Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts


Trenutno se mučim sa manje-više vanila opremom na monku u T1, ali ne odustajem. Dosta je zabavno kad je teško.

 

Skejlovanje monstera ozbiljno podiže težinu negde oko 65lvl, jer su iz nerazumljivih razloga napravili, koliko vidim, samo dva nova item levela - 61 i 70 (ranije je bilo na svaka 3-4 nivoa i novi ilvl). 

 

Pretpostavljam da ću morati da se baš mučim dok ne doguram do 70. i zamenim dovoljno opreme da probijem "stat inflaciju".

 

Pajo, ma sabices lvl lagano. Drugar i ja smo bili 70 na pola 5 act(tako nesto, a 2 dana pre toga smo uzeli 60 znaci oprema bulja), T3 - samo leti exp. E onda smo upali u problem jer su se scaleovali sa nama, a nama kurac gear, pa smo smanjili na T2 i presli.

 

Sad peglamo adventure i riftove T2 bas lagano, drzali smo na T3 ali gushi :)

Ona nova sto radi reforge je odlicna fora. Samo pazite - mozete samo jedan stat da promenite u neki od ponudjenih.

 

Ako levelujete od pocetka a imate kesha i BS nabudzen, lagano mozete da krenete od Master tezine, jer lvli samo idu.

 

Takodje ako planirate da radite u grupi...vodite monka sa sobom. Pull+Exploding palm ciscenje grupe kripova za 2 sec.

Edited by Katsu
  • Downvote (-1) 1

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

sto nisi prebacio gear sa wiza na wda? ;o

ne znam ni sam veruj mi, nisam se setio u tom trenutku, a i taj wiz je sada 70 i ima 600k dmg za sada

sinoc se ulogujem sa namerom da odigram bounty run, ali me cak i to mrzelo da uradim nego sam uzeo dva levela sa dh i pred poslednji wp razbijem cup padne zeleni ring, posle tri metra razbijiem sledeci cup padne i drugi legendary oculus i rose su mi pali.. :D ali bzvz roll bio na oba ringa :S

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan mi zabagovala igra u petom actu, ulogujem se u hub-u i vidim da su mi otvorena tri waypointa ispred onog gde sam se logout-ovao (tj. umesto Briarhorn Cemetery, odnekud sam mogao da idem na Paths of the Drowned). Povrh svega, i quest index mi takođe bio pomeren unapred. Pojma nisam imao šta je ovo i gde se nalazim, krenuo da igram tamo gde sam stao kad ono ključni elementi na mapama očišćeni, fale quest giveri a izgleda da sam propustio i neki boss fajt na Westmarch Heights-u...

 

Tako da su mi baš sjebali story run, samo sam spustio na normal i protrčao kroz ostatak igre da vidim šta me čeka. Što bi rekli naši stari, jebo im ja mater.

Link to comment
Share on other sites

Jel još fora da Vudija pitate dal je to realna potreba? :)

 

 

Na koju foru se diže gear uopšte u vanila verziji? Jel damage roll na oružiju capovan pošto tipa od 50-60 dropova nisam dobio ni u od upgrade-a, a idem sa dual wield na monksici, tu i tamo dobijem neki marginalni upgrade na ostalim delovima opreme a ne mogu ni Master da furam komotno ako naletim na neki zajebaniji pack izginem ko seljačić, what gives ?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

450min wait time

aj sto je wait time ali nista ne moze da se radi, sta god da probas da kliknes ili otkucas izbacuje stalno bnetov prozor koji si u line. poso sam da pisem ticket, da trazim refund, i smorilo me sto kako otkucam slovo iskoci bnet prozorce. sad sam ga ugasio i premisljam se

drugar kaze sledece:

[19:06:14] Kashou: distributed denial of service
[19:06:17] Kashou: its like
[19:06:20] Kashou: you write a program
[19:06:25] Kashou: thats basically a virus
[19:06:34] Kashou: spread it to shitloads of computers
[19:06:38] Kashou: and ping the shit out of their servers
[19:06:41] Kashou: so they get flooded with requests
[19:06:46] Kashou: and cant function properly
[19:07:04] Kashou: its actually not their servers being ddosed
[19:07:14] Kashou: but the service center their servers are located at
[19:07:22] Kashou: and its affecting them too apparently
[19:07:25] Kashou: so
 
navodno nije njihova krivica
idk
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...