Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Verovatno se istripovao da igra D2, pošto je tamo moglo da se muleuje ako baš brzo izađeš i uđeš u private game.

 

Pitanje je šta toliko drži u stešu pa nema mesta da razmeni međ' likovima.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

ne, u partiju sam bio sa ortacima... gomilu puta do sad se desavalo da se pobacaju neki nebitni itemi na zemlju, kao i neki legendary matsi (liquid rainbow) i oni stoje tako tu, sve dok traje party. mogao sam da ulazim i izlazim sa likom, uvek stoje tu na zemlji. kao sto rekoh, ostao je jedan jedini legendary helm za 65lvl koji sam dobio tog dana, svi ostali koji su lvl 70 i koji su dobijeni ranije, nestali su sa poda. zasto onda nije nestao i taj helm? :) ocu da kazem, siguran sam da sam vidjao ranije legendari recepte i iteme koji bleje na zemlji, sve dok host ne izadje iz partija. e sad, mozda je problem sto sam bio 65lvl u tom trenutku, a ti itemi su za 70ti, ili su dobijeni u ranijim gameovima i samo su nestali. 

 

@shw 

u stashu drzim ono sto mi treba i sto ce mi mozda trebati za wizarda (koji je main), kao i gomila matsa, gemova itd. u crusaderu koji je do juce bio lvl 1 i sluzio kao stash, 2h axe, shielovi i ostala sranja koja su mi dropavala a nisu trebala sa wizardom. takodje, namenio sam ih za crusadera nekad, kad odlucim da ga izlevelujem, a to je bilo bas juce. :) 

 

u svakom slucaju, debil sam sto nisam prvo probao sa 1 itemom, nego sam odma sve izbacio...

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa kad ste horderi i cuvate brdo itema! :D

 

Btw, do sada mi nije ispao nijedan jebeni zeleni item ni na torment, a sad mi ispade sa wizardom na hard u prvom actu plan za cain set lol...nebitno sto je sranje set napravicu ga dok mi je wizard low level cisto da vidim kako ide:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ima lista setova i legova koji su samo T1+. Uglavnom su to oni baš za neku klasu kao IK, Ina, Natalija...

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

kad budes imao 3-4 shvatices sta znace :) ne sluze nicemu

There are total of 6 pages found in the game, each page referring to a number found on the television show, LOST. These pages are: 4, 8, 15, 16, 23, 42. Also, the first letter in each of the pages text, if combined, spell out DHARMA; a further confirmation that these pages refer to LOST, The Black Rock was also a wrecked ship in LOST

Edited by LepYbre
Link to comment
Share on other sites

Moze blic pojasnjenje oko armor vs. resistance. Ja sam nasao da 10 armor = 1 resist all. Da li je ovo tacno?

Resistence to all elemetns je sve osim physical? Ili se i physical racuna?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...