Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

mislim da zavisi dosta od klase...DHa jaileri ne tangiraju jer se otkotrljaju iz istog, al zato su walleri smrt ako nije prostrano dovoljno da se pobegne pre četvrtog zida ...barba sa leapom ni jaileri ni walleri ne bole mnogo...

onaj crusader je na ranim nivoima i hardu sasvim lepo zabavan...interesuje me kakav ce da bude endgame

Link to comment
Share on other sites

ostavi bnet link za lika ili nesto, ovako mozes da imas 100k dmga ili 2 miliona a nije svejedno

 

@"topic"

 

ako neko ima Limb Cleaver, bio bih zahvalan

 

beli crafting sword 1h za barbariane, nikako da mi padne a hteo bi da napravim item posto sam dobio onaj legendarni materijal

Link to comment
Share on other sites

meni nikako da padne neki dobar recept za crafting, mada realno verovatno i nemam sve potrebne legendary mateials

 

btw, mene jako nervira sto u d3 ne mogu da se manjaju skillovi dok si u combatu...ok naravno dok je cooldown da ne moze da se promeni da ne bi spamovao stalno, ali bezveze mi je za ostalo

 

jel ovo samo meni nelogicno?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne znam šta ti je tu nelogično?

 

Možeš da menjaš skilove bukvalno pet sekundi nakon što pobiješ grupu monstera.

 

Bar ja ne vidim nijedan razlog da klikćeš po meniju dok si usred klanja grupe mobova.

 

Edit: I nadam se da imaš uključen elective mod što kaže Šek.

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

nije blizzard blesav =o)

kao shared paragon da ti olaksa da altujes, al ono postave ti max paragon na beskonacnu ravan pa ko oce da grinda nek izvoli, trajace duze nego pre odvojeni paragoni

besides, ja sam pod utiskom da paragon bonusi nisu toliko veilka pomoc kad se odmakne iznad 20-30og nivoa (jesu cool stvar ali treba baaas visok lvl da imas da ti bude osetan boost...vise sluze da dopunis neke stvari sa opreme)

 

za quickswap...verovatno je mislio na d2 fazon kad si znao 20 skilova gde ti se nalaze i za 1 sec si mogao da primenis svaki

Link to comment
Share on other sites

Да вас питам, како играте са баробм? Тачније, које скилове користите и да ли их мењате?

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...