Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

to je komercijalna, ranije kad sam gledao na sajtu nije bilo...kili, nisam uzimao ros, vec obican d3...mozda ima i tu approval period neki, samo mi cudno sto nisam dobio neko kakvo obavestenje u vidu maila/bilo cega

 

nebitno, videcu sutra u banci pa saljem mail supportu ako su mi skinuli pare

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bio do banke, oni mi slozili pricu kako je transakcija zapoceta, ali nije ostvarena i sad su sredstva zamrznuta dok se ne ralizuje. Poslao sam onaj suppoet ticket pa ce mi odgovoriti valjda do sutra...ako bude ispala vise nikad nista ne kupujem preko neta mamu im lopovsku

 

edit, lol, ovi carevi iz blizzard supporta mi odgovorili za 5 min bukvalno...kaze da je banka odbila transfer i da vidim sa njima...ovi u banci kazu da je zabagovalo nesto i da moram da pisem mail da trazim odmrzavanje sredstava na kartici

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Odgovorili mi od banke, odmrzli sredstva...uplatio sam danas ponovo i stigao mi mail od blizza da je potvrdjena transakcija...jos uvek mi stoji starters edition, ali pise da treba 24h za verifikaciju...skidam igru sad, 15 giga, mada pise kao da moze da se igra kad je vec trecina skinuta

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...