Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Pa vidiš da im je plan da destilišu (:tf:) gameplay u gearing i 6-12 meseci expansion cikluse [:D]

 

Fali samo PvP i napravili su MMO, realno mogu da dodaju i neku MOBA mehaniku i da muzu igru duže nego što su ljudi muzli D2 za zabavu od koje blizzard nije video ni cvonjka u većini slučajeva [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

jel dobar RoS, jel ga vredi kupovati? 

Iskreno sam bio razočaran vanilom, pa se dvoumim oko trošenja para, plus je 40e

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ima za 30e na sajtovima a i ne znam da li jos uvek radi fora da se ulogujes preko US bneta i tako uzmes sebi igru gde se isto prodje bolje

 

sto se igre tice, sigurno je da je bolja od vanile ali kao i uvek zahteva zaista dosta vremena da bi se odigrala kako treba

 

citanja theorycraftinga, gledanja strimova za skupljanje forica, pronalazenja zanimljivije klase/builda, trazenje odgovarajuce grupe za farm i slicno ali ljudi i trazili da igra lici na D2 zar ne!

 

a uvek moze i da se predje da bi se video lore i dobri klipovi!

Link to comment
Share on other sites

Ne vredi, na mnogo strana cujem samo reci hvale, ali moram da sacekam cenu od 20e, cisto iz principa. Ne mogu da ima dam 40e za 10 lvl-a, novu klasu i izmene koje su trebale da postoje u vanili, osecao bih se Apple-ovano.

 

+1

 

jos kad bi se smilovali da ponovo daju hots na akciji za 20 jura pa da prebrinem sve:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja sam mislio da razumem igre sa dropovima i skillovima i to ali ova mi nista nije jasna. imao sam stapic i knjigu na wizardu(ne moze vise default od toga) i 7.5k dmg. padne mi legendary 2 hand sword bez intela ili bilo cega sto mi deluje spelkasterski, pure barbarian 2 hand sword. kaze drugar da ga stavim. ja kazem nisi normalan sta ce mi  ovo. kaze da probam. stavim. 10.5k dmg. jebem li ga

Link to comment
Share on other sites

=o) pa sigurno nema skrivene mehanike nego mach ima toliko veći sirov dmg (potencijalno i speed, crit chance i crit dmg) koji su svi vrlo bitni u finalnom kalkulisanju.

Iz istog razloga nakit sa pure dmg spreadom prestaje da bude imba tek kad se zadje u teritoriju 300+ primarnog dmg stata.

Jedina stvar za koju mi se čini da je "skrivena" je +to skill dmg na komadima odeće. Odnosno, igra ne računa što imaš build i pasive koji se fokusiraju na određeni skil i +15% na isti ti znači dosta, nego za kalkulaciju dmga gleda sirove statse, krit i speed...

 

inače, ja se nekako uopšte ne nerviram da forsiram torment za gir...nego se shetkam po hard-master u adventure modu shala komika moyak na ispashi...zen meditacija covece

 

@Hajli - najbolji način da vidiš da li ti se isplati da kupiš ekspanziju je da upališ igru sada i vidiš na 60om da li ti se svidja kako stoje stvari..ako ti je zabavnije - planiraj da nabaviš ekspanziju (pod cenovnim uslovima koji ti lično odgovaraju ;o)) ako ti je isto - nema potrebe ni 20-30e da trošiš

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno, mora da ostane mesta za poboljšanje u narednim ekspanzijama :tf:  Potpuni je fart gearing, furam The Grandfather na wizardu, 80k dmg na lvl 60, gearovan sam ko kineski farmer

 

Što si morao ovo da okačiš, skoro da sam zaboravio  [:)]

 

Trebale bi im još jedno 3 iteracije da oni naprave ovo kako treba, naravno po $40 svaka :p

 

In other news, doktor drug [:D]  

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

loot sada

- pljušti

- dirigovan je za klasu kojom se igra

- većina statova je univerzalna - toughness, crit chance i dmg, att speed

- specifični statovi mogu da se reforguju

 

takodje, prihvatanje komične hiperbole kao da je sušta istina govori više o ličnom stavu prema obe igre (što staroj koja se posmatra nostalgično iako nije pipnuta godinama, što novoj kojoj nije data šansa, plus igrači koji su 98me igrali d2 nisu isti ljudi 2014te  =o)) nego o samim u novoj igri problemima koji realno postoje ;o)

Link to comment
Share on other sites

Onda je sada još linearnije jer nema više monster levela nego se igra skalira prema char lvlu =o)

Isto mislim da je odsustvo alokacije retardirana stvar, ali kapiram i zašto je urađeno. U D2 su ljudi igrali necroa, sorcerku i bowazonku sa ultra hevi armorima...što je isto pajglu ko wizzard sa 2h greatswordom (ili roflcopter momenti kada kao barb ili crusader uzimaš dagger jer dmg skače smešno u odnosu na neki ogromni mace)

Taj rp feel jeste bitan...meni već nije svejedno što nosim sa DKom 1h wbow + quiver (jer mi monstrum daje 20% veći dmg nego bilo koji 2h koji sam našao)

 

Mada, na kraju se svaki gear build svodi na to da se jure setovi/legendary koji imaju specijalne atribute, grafiku i statove tako da efektivno na kraju lik i izgleda i vozi ono što je u skladu sa klasom. Zanovetanje zbog nečeg što je temp gear je ipak teranje maka na konac =o)

 

Nedelje i meseci vrtenja Mephisto runova su bili ipak da se nađe komad opreme sa boljim statsima, a ne prikladnijim izgledom (sada je bar to rešeno reforgingom i transmogrifajem (sa crusaderom sam našao neki legendary štit sa Stark direwolf grbom na sebi...pa ima da reforgujem sve stitove u taj izgled on general principle ;o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...