Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

To sto kazes je zapravo najveca greska u dizajnu trojke.

Nije gledano da filing igre bude odma na mestu starim fanovima (koji će po difoltu da mere svoje igranje mnogo većim jedinicama od "sat", =o)) nego su gledali novu generaciju igrača da privuku. 

Naravno, treba uzeti u obzir da stari fanovi više nisu besposleni djaci i studenti nego ljudi sa poslovima, obavezama, malom decom itd. i onda kad uvate 2h za igru bude "omg zašto filing nije ko 98me" ;o)..al tu ulazimo u priču o onom posebnom bolu u srcu kad skontaš da nisi više ciljna grupa za određenu vrstu igara, filmova ili drugog medijskog sadržaja ;o)

Link to comment
Share on other sites

U kom smislu? Ne mogu da vrtim T1 brzo sa likom koji je tek sat vremena lvl 60 ? ^^ [:D]

Batali 2h, vrti malo akt 3 torment 1 ako mozes i juri wand/source kombinaciju, ja sam uspeo da nabacim oko 300k selfbuffed pre expanzije sa svojom sorserkom, za koji dan ces brzo stici dotle veruj mi :)

Edited by Coyote

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

In other news, doktor drug [:D]  

 

:D

 

takodje, prihvatanje komične hiperbole kao da je sušta istina govori više o ličnom stavu prema obe igre (što staroj koja se posmatra nostalgično iako nije pipnuta godinama, što novoj kojoj nije data šansa, plus igrači koji su 98me igrali d2 nisu isti ljudi 2014te  =o)) nego o samim u novoj igri problemima koji realno postoje ;o)

 

ja igrao dvojku pre 2 meseca:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Batali 2h, vrti malo akt 3 torment 1 ako mozes i juri wand/source kombinaciju, ja sam uspeo da nabacim oko 300k selfbuffed pre expanzije sa svojom sorserkom, za koji dan ces brzo stici dotle veruj mi :)

 

Sinoć prvi drop na Ac tIII siege weapons quest od random moba legendary source na master diff o/ I onda još 2 čuke ničega ničega, u jednom trenutku sam popizdeo, digao na T2 otišao na Act I samo da vidim šta će da dropuje... plavo... šupičkumaterinublizzarde

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

67 sam tek, ni smrt nisam ubijo, ništa od riftova i bountyja još, imam 300k na wizardici, nežna je ko breskva negde sam zagubio sav healing trpajući crit/crit, dao mi kolega njegovu staru lvl 60 opremu imao sam lepo 250k na lvl 60, igrali ja i doktor T1 pre neko veče (naravno ispušili za dropove) cydaea - azmodan laganica bilo a danas moram da izbegavam strele jer se ne healujem ništa :D

 

AL AE! Kačio sam već bnet tag, ne mogu da se logujem sa posla da pogledam koji je zaključaće mi nalog opet [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...