Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Pa kad si fresh char i imas low item find...bice vishe svega posle...to the point of "ne prestajem sa klanjem za manje od rarea" =o)

Za leveling ti matsi reLANo ne trebaju, leveluje se trening stranama/knjigama koje ce da krenu sve vise da kaplju kako vreme odmice...matse generalno ne nalazis nego dobijas razbijanjem stvari koje bi inace vendorovao da kraftujes nesto da ti popuni item slot koji je bas postao obsolete, inace samo leveling napred bez okretanja. Mada ja nisam upailo igru mesecima, moguce da se svasta nesto promenilo sad kad su uveli loot 2.0

 

De si bre Dule 100 godina ej!  

 

Moje pitanje za ostale koji i dalje igraju je: ako ja imam witch doktora koji se, apsolutno nicim izazvano, zove DoolehSmook, da li ljudi sa kojima igram vide ime mog doktora ili samo moj battle tag? ;o)))

 

e da, edit za super iteme =o) dobrih recepata ima malo dok levelujes, na max nivou postoje rare dropovi koje ces da juris kao i ostale iteme samo sto posle farmujes i matse za kraft i to je to...u ekspanziji je mega stvar sto imas artisana koji moze da reforguje item tako da ako nesto dropuje sa statom koji ti ne radi posao ti odforgujes int i stavis agi i cao zdravo (ja recimo kad kraftujem imam smesnu srecu da uvek ispadne stat combo koji mi je tragican tako da je meni ta fora super)

 

de si kole bre sto godina, jel ide u kafanu taj dulesmuk! :D

 

 

  • Apgrejduj sve kraftere, trebaće ti posle
  • Materijale za kraftovanje osim retkih dropova dobijaš tako što cepaš selvidž kod bleksmita
  • Ima i nekih posebnih materijala koji dropuju za pojedine legendary iteme
  • Ne smaraj se sa kraftovanjem i selvidžom do maksimalnog levela, već samo skupljaj gold
  • Materijali imaju lvl isto kao i itemi, tako da ti ne treba ništa lowlvl što skupiš, niti bi trebalo da selvidžuješ

 

 

fala za savete, nisam znao ovo za salvage:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako sam ja dobro razumeo ja treba da kreiram još jedan battle.net account da bih sebi kupio DIII za $ kao gift za svoj EU account ? -_-

 

Nebre

 

1. Odeš na US store, kupiš kao gift, staviš svoj mejl (na koji si registrovao EU account) kao recipient

2. Stigne ti CD key na mejl

3. Odeš na EU podešavanje profila, izabereš redeem code, ubaciš key iz mejla

4. Great success

Link to comment
Share on other sites

Kurac, zbaguje se store kad unesem cc data. na kurac ih nabijem nesposobne


Oh, well... ko ih jebe, ne žele moje pare a ja ih taman toliko prezirem da im ne dam celih 20€ podavili se svi u septičkoj jami za regional pricing ciganisanje  [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Meni nije prošla Intesina "Internet Kartica" - debitna Visa, koju npr komotno prima dx.com npr ali apparently, ja imam paypal nalog povezan sa tom karticom i tako prolazi, ja sam senilni keša - fo real se ne sećam kad sam ga otvorio ali sam i verifikovao mail i uneo podatke o debitnoj kartici, tako sam uspeo pass da resetujem [:D]   :fp:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Neko reče na prethodnoj strani da "verified by Visa" kartice ne prolaze, a obične Visa prolaze... moja je kod Intese i radi ova fora.

 

meni su tako odgovorili iz supporta kad sam im slao onaj mail

 

btw shek, to ti drale salje znak da ne treba da igras te satanisticke igre! :tf:

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Samopoklonjen RoS za $$ ispadne oko 1.300 dinara jeftinije.

 

Sve lepo prihvaćeno, piše Region: Global. Divota.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Wat, dinarski i devizni su ti na istoj kartici? Wat?

 

Servers unavailable 34200 je error koji su mi ljubazno pokazivali tjekom jednog sata mog desetkovanog slobodnog vremena [:(]

 

A onda sam ko poslednja kurva igrao do 3 ujutru because jebem im mater nikad kraja, zaboravio da probudim ćerkicu da ode da piški i spavao nekih 4 i po sata u upišanom krevetu. [yeahdude]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...