toma na TV-u, čestita Tadiji na pobedi. Skroz je opušten, vidi se da nije iznenađen rezultatom.

Realno, on je ovde na dobitku. Sad kad ode Kosmet za mesec dana ili manje, onaj ko to bude morao da prihvati (ako zapad krene da preti i postavlja drastične uslove) najebao je politički, a radikali će moći da dobacuju "aha, izdajnici!" sa strane...

zasto lupas ovako?

to sto Tadic nece da posalje trupe na Kosovo znaci da je ono izgubljeno?

kakvo lupetanje.....

edit: samo da kazem da je poslednja stvar oko cega bih se svadjao politika,ali jednostavno nisam mogao da predjem preko ovakve izjave...

Edited by LESkO

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...