Jump to content

100 najboljih pesama iz 80-ih


kruko

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mene samo interesuje kako Donna Summer i I feel love nije na listi

jeste ona izasla krajem 70tih,ali je bum bio 80tih...

mene samo interesuje kako Donna Summer i I feel love nije na listi

jeste ona izasla krajem 70tih,ali je bum bio 80tih...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

"Before Elvis there was nothing" - John Lennon

There's a little boy and on his 14th birthday he gets a horse...and everybody in the village says,"how wonderful" and the Zen master says,"we'll see".Two years later The boy falls off the horse,breaks his leg and everyone in the village says,"how terrible" And the Zen master says,"We'll see".Then,a war breaks out and all the young men have to go off and fight...except the boy can't cause his legs all messed up and everybody in the village says,"How wonderful" and the Zen master says,"We'll see".

Link to comment
Share on other sites

A bre Kruko, al' si me zeznuo. Opet sam poceo da slusam Led Zeppelin i The Doors, a kako to obicno biva, zavrsio na Jimi Hendrixu i sad ce to da traje. TI SI KRIV!

i ja sam ponovo poceo da slusam cepelin, kridense, i dilana [:D]

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

brate, ja sam toliko preslusao cepeline, pArple i kompaniju da jednostavno ne mogu vise, kad cujem recimo solo iz stervej tu hevn ocu da ubijem nekog kasikom:) to naravno ne vazi za dorse ili flojde, ili dugme, naravno:)

dviniti:

ja ne vidim gde se tacno ja ne slazem sa tobom?:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hah, jel bese u vejnovom svetu ima natpis na prodavnici gitara "zabranjeno svirati stervej tu hevn"?

suoer je lista, 80 i treba da budu gay synth pop, idemo cant get inaf

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

bole jel sviras nesto? ako ne, onda mi je jasno sto ne mozes da slusas nista posle bebeka, a i jedino bebekovo bijelo se uklapa u led, prpl, dors trip, ali ako sviras, skontaj bas linije na tifinom albumu, jedne od najboljih koje sam ikad imao prilike da cujem, bez obzira na zanr...tu je, naravno i sevdah/merak/nostalgija trip, sta ja sve mogu da slusam, prosto me nekad sramota:)

fetso brate, to sam i ja reko, osamdesete su rasadnik raznih zanrova i razvijanja istih, ali zna se na sta se misli kad se kaze '80's top 100'.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Znas kako, ja sam poceo sa Alenom kad sam bio bas klinac, odnosno, kupavao na kasetama te albume kada su izlazili. Dugme sam poceo da slusam tek krajem osnovne pocetkom gimnazije kada sam izvalio da moj burazer ima 200 ploca. On je stariji 14 godina od mene, pa je imao samo sa Bebekom. Stvar je u tome sto BD posle Bebeka nije isto, promenilo se sve i meni se nikako ne dopada. Inace ne sviram nijedan instrument, nazalost, ali produkcija njihovih ploca je uvek bila vrhunska i uvek su svirali najbolji muzicari. Eto, moje intimno objasnjenje.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ja gotivim celo bd, ako nista, onda sa emotivne strane, a da je drugacije posle bebeka, jeste, ali mislim da to nema veze sa nekom 'bebek prekretnicom', nego jednostavno sa razvojem muzicke scene, progresiv i psihodelija su popustali u korist nekih novijih fazona.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno. Nema to veze sa Bebekom, nego se nekako potrefilo, a najverovatnije je zato i napustio bend - "kreativne razlike". Nego mi je tako lakse da objasnim. Doziveti stotu i Uspavanka za Radmilu M su sranje albumi, ali jebga, sta je tu je. Sta da radim kad sam emotivac.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...