Jump to content

DIABLO III pričajte - slobodna diskusija


Recommended Posts

Da bi nabudžio opremu da igram T1 treba mi oprema sa T1 - Blizzarde na kurac te nabijem...

 

Hmmm, ja sam komotno uleteo u torment 1 sa 2/3 legendary opreme, i to neke osrednje, jedva da moze da se kaze da je "okej", i 1/3 zute opreme.

 

Imao neki zuti amulet koji mi je bio 30x bolji od 3 legendarna koja sam dobio na tormentu. xD

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

ja prosto ne mogu da verujem da krivite igru u kojoj je poenta da se igra sto duze i da imas srece za to sto ne igrate na vecim tezinama :D

 

razmaženi casualci :tf:

 

Ozbiljno, koji je upgrade path na bilo koji rok? Ako padnu 3 sranje legendary itema ja mogu 2 da uradim salvage i da rollam dvaput enchant da ovaj treći učinim 0.1% upgradeom nad žutim fodderom - jebo takav legendary  :p

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

razmaženi casualci :tf:

 

Ozbiljno, koji je upgrade path na bilo koji rok? Ako padnu 3 sranje legendary itema ja mogu 2 da uradim salvage i da rollam dvaput enchant da ovaj treći učinim 0.1% upgradeom nad žutim fodderom - jebo takav legendary  :p

 

samo nisi riftovao dovoljno i u kontinuitetu, pogotovu u ranim jutarnjim casovima, jer tad padaju najbolji legendariji.. ;D

 

sad stvarno, ako oces upgrade na opremi i brda forgoten soulova, nadji nivo tezine na kojem mozes da ocistis rift za ~10min i da zavrsis bounty act isto tako brzo. nivo gde 2 shotujes bele mobove i na elitama se ne zadrzavas vise od 30sec (kao kad izadju iz chest eventa). napunices stash forgoten soulovima za dan, dva a imaces sigurno i neki upgrade odma, bez prethodnih odlaska kod babe za enchant. mozda nekom nije zanimljivo da 2 shotuje sve oko sebe, ali to ti je jedini siguran nacin da napredujes sa gearom u razumnom roku. takva je igrica, jebiga.. 

 

ja bih isto voleo da diablo na t6 dropuje item koji ne postoji na tezinama ispod, pa da se covek i potrudi da ga farmuje u nadi da ce ispasti neko legendary op ludilo koje niko nema.. ovako, isti item dropuje  t1 i t6 diablo.. logika kaze da onda odradis 10x t1 runova, umesto jednog t6. ja sam do pre 2 nedelje farmovao t1, al mogao sam da radim i t3.. sad farmujem t3 kao sto sam tada t1 i uvidjam kolka sam kesa bio, a mislio sam "mogu ja to, daj da radim t3, veci drop chance, bolji itemi.."  :) tako da, oces iteme > smanji tezinu, oces challenge i fun > povecaj. a na kraju cemo ostati svi da kukamo za lose dropove i statsove, i na normalu i na torment sestici.. :D

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

 

Da bi nabudžio opremu da igram T1 treba mi oprema sa T1 - Blizzarde na kurac te nabijem...

Meni su najbolji non-set itemi pali sa normala, a set itema imam ukupno 5, na 3 razlicita heroja, tako da tormentom ne moras da se opterecujes. Radi bountije, imas grupe non-stop po LFG kanalima, cekaj da te useru neki itemi i onda je lagano. Sve shardove trosi na source, juri Mirroball sa 2 dodatna magic misla i to je to, ostalo ce doci jako brzo.

Link to comment
Share on other sites

Samo da dodam josh neshto a nisam tamo napisao.

 

Legendarni iteme se dele na non torment i torment only legendarne.

Torment only legendarni podrazumevaju igranje na Torment 1 tezi i navishe. Evo i spisak tih itema, to su vecinom end game setovi za odredjene klase:

 

http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/10189299133

 

Kadala aka gembler nema mogucnost da vam izbaci Torment legendarne, samo ove obichne legendarne ali ne brinite ima i tu brdo itema dobrih.

 

 

Evo vam i crafting mats guide u sluchaju da neki dobar recept da dobijete, pa da znate gde da farmujete:

 

http://www.diablofans.com/forums/diablo-iii-general-forums/diablo-iii-general-discussion/83094-guide-legendary-crafting-materials-drop-locations

 

Samo obratite paznju na Where to farm, to je najbitnije za svaki materijal.

 

 

Evo vam i buildovi sa DiabloFans-a, pa isprobavajte neke buildove dok ne nadjete ono shto vam odgovara:

 

http://www.diablofans.com/guides

Link to comment
Share on other sites

Kad-bi-dala je dala sinoć lep source, šlepao sam se sa drugarima po T1 riftovima i od bloodshartova dobio konačno nešto korisno, naravno spucao sam 3 lost soula jureći uzaludno 10% crit umesto 8.5 ali bože moj dropuje legendarnog đubreta koliko god :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

poludeo sam sinoc... izbacim iz crusadera (koji mi je sluzio kao dodatni stash) sve legendarije na pod, a bilo ih je skoro pun inventory, leavujem game i kad sam se vratio sa drugim stash likom da ih pokupim, nestali svi itemi lvl 70, ostao mi samo neki bedan helm lvl 65. izgubio sam zelju za igrom, momentalno.. jos su ti bili neki 2h weaponi namenjeni za crusadera koga sam levelovao juce, svo djubre sto mi je padalo sa wizardom a nije mi trebalo. 

 

srecom imao sam matsa i recepata, pa sa iskraftovao nesto na brzinu za tog crusadera, jedino mi je zao sto je nestalo 25 forgoten soulova.. tako da, pazite se sta ostavljate na podu kad leavujete game, da ne ispadnete debil kao ja mozda nekad u buducnosti. :D

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

poludeo sam sinoc... izbacim iz crusadera (koji mi je sluzio kao dodatni stash) sve legendarije na pod, a bilo ih je skoro pun inventory, leavujem game i kad sam se vratio sa drugim stash likom da ih pokupim,

 

kako si dobio ovu ideju da izadjes i da te ceka nesto kada je svaka igra za sebe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...